Militaar.net tänab!

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab!

Postitus Postitas Lemet »

Asja eest igal juhul.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
mart2
Liige
Postitusi: 5085
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab!

Postitus Postitas mart2 »

Õnnitlused!
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19038
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab!

Postitus Postitas ruger »

Õnnesoovid :)
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
AMvA
Liige
Postitusi: 3517
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab!

Postitus Postitas AMvA »

Väga hea!
arvolv
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 06 Okt, 2006 15:06
Asukoht: Seattle, WA, USA
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab! - Aitäh!

Postitus Postitas arvolv »

Eesti keeles/in English

+++++

Austatud Militaar.net kolleegid/Honored Militaar.net colleagues:

+++++

Tänahommikuste rohkete e-kirjadega sain ühe väga, väga meeldiva üllatuse osaliseks – oma paljude tehniliste illustratsioonide postitamise eest on Eesti "militaar.net" - militaarajaloo foorum andnud mulle oma iga-aastase auhinna - graveeringutega aasta noa.

Esimene mõte, mida soovin siin kõigiga jagada, on see, et olen väga tänulik nii suure au osaliseks saamise üle. Soovin tänada komisjoni, kes valiku tegi, soovin tänada kõiki, kes selle kalli auhinna saamise minule võimalikuks tegid. Olen tõesti meeletult tänulik selle tunnustuse ja kõrge au eest. See parandab minu eneseusku väga ja aitab mul tulevikus veel paremini oma oma tööd teha.

Soovin ka, et saaksin edaspidi jagada veel rohkem oma värvitahvleid, tehnilisi illustratsioone, teadmisi ja õpetlikke näiteid mõttekaaslastega, ning anda need edasi tulevastele põlvedele.

Veelkord – suured-suured tänud kõigile, kes mind selle auhinna vääriliseks pidasid.

Lugupidamisega;

ArvoLV

( ... aitäh, Toomas ... :) :) )

+++++

With my many e-mails of this morning, I received one very, very pleasant surprise - for posting my many technical illustrations, the Estonian "militaar.net" - military history forum has awarded me its annual prize - a "knife of the year" honorarium including a special engraving.

The first thought, which I herewith wish to share, is that I am very grateful to have been bestowed such great honor. I would like to thank the selection committee, which made the choice, and I would also like to thank everyone who made it possible for me to receive this preeminent prize. I am truly immensely grateful for this recognition and high honor. It will greatly improve my self-confidence and help me to do my job even better in the future.

I also look forward to adding more knowledge, color plates and illustration exemplars with future, like-minded, endeavors to a field of study that I have a strong interest in, then pass this on to future generations.

Once again, many thanks to everyone who considered me worthy of this award.

With high respect;

ArvoLV

( ... thank you, Toomas :) :) )

+++++

END END END
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5553
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab!

Postitus Postitas toomas tyrk »

Head lapsed on enamuses oma kingid juba kõik kätte saanud. Aga üks hea AKF siiski veel mitte.

Sel aastal läheb nimeline nuga akf Turist 47 vööle. Juba mitme aasta jooksul tehtud tasakaalukate ja asjalike postituste eest Ukraina sõja teemas.

Palju õnne!
IMG_20231226_122359.jpg
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15540
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab!

Postitus Postitas Fucs »

Õnnitlused!
Jõudu ja jaksu ka edaspidiseks UKR sõja teema kvaliteetsel kajastamisel!

P.S. Herr AKF Turist 47 oli ainuke milneti kasutaja, kes südame ja hingega UKR teemat võttis ka siis, kui vahepeal ajutiselt milnet tarkvarauuenduste tõttu maas oli, mille tõttu sai kaheks nädalaks kuni 14.06.2022 koos rindelehe abiga aretatud UKR sõja teema kajastuste operatiivseks jätkamiseks ajutine foorum militaarne.net, millega ta liitus

Kodumaa (ja Fucs :D ) mäletab meie kangelasi 8)
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36340
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab!

Postitus Postitas Kriku »

Palju õnne, nuga läheb kindlasti õigele mehele!
Rebane11
Liige
Postitusi: 1133
Liitunud: 10 Mär, 2021 20:15
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab!

Postitus Postitas Rebane11 »

Palju õnne. Tõesti hea töö.
Turist 47
Liige
Postitusi: 4302
Liitunud: 08 Nov, 2014 18:30
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab!

Postitus Postitas Turist 47 »

Võimatu, pigem uskumatu.

Muidugi Suured Tänud, aga kui see nüüd nali ei ole, siis on see Tunnustus minu jaoks raskesti usutav ja äärmiselt ootamatu. Tõsiselt.

Krt edaspidiseid võimalikke postitusi peab, vist, eriti kriitiliselt hakkama "üle vaatama" - samas, mõistust mööda olen seda peaaegu alati ka teinud.
Olen püüdnud vältida libistamist ja hooletust.
Ikkagi, kui see tunnustamine nüüd just jõulunali ei ole..

Mind on küllalt raske üllatada / heidutada / segadusse ajada , aga täna, pärast arvuti avamist, oli see nüüd tõesti üks nendest harvadest juhtudest kui olin Teie tõttu segadusega kaetud.

Ausalt, või umbes nii, siis olen vähemalt püüdnud vältida enda emotsioone postitustes ja olen tõesti lootnud, et nö. situatsioonide, osaliselt minu enda sõnadega, "lühikirjeldused" postitustes, nii nagu olen aru saanud, ei ole eriti /alati / pidevalt, häirinud Austatud Kaasfoorumlasi või umbes nii.

Muidugi, aegade jooksul, paar mõistlikku, postitusi korrigeerivat, vihjet edaspidiseks, mõne AKF poolt on olnud( :oops: )
Olen siiski alati postitades püüdnud arvestada, et Foorumis on väga erinevaid inimesi - erineva taustaga, kogemusega, "valulävega", jne.

Tegelikult kindlalt tean väärikaid AKF-e, kellele see väits sobinuks "valatult", aga kui see muidugist nali ei olnud, siis väitsa vötan lugupidamisega vastu.
Sai pool loba-hala, aga ise olete süüdi. Kõik.

Tänades
Tiit.
NGolf
Liige
Postitusi: 2982
Liitunud: 16 Juul, 2013 11:48
Asukoht: Sakala
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab!

Postitus Postitas NGolf »

Palju õnne, akf asjalikult kontsentreeritud kokkuvõtted on andnud üldistest suundumustest, päevateemadest, hea kokkuvõtte ka nendel päevadel, kui palju muid postitusi pole sõjateemasse tehtud. Või on muud postitused pigem jaotasemel toimuvaid väikseid nagistamisi puudutanud.
Kasutaja avatar
Noor
Liige
Postitusi: 1845
Liitunud: 13 Aug, 2006 13:47
Asukoht: Euroopa
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab!

Postitus Postitas Noor »

Siit samuti õnnitlused!
Ostan või vahetan kõike, mis puudutab EW lennundusega seonduvat.
Leo
Liige
Postitusi: 3302
Liitunud: 27 Dets, 2006 20:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab!

Postitus Postitas Leo »

Palju õnne! See foorum vajab kindlasti just tasakaalukaid ja sisulisi postitusi, sest igasugu soppa tootvaid trolle on maailm täis. Auhind on minu teada sobiv nii sibulate kui "sibulate" harvendamiseks :)
mart2
Liige
Postitusi: 5085
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab!

Postitus Postitas mart2 »

Õnne ning jõudu ja jaksu edaspidiseks!
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19038
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Militaar.net tänab!

Postitus Postitas ruger »

Jätkata, kodumaa ei unusta :)
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline