Geopoliitika vallast

Vasta
Miki
Liige
Postitusi: 1315
Liitunud: 28 Jaan, 2015 16:26
Asukoht: puu otsas
Kontakt:

Re: Geopoliitika vallast

Postitus Postitas Miki »

Maailma intellektuaalid hakkavad alles nüüd mõistma Ukraina sõja tegelikku ulatust. Miks on desinformatsioon Venemaa trump ja kuidas sellega toime tulla?
https://forbes.ua/ru/war-in-ukraine/int ... 2024-18840
2024. aastal toimub The New York Timesi andmetel 83 erineva tasemega valimisprotsessi 78 riigis. Nendel valimistel hääletab 4 miljardit inimest ehk pool maailma rahvastikust.

See on ka Ukraina jaoks oluline periood, kuna 2024. aastal toimuvad paljudes meie partnerriikides kordusvalimised. Parlamendivalimised toimuvad Austrias, Belgias, Leedus, Rumeenias ja Tšehhis. Presidendi - Leedus, Moldovas, Rumeenias, Slovakkias, Soomes ja Islandil. Juunis valivad ELi kodanikud uue Euroopa Parlamendi koosseisu. 2025. aastal toimuvad Saksamaal parlamendivalimised. Ka 2024. aasta lõpp toob intriigi USA presidendivalimistega .

Desinformatsioon on tõsine oht maailma demokraatiatele ja teine ​​relv kaasaegses sõjapidamises. Näiteks Venemaa kasutab infot oskuslikult relvana ja teeb nüüd aktiivselt kampaaniat lääne meedias. Üks selle eesmärke on jätta Ukraina ilma oma lääneliitlaste toetusest, kutsuda esile läbirääkimisi, saavutada Ukraina poolelt territoriaalseid järeleandmisi ning lõpetada meie rahvusvaheliste partnerite sõjaline ja humanitaarabi.

Venemaa ei ole suutnud oma sõjaliste ja diplomaatiliste tegevustega saavutada Ukrainale antava Lääne abi vähendamist, mistõttu on desinformatsioon meie vaenlaste peamine tööriist...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist