KKK ehk KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Reeglid, arvamused, ettepanekud
IndianaJones
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 12 Mär, 2022 8:42
Kontakt:

Re: KKK ehk KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Postitus Postitas IndianaJones »

Vabandan ette rumala küsimuse pärast kuid foorumi otsingud ja teemade sirvimine mulle vastust ei ole andnud.
Kas on ka mõni IOS äpp, mille kaudu saab foorumi teemadel silma peal hoida? Olen katsetanud Tapatalk'i, kuid sellega minul militaar.net foorumi leidmine ei õnnestunud.

Tänan ette!
Drax
Liige
Postitusi: 1108
Liitunud: 22 Mai, 2009 13:42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Drax »

otsija86 kirjutas: 24 Veebr, 2024 9:45 Kas kuidagi sedasi ei kannataks teha, et trollidele mingi punane joon postitusega paralleelselt või selgelt arusaadav märge juurde panna, kui tema tekst siia jälle tekib.
Kui see ei ole veel üldteada nipp, siis palun:

TE SAATE ISE TEKITADA NIMEKIRJA FOORUMI LIIKMETEST, KELLE POSTITUSI TE NÄHA EI TAHA

Selleks:
- klõpsa paremas ülaservas oma nimel
- vali "juhtpaneel"
- vali kõige parempoolsem "sõbrad ja vaenlased"
- lisa vaenlaste nimekirja ebameeldiv tegelane
- kinnita valik ("jah, tahan tegevuse katkestada")
otsija86
Liige
Postitusi: 59
Liitunud: 13 Mär, 2014 18:54
Kontakt:

Re: KKK ehk KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Postitus Postitas otsija86 »

Drax kirjutas: 24 Veebr, 2024 9:52
otsija86 kirjutas: 24 Veebr, 2024 9:45 Kas kuidagi sedasi ei kannataks teha, et trollidele mingi punane joon postitusega paralleelselt või selgelt arusaadav märge juurde panna, kui tema tekst siia jälle tekib.
Kui see ei ole veel üldteada nipp, siis palun:

TE SAATE ISE TEKITADA NIMEKIRJA FOORUMI LIIKMETEST, KELLE POSTITUSI TE NÄHA EI TAHA

Selleks:
- klõpsa paremas ülaservas oma nimel
- vali "juhtpaneel"
- vali kõige parempoolsem "sõbrad ja vaenlased"
- lisa vaenlaste nimekirja ebameeldiv tegelane
- kinnita valik ("jah, tahan tegevuse katkestada")
Ei ma ei taha neid mitte näha, ma tahan, et oleks selgelt eristatav, et ilma üles kasutajanime peale tagasi kerimata oleks teada, et olen tugeva vene propa teksti peal hetkel. Kui ma ei näeks üldse seda teksti, siis oleks kogu see üldine foorumi jutu sisu ja teiste vastused mulle segased, lisaks teiste tsiteerimine tooks ikka vist selle postituse lõpuks esile. Samas kohas seadete all võiks olla valik ka teatud kasutajate postitustele teist värvi taustatoon või teksti värv määrata. Ma ei tea kui keeruline see oleks teostada, aga minul isiklikult aitaks selline asi palju paremini ette manada, kui juhtumisi trolli teksti peal olen. (eelmine post on kuhugile ära rännanud mul siin vahepeal)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline