REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta
hjl85
Liige
Postitusi: 6367
Liitunud: 16 Mär, 2018 11:29
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas hjl85 »

Talupoja mõistuses. Ja saad väga hästi aru minu pointist mida kirjutan ja mõtlen.
Mis, mis alusel? Politsei ei reageeri ka valest kohast sõidutee ületamisele-ehk asja tuleb võtta talupoja mõistusega ja mitte langeda seatud lõksu ehk sinu keeli provokatsiooni ohvriks ja tuua neid ullikeis meedia valgusesse.
Viimati muutis hjl85, 13 Apr, 2021 8:44, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kriku »

hjl85 kirjutas:Talupoja mõistuses. Ja saad väga hästi aru minu pointist mida kirjutan ja mõtlen.
Jah - kui hakatakse "talupoja mõistusest" rääkima, siis on see selge märk, et kõneleja ei tea ise ka, mida öelda tahab :D
hjl85
Liige
Postitusi: 6367
Liitunud: 16 Mär, 2018 11:29
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas hjl85 »

Aga sina reageeri igale provokatsioonile, püüa kõiki valest kohast sõidutee ületajaid (ikkagi rikkumine ) jne. Kokkuvõttes ära demagoogitse.Saksa täsusega, eestlase lollusega ja siis imestate kuidas sellised ullikesed nii populaarseks on saanud-sest neid promotakse ja nad saavad võimaluse end demonstreerida, sest neile antakse meedias aega.
Asenda talupoja mõisrtus= taktikaga. Ainus maailmas leiduv taktika ei ole maskishow. Need soodad oleks saanud ka hiljem ükshaaval üles korjata
Viimati muutis hjl85, 13 Apr, 2021 8:47, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Siki
Liige
Postitusi: 1261
Liitunud: 09 Juun, 2020 14:29
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Siki »

Kapten Trumm kirjutas:Vaata seda agressiivset eestlasest MMS tädi Soomes (Merike Sirelpuu), peale väikest politsei poolset jõukasutust (tädi hakkas vastu) on hääletoon kontol väga viisakaks muutnud (vähemalt avalikult nähtavas FB osas). Ju siis anti mõista, mis veel juhtub, kui tädi oma lollakat koroonavastast propagandat ei lõpeta.

Enne seda oli härga täis kui noor sugupull karjalaskmise eel.

Idiootidele on tihti vaja lihtsalt näidispoomist, et ei tekiks liigset enesekindlust teemal, et nad on puutumatud.
Samal ajal kirjutatakse Eestis avalikus blogis:

"..Rahvas ümber palus, et mees bussist välja lastaks ja selline jõhker käitumine lõpetataks. Mu elukaaslane püüdis filmida bussi ees nurgast politseiniku kõrval, millele järgnes meeskorrakaitsja poolt löök käega õrna naisterahva rinnapiirkonda. Jah, lugesite õigesti – suur ja tugev mees-politseinik lõi minu naist, kellel käekõrval mu väike tütar.

Minule teadaolevalt osalesid selles aktsioonis mundritega: Aivar S, Meelis S, Roman R, Magnus P.*

Magnus, peale seda, kui oled rünnanud minu naist, minu oma väikese tütre nähes, siis loodan, et Sa oma elupäevade lõpuni mäletad, et ööd on meil siin maal jätkuvalt mustad."

*Originaalpostistuses on politseinike täisnimed.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Selline marginaalide näpuviskamine riivab tavalise ausa kodaniku õiglustunnet, kes täidab oma kohustusi, hambad ristis.
Mistõttu oleks õigustatud isegi selle laiali ajamine. Enamik rahvast kiidaks selle heaks (v.a lamemaalased).

hjl85 näitab siin taaskord oma moraalse kompassi puudumist ja õigustab piirangutest demostratiivselt ülelaskmist.
Liiga demonstratiivsele ülbamisele peabki järgnema sama demonstratiivne nuia andmine. lihtne.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
AMvA
Liige
Postitusi: 3529
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas AMvA »

hjl85 kirjutas:Aga sina reageeri igale provokatsioonile, püüa kõiki valest kohast sõidutee ületajaid (ikkagi rikkumine ) jne. Kokkuvõttes ära demagoogitse.Saksa täsusega, eestlase lollusega ja siis imestate kuidas sellised ullikesed nii populaarseks on saanud-sest neid promotakse ja nad saavad võimaluse end demonstreerida, sest neile antakse meedias aega.
hjl, tunnista nüüd parem, et värvisid ennast nurka ja lõpeta see mõttetu jauramine, muuks seda nimetada ei saa
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kriku »

hjl85 kirjutas:Aga sina reageeri igale provokatsioonile
Vahelduseks jätan seekord reageerimata :D
AMvA
Liige
Postitusi: 3529
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas AMvA »

Siki kirjutas:Samal ajal kirjutatakse Eestis avalikus blogis
Kas peab seda jama siin tirazheerima?
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Siki kirjutas: Samal ajal kirjutatakse Eestis avalikus blogis:

"..Rahvas ümber palus, et mees bussist välja lastaks ja selline jõhker käitumine lõpetataks. Mu elukaaslane püüdis filmida bussi ees nurgast politseiniku kõrval, millele järgnes meeskorrakaitsja poolt löök käega õrna naisterahva rinnapiirkonda. Jah, lugesite õigesti – suur ja tugev mees-politseinik lõi minu naist, kellel käekõrval mu väike tütar.

Minule teadaolevalt osalesid selles aktsioonis mundritega: Aivar S, Meelis S, Roman R, Magnus P.*

Magnus, peale seda, kui oled rünnanud minu naist, minu oma väikese tütre nähes, siis loodan, et Sa oma elupäevade lõpuni mäletad, et ööd on meil siin maal jätkuvalt mustad."

*Originaalpostistuses on politseinike täisnimed.
Sügavalt kahtlen, et nii oli.
Taoline seltskond, kes seal näppu viskab, on ka silmapaistvalt head intrigaanid ja suudavad väga hästi igasugu piiripealseid olukordi meedias endale sobivaks rääkida. Kas see "õrn naisterahvas" ilmutas ise agressiivsust või on politsei tegevus mustemaks värvitud.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
hjl85
Liige
Postitusi: 6367
Liitunud: 16 Mär, 2018 11:29
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas hjl85 »

Ja ongi käes-seda mida need ullikesed taotlesid. Meelitasid politsei suht tühise asjaga tegutsema ja saavad end nüüd ohvrina demoda. Täie mõistusega saavad aru, et ajavad mula aga mingi osa ei saa aru-ning ongi jälle liikmeid juures.
Ja seda ma just ju kirjutangi-tuleb valida vähe teine taktika ning mitte minna maskidega lahutama grupikallit ning selle tulemusel anda võimalus sellisteks asjade tõlgendamiseks. Kokkuvõttes-langesid ohvriks.
Kriku;: küll ja küll on nähtud kus demonstratsioonidel ei reageeri politsei kui neid pudelitega loobitakse, sõimatakse jne-ehk ei alluta provokatsioonidele, mille eesmärgiks on kutsuda esile politsei jõuline reaktsioon.
Praegune tegutsemine oli jõu näitamine seal kus seda üldse vaja ei olnud. Ning selle tulemus-kõik kirjutavad sellest-k.a. siin foorumis juba 2 lk. :D
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kriku »

Magnus, peale seda, kui oled rünnanud minu naist, minu oma väikese tütre nähes, siis loodan, et Sa oma elupäevade lõpuni mäletad, et ööd on meil siin maal jätkuvalt mustad.
Seda kirjutab siis tolgus, kes oma väikese tütre avalikule korrarikkumisele kaasa tassis.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Sellised idioodid enamasti arvavad ise, et "kogu Eesti rahvas jälgib neid hinge kinni pidades", justkui oleks tegu suurte vabadusvõitlejatega.
Tegelikult jälgib neid ainult käputäis endataolisi ja mingit suuremat üldrahvuslikku kandepinda või mandaati neil pole.
Arvan, et enamik tavainimestest muigaks kahjurõõmsalt, kui politsei neile lihtsalt nuuti annab ja selle lolluse laiali ajab.
Sellistele oleks paras tõsisema provokatsiooni eest nuia ja gaasi anda, et taoliste jamade tegemise kihk väheneks. :evil:
Viimati muutis Kapten Trumm, 13 Apr, 2021 8:55, muudetud 1 kord kokku.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
hjl85
Liige
Postitusi: 6367
Liitunud: 16 Mär, 2018 11:29
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas hjl85 »

Kui kirjutatu tõele vastab (milles sügavalt kahtlen) siis kuidas on seotud väikse tütre kaasavõtmine politseiniku poole löömisega ( ei usu, et see tõsi on)?
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kriku »

hjl85 kirjutas:Kriku;: küll ja küll on nähtud kus demonstratsioonidel ei reageeri politsei kui neid pudelitega loobitakse, sõimatakse jne-ehk ei alluta provokatsioonidele, mille eesmärgiks on kutsuda esile politsei jõuline reaktsioon.
Tõepoolest.

Politsei reaktsioon oleneb arvatavasti tulevikuprognoosist.

Kui on mingi seltskond ülesköetud vutifänne, kes politseiaheliku poole pudeleid loobib ja sõimab, siis tõepoolest võib olla mõistlikum nad nii jätta kui nendega kaklema hakata. Teatud piirini muidugi. Teine lugu on siis, kui seltskond organiseerib teadlikult korda rikkuvaid üritusi, ikka uusi ning uusi. See tegevus tuleb mingil hetkel lõpetada.
hjl85 kirjutas:Ning selle tulemus-kõik kirjutavad sellest-k.a. siin foorumis juba 2 lk. :D
See on ikka sinu hommikune nobedate näppude voor, mis siin ruumi täidab. Teen ettepaneku lõpetada.
alari
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 06 Juul, 2005 15:48
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas alari »

hjl85 kirjutas:Talupoja mõistuses.
Üks tuttav arst kirjutas talupojamõistusest kunagi nii - Talupojamõistus ehitas peldiku ja kaevu kõrvuti ja nuputas pikka aega, et miks pasanteeria ei kao kuskile
hjl85 kirjutas:Kui kirjutatu tõele vastab (milles sügavalt kahtlen) siis kuidas on seotud väikse tütre kaasavõtmine politseiniku poole löömisega ( ei usu, et see tõsi on)?
Inimkilp on kasulik, saab kasutada ka propagandas - tekitab kaastunnet
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist