M: Garmin eTREX 22X

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
Holz00
Liige
Postitusi: 82
Liitunud: 23 Nov, 2017 11:18
Kontakt:

M: Garmin eTREX 22X

Postitus Postitas Holz00 »

Müüa uus Garmin eTREX 22X. https://www.garmineesti.ee/kasigps-mets ... -etrex-22x

Kaasa:
1. GPS ise
2. SD kaart uuendatud kaartidega
3. Silikoon kaitse ümbris
4. Kaitsekile ekraanile 6 tk.

Hind 175 eur

Pilt

Pilt
Viimati muutis Holz00, 28 Nov, 2022 14:25, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Plönn
Liige
Postitusi: 982
Liitunud: 08 Dets, 2007 15:30
Asukoht: Dorpats
Kontakt:

Re: M: Garmin eTREX 22X

Postitus Postitas Plönn »

Mul on samalaadne asi, ent olen pisut nördinud selle aeglases toimetamises ja u 4-5 tundi vaid akude kestvuses...
Kuidas toimimine aga on sellega ?

Just vaatasingi et nutitelefoni funktsioneerimises samades toimingutes on nagu 15 a ajas tagasi ..

Kuidas see seadeldis toimib ? :)
Holz00
Liige
Postitusi: 82
Liitunud: 23 Nov, 2017 11:18
Kontakt:

Re: M: Garmin eTREX 22X

Postitus Postitas Holz00 »

Olen selle ühel nädalavahetusel kasutanud. AA patareidega. Töötas korralikult, ilma probleemideta, näitab, et patareid on siiamaani korras. Samas ma lülitasin ta sisse, orienteerusin, lülitasin välja. Võib olla teil oli vale akkude tüpp seadustes valitud? Tootja samuti kirjutab kuni 25 tundi gps reziimis.
Kasutaja avatar
isakene
Liige
Postitusi: 1068
Liitunud: 29 Jaan, 2009 1:04
Kontakt:

Re: M: Garmin eTREX 22X

Postitus Postitas isakene »

Garmin tahab korralikku akut saada. Näiteks Oregon uute Eneloop Pro AA akudega käib täisheledusel 11 tundi järjest. Kui samad akud aga juba 2 aastat vanad on, pole mõtet enam sisse pistagi, kuigi otsmikulampi jooksutavad veel kenasti. Suvalisi ehituspoe noname akusid pole mõtet ostagi. Korralike alkaalpatareidega kestab Oregon 8-9 tundi.
Isiklikust kogemusest soovitan Eneloopi tavalisi valgeid akusid. Tööaeg on küll tund-paar lühem kui mustadel Pro-del, aga eluiga akudel kaks-kolm korda pikem.
Ning kui Ebayst või amazonist eneloopi lähed ostma, tuleb ettevaatlik olla, väga palju on võltsinguid liikvel.
Kui Teile paistab, et see on nii, siis see ongi nii - Teile paistab.
_dumbuser_
Liige
Postitusi: 2071
Liitunud: 14 Jaan, 2011 0:37
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: M: Garmin eTREX 22X

Postitus Postitas _dumbuser_ »

Plönn kirjutas: 31 Okt, 2022 21:26 Mul on samalaadne asi, ent olen pisut nördinud selle aeglases toimetamises ja u 4-5 tundi vaid akude kestvuses...
Kuidas toimimine aga on sellega ?

Just vaatasingi et nutitelefoni funktsioneerimises samades toimingutes on nagu 15 a ajas tagasi ..

Kuidas see seadeldis toimib ? :)
Überammu pole enam iseseisvat GPSi kasutanud aga Colorado 300 puhul oli küll vajalik määrata misasi toiteks on. Patareil ja akul on küll erinev "pardapinge" aga ma kahtlustan, et see seadistus määras ära millise "pardapinge" puhul aparaat toiteallika tühjaks tunnistas. Akude puhul on see oluline, patarei puhul on küll üsna ükskõik. Vastupidavus sõltus ka selles kui palju taustavalgus tiksus. Tasutavalguse puhul sai määrata kui hele ta on kui kaua peale viimast suvalise nupu näppimist see end välja lülitab. eTREX'i kohta andmed puuduvad aga kuna tootja on sama siis vast on ka osad lahendused samad.
Kasutaja avatar
Plönn
Liige
Postitusi: 982
Liitunud: 08 Dets, 2007 15:30
Asukoht: Dorpats
Kontakt:

Re: M: Garmin eTREX 22X

Postitus Postitas Plönn »

Jaa, selge vist on. :D Ait'hh selgituste/arvamuste eesr.

Ise kasutasin originaal Panasonicu, neid nn pikalt ootelseisvaid akusid, laadijaks oli orig Varta.
Aga tulemuseks ikka 4 tundi.... Samas kui Samsungi mobiilis GPS aktiivne, orienteerumis-mäpp jne ning aku tühjenemine telefonil selle 4..6 tunniga 10 %... :)
Holz00
Liige
Postitusi: 82
Liitunud: 23 Nov, 2017 11:18
Kontakt:

Re: M: Garmin eTREX 22X

Postitus Postitas Holz00 »

Uus hind 175 eur
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist