Kaitseliit

Vasta
kraal
Liige
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas kraal »

Trtmppa kirjutas: 31 Okt, 2023 13:03
kraal kirjutas: 30 Okt, 2023 16:44 Nojah. KP-d paraku koju ei anta ja muud neile ette nähtud ei ole. Siis kui teised relvastatuna ringi silkavad otsivad kuulipildurid kust relva saaks.
See on küll nüüd põnev väide... Kust selline info pärineb?
Minu teada saab koju nii püstoli, R20, R20L, KSP/MG3 kui ka M14. Kas tõesti on kuskil teises malevas muud reeglid?
Olen kompanii veeblilt mitmeid kordi niisama uurinud kas ka mulle relv koju antakse ja vastus on alati olnud ei.
Eks seal ole erinevaid põhjuseid ja neid ei hakka siin lahkama.
Trtmppa
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas Trtmppa »

kraal kirjutas: 13 Nov, 2023 16:57
Trtmppa kirjutas: 31 Okt, 2023 13:03
kraal kirjutas: 30 Okt, 2023 16:44 Nojah. KP-d paraku koju ei anta ja muud neile ette nähtud ei ole. Siis kui teised relvastatuna ringi silkavad otsivad kuulipildurid kust relva saaks.
See on küll nüüd põnev väide... Kust selline info pärineb?
Minu teada saab koju nii püstoli, R20, R20L, KSP/MG3 kui ka M14. Kas tõesti on kuskil teises malevas muud reeglid?
Olen kompanii veeblilt mitmeid kordi niisama uurinud kas ka mulle relv koju antakse ja vastus on alati olnud ei.
Eks seal ole erinevaid põhjuseid ja neid ei hakka siin lahkama.
Relvade koduhoiule andmisega tegeleb ju maleva relvur, mitte KVBL.

Igatahes ei tasu rääkida, et kuulipildurid ei saa relvi koduhoiule kui tegelikult ikkagi saavad.
kraal
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas kraal »

Trtmppa kirjutas: 13 Nov, 2023 17:39 Relvade koduhoiule andmisega tegeleb ju maleva relvur, mitte KVBL.

Igatahes ei tasu rääkida, et kuulipildurid ei saa relvi koduhoiule kui tegelikult ikkagi saavad.
Noo ma arvan, et veebel teab kas saab või mitte. Vahet pole, mg-d viidi ära ja uusi ka veel ei ole.
Huvi pärast uurin relvuri käest ka.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline