Solovei, Venediktov ja teised

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
Runkel
Liige
Postitusi: 2816
Liitunud: 07 Sept, 2017 22:39
Kontakt:

Re: Solovei, Venediktov ja teised

Postitus Postitas Runkel »

Ei aidanud Venediktovi sõprus Peskoviga (perekonniti läbikäimine) Ehho Moskvõd käimas hoida. Kui sõjalise operatsiooni asemel kasutada sõna "sõda", siis lõpp on lähedal, sellest oleks võinud Vene juut ju aru saada.
https://echo.msk.ru/news/2988845-echo.html
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Solovei, Venediktov ja teised

Postitus Postitas Lemet »

Oskagi kuhugi paigutada....Venediktov ja Ehho Moskvõ toimetuse liikmed jätkavad tuubis. "Sluhai eho" asemel on näiteks saate nimi "Sluhai eto"..

https://youtu.be/XXOpHqdKFPs
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19210
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Solovei, Venediktov ja teised

Postitus Postitas ruger »

Kui juba alustati siis ei peaks piirduma ainult Ukrainaga. Kindlasti mitte. Asi tuleb lõpuni viia ja edasi minna. Solovjov soovitab kogu maailma tuhaks lasta aga mitte kohe. Hea vaatamine-meenutab rohkem naljasaadet. Aga sellised nad on.
https://twitter.com/TsybulskaLiubov/sta ... 3567866881
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
alax
Liige
Postitusi: 1503
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: Solovei, Venediktov ja teised

Postitus Postitas alax »

Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.
toomasv
Liige
Postitusi: 488
Liitunud: 07 Aug, 2014 17:52
Kontakt:

Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas toomasv »

Halloo, ksf!! Kuula ka, mida ta seal räägib, õigemini kuula seda pikka, mida Lemet pani!! 2030!! Parem kuulake või lugege intervjuusi mida mees andis 2021 aastal, kuni detsembrini, Kummal ajahetkel ta siis tõtt rääkis?? Ma ei hakka üldse mainima seda, mida ta rääkis sellest SBU opist Wagnerlastega, kes lõpuks valgevenelastele anti. Ma võib olla olen liiga realistlik, aga tegelikult ei tea me täpselt siiamaani, mis toimus esimestel päevadel. Kas hakkasid ukrainlased vastu tänu Presidendile või ise, ootamata ära käsku, "vastuoksa" presidendile. Praegu tundub mulle et mina olen prohvet, kes paar kuud tagasi kirjutas, et vabatahtlikud ja Ukraina toetajad väljast on need, kes lõpuks "kastanid tulest toovad", sest riik pole kuude jooksul kasvõi kütust sõjaväele muretseda. Välisannetusi on saadetud kümnete miljardite grivnade eest, loodan et vähemalt nende üle on mingi kontroll vabatahtlike poolt.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Solovei, Venediktov ja teised

Postitus Postitas Fucs »

Kuna UKR teemas tõstatati üles Aleksei Arestovitši teema siis Gordon kirjutas oma nägemuse temast 16.03.2021 aastal.
https://gordonua.com/publications/dolb- ... 44372.html

Samal päeval vastas Arestovitš Gordonile n.ö. "näost näkku" "Украина 24" TV-s
Гордон объяснил, почему считает Арестовича аферистом и поговорил с ним по скайпу
https://www.youtube.com/watch?v=AKmD0Alo-tE

Tänaseks on nad VIST sõjakirve maha matnud...
В гостях у Дмитрия Гордона
Арестович: Когда наступит мир. В гостях у Гордона 15 03
https://www.youtube.com/watch?v=p1LhAgQQ_uA
seiraja
Liige
Postitusi: 31
Liitunud: 08 Mär, 2022 23:04
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas seiraja »

Praegu tundub mulle et mina olen prohvet, kes paar kuud tagasi kirjutas, et vabatahtlikud ja Ukraina toetajad väljast on need, kes lõpuks "kastanid tulest toovad", sest riik pole kuude jooksul kasvõi kütust sõjaväele muretseda


Ka mulle tundub, et sulle tundub... :D
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Solovei, Venediktov ja teised

Postitus Postitas Fucs »

СК РФ возбудил уголовное дело против журналиста Александра Невзорова
RF juurdluskomitee algatas ajakirjanik Aleksandr Nevzorovi vastu kriminaalasja
https://t.me/nexta_live/22969

По данным «следствия», Невзоров 9 марта 2022 года на своей публичной странице в сети «Инстаграм» и 19 марта 2022 года на канале в Youtube опубликовал заведомо ложную информацию об умышленном обстреле ВС Российской Федерации родильного дома в городе Мариуполе.
Публикации сопровождались «недостоверными фотографиями пострадавших от обстрела мирных граждан».
«Следствие» уже ищет Невзорова для проведения с ним следственных и процессуальных действий.

"Uurimise" kohaselt avaldas Nevzorov 9. märtsil 2022 oma avalikul lehel Instagramis ja 19. märtsil 2022 oma Youtube'i kanalil tahtlikult valeteavet Vene Föderatsiooni relvajõude poolt Mariupoli linnas asuva sünnitusmaja tahtliku pommitamise kohta.
Väljaannetega olid kaasas "ebausaldusväärsed fotod tsiviilisikute kohta, keda tulistamine mõjutas".
“Uurimine” otsib juba Nevzorovit, et temaga uurimis- ja menetlustoiminguid läbi viia.
https://t.me/nexta_live/22972
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36428
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Solovei, Venediktov ja teised

Postitus Postitas Kriku »

Kes seda oleks võinud siis arvata, kui ta Riias OMON-iga koos ringi jooksis, pott kirjaga "Naši" peas... Ei ole mul tast kahju, ei ole.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Solovei, Venediktov ja teised

Postitus Postitas Lemet »

Uurimine” otsib juba Nevzorovit, et temaga uurimis- ja menetlustoiminguid läbi viia.


Irw..otsige, otsige...Glebõtš on Iisraelis, loeb parasjagu populaarteaduslikke loenguid ja on muidu populaarne persoon.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Solovei, Venediktov ja teised

Postitus Postitas Troll »

Jah, paljudele putinistidele olid 2014 aasta sündmused pöördepunktiks, peale Nevzorovi ka näiteks Babtšenkole, kellele ei meeldinud enam Venemaa viimase aja arengud ja "võiduhulluse" propageerimine ja inimeste demokraatlike õiguste järk-järguline kaotamine. Viimase aja sündmused aina suurendavad selliste protestijate teket, aga mass viskab ikka "zige".
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36428
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Solovei, Venediktov ja teised

Postitus Postitas Kriku »

Babtšenko saadeti ajateenijana I Tšetšeenia sõtta ja teise läks vabatahtlikult, aga minu mälu mööda oli ta juba aastatuhande alguses opositsiooniliselt meelestatud?
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Solovei, Venediktov ja teised

Postitus Postitas Troll »

2008. aasta Vene-Gruusia sõda, millest ta ajakirjanikuna vene poolel osa võttis, valgustas ta küll väga venemeelselt. Tema puhul paistis pöördepunkti alguseks olevat vene 2012. aasta valimised oma tohutute võltsingute ja Putini uuesti pukkiupitamisega.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Solovei, Venediktov ja teised

Postitus Postitas Lemet »

Lihtsalt ääremärkus- Nevzorov ajas suht mõistlikku juttu juba aastaid enne 2014 aastat.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Solovei, Venediktov ja teised

Postitus Postitas pagan »

Arestovitši suuvärk on iseenesest juba lahingulise lisavõimena kompanii taseme struktuuri sümbolit väärt. :D
Jah tast on saanud psühholoogilise sõja ekspert. Maidan 2014, oli tema suuvärk minu hinnagul üks faktor mis rahva psühholoogilisest kinni jooksmisest välja aitas.
Ta tuleb eetrisse oma rahuliku maneeriga, et "Ma räägin teile mis nüüd juhtuma hakkab... vastane kardab sest olukord on selline ja selline.... arvutused-eeldused on sellised... psühholoogiline sein oli oodatud- sellest saab üle niiviisi...... , meil on vaja natuke rohkem draivi.... Läksime!".
Enamasti selle sõbralik-sugereeriva kammertooni kõlama panemisest piisab selleks, et asjad mingil määral nii läheksidki.

Jah me kõik teame, et tema jutt on psühholoogilise sõja osa ja 100%-liselt ei saa seda võtta (tuleks pigem 75%) aga, keegi pole teda rängalt valetamiselt ka tabanud. Kui ta valetada ei taha siis ta ei räägigi ja tõmbab fookusesse meeldivamad asjad, seda selleks et "draiv" säiliks.
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist