General SVR

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
alax
Liige
Postitusi: 1469
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas alax »

Samal ajal kui Venemaa presidendi Vladimir Putiniga sarnane mees lustileb Kaliningradis, käib üritustel, koosolekutel ja konverentsidel, valmistatakse ette suuri muutusi Venemaa juhtkonnas. Eelkõige on tõsiselt kõigutatud Venemaa välisministri Sergei Lavrovi positsioonid. Kui varem küsis Lavrov ise korduvalt ja kohati isegi anus, et Vladimir Putin ta erru lubaks, siis pärast võimu üleminekut Nikolai Patruševi juhitud “Poliitbüroo 2.0” kätte, muutis Sergei Viktorovitš meelt. Nüüd mõistab Lavrov, et tema saatus sõltub tema võimupositsioonist ja ta kui inimene, kellel on suur hulk saladusi, lihtsalt ei jää väljaspool seda võimu otseses mõttes ellu. Oleme korduvalt teatanud, et Venemaa juhtkonnal eesotsas Nikolai Patruševiga on mitmel platvormil arvukalt mitteametlikke kontakte Läänega. Pärast Vladimir Putini surma need kontaktid ainult tugevnesid ja välisministeerium kontrollib ainult ühte, mitte kõige tõhusamat läbirääkimisplatvormi. Lavrovist endast on viimasel ajal saanud paljude autoriteetsete diplomaatide sõnul “vastuvõetamatu” liider ja nüüd takistab ta tõepoolest vastuvõetavate kokkulepete saavutamist. Nikolai Patrušev kaalub kõiki võimalusi, et jõuda USA-ga kokkuleppele peamistes probleemsetes küsimustes. Kasutatakse isegi esmapilgul üsna kummalisena tunduvaid kontakte. Patruševi maailmavaate kohaselt kontrollib läänt tegelikult "maailmavalitsuse" struktuur, mis seisab kõrgemal kui Ameerika Ühendriikide juhtkonnast. Julgeolekunõukogu sekretäri käsutuses oleva teabe kohaselt on paljud Lääne võtmepoliitikud ja “anglosaksi maailma” luureteenistuste juhid selle riigiülese organi olendid. Patruševi sõnul on osa "maailmavalitsusest" niinimetatud 13 okultistlikku ordu, mis korraldasid ühe neist läbirääkimisplatvormidest. Nende mitteametlike organisatsioonide läbirääkijad on viimase kolme nädala jooksul Moskvat külastanud. See võib välisvaatlejale muidugi tunduda vandenõuteooriana, kuid probleem on selles, et Venemaad juhivad inimesed usuvad sellesse jamasse ja Patruševi vandenõuteooriad saavad osaks reaalsusest. Jah, see pole muidugi ainus läbirääkimiste platvorm, kuid just nendele kontaktidele riigi juhtkond loodab. Kas on ime, et rindel ja läbirääkimiste protsessis on ummikseisus tekkinud, kui Venemaa juhtkonna peamised lootused on koondunud nende enda “erilisele” reaalsustajule? Putin uskus šamaanidesse, vanematesse, ennustajatesse ja püüdis nende kaudu pidada läbirääkimisi "kõrgemate jõududega". Patrušev usub anglosaksi maailma valitsevasse "maailmavalitsusse" ja püüab selle suursaadikutega kokkuleppele jõuda. Võiduka taandarengu riik.
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.
alax
Liige
Postitusi: 1469
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas alax »

Venemaa presidendi Vladimir Putiniga sarnane mees veetis nädalavahetuse Aleksandr Lukašenka seltsis. Duubel "usaldati" sõna otseses mõttes Lukašenkale kui habras, väärtuslik, kuid mitte eriti vajalik asi. “Kartulipõder”, nagu surnud Venemaa president Vladimir Putin Lukašenkat nimetas, oli viisakuse ja abivalmiduse kehastus. Kõigil ühisüritustel ja kohtumistel Valgevene diktaatoriga hõõgus õppealajuhataja naudingust ja tundus, et kohati tundis ta end tõesti kui Putin. Lukašenka on Kremlis toimuvaga suures osas kursis ja loomulikult teab ka presidendi surma järgsest seiklusest duubliga. Hoolimata kogu abivalmidusest ja teeseldud lugupidamisest, mis piirnes puhtsüdamlikkusega, mõnitas Aleksander Grigorjevitš avalikult oma duublit, kuigi tegi seda enamasti eraviisiliselt. Alamõppija huumorimeel on väga kehv, nii et peaaegu kogu Kartulipõdra mõnitamine möödus kujuteldava "presidendi" enesehinnangut riivamata. Presidendivalimiste eel tuleb rahvale näidata, et “Putin” ei ole ülemaailmne heidik, vaid on üsna kättpidi ja tal on palju sõpru, näiteks Lukašenka, Taliban või Hamas. Mitmepäevased kohtumised Valgevene diktaatoriga peaksid näitama "slaavi ühtsust" ja liiduriigi väljavaateid. Lisaks täidavad pidevad kontaktid CSTO, EAEU, SRÜ juhtidega ja muude muljetavaldavate lühenditega Venemaa "presidendi" rahvusvahelistes kontaktides olevaid lünki, mis peaks lõpuks looma kuvandi tugevast ja mõjukast juhist rahvusvahelisel areenil. .

Möödunud nädalavahetusel pidas Venemaa Julgeolekunõukogu sekretär Nikolai Patrušev mitmeid konsultatsioone nn poliitbüroo 2.0 esindajatega. Vestluse käigus püüdis Patrušev saada kinnitust, et on pühendunud heakskiidetud plaanidele anda võim Venemaal üle oma pojale Dmitrile. Nikolai Platonovitš sõimas duublit avalikult viimaste sõnadega, nimetades duublit "häbiks" ja kinnitades, et "selle idioodi" edasine kasutamine toob kaasa paljastamise ja selle tulemusena süsteemi kokkuvarisemise. Kuigi Dmitri Patrušev on usaldusväärne tugi kõigile, kes toetavad transiiti ja näevad teda väärilise järglasena. Vestluspartnerid kinnitasid oma pühendumust heakskiidetud transiidi ideele, kuid väljendasid muret võimalike kriisiolukordade pärast transiidi eel. Patrušev lubas, et võtab kõigi võimalike probleemide lahendamise enda peale. Nii nad otsustasidki. Seni on “poliitbüroo 2.0” konsensus püsinud, kuid pärast presidendivalimisi on konflikt vältimatu.
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.
alax
Liige
Postitusi: 1469
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas alax »

Venemaa presidendi Vladimir Putiniga sarnane mees veetis ligi kolm päeva Aleksandr Lukašenka soojas, õrnas ja südamlikus embuses. Lukašenka jaoks tõi Putini surm leevendust paljudele probleemidele ja nüüd on tema duubliga suhtlemine tema jaoks puhas nauding. Pidev oht Valgevene Vabariigi neelamiseks Venemaa poolt on praktiliselt möödas, vähemalt praegu pole see teema kindlasti Venemaa juhtkonna prioriteet. Muidugi on palju muid probleeme ja Aleksandr Grigorjevitš peab regulaarselt raha kerjama, nüüd Patruševilt, kuid see on veidi teine ​​lugu. Lukašenka on loonud hea usaldusliku suhte Boriss Gryzloviga, kes omakorda tunneb Nikolai Patruševit juba noorest peale. Valgevene diktaator mõistab suurepäraselt, kui oluline on nüüd avantüüri duubliga toetada ja oli hea meelega nõus aitama. Kolmepäevases komöödias osalemist kroonis Lukašenka rahasüstide lubadus ning alaõppija jaoks enesehinnangu tõus ja väljapääs peaaegu depressiivsest seisundist.

Vene Föderatsiooni Julgeolekunõukogu sekretär Nikolai Patrušev pidas eile videolingi vahendusel kohtumise julgeoleku- ja sõjaliste blokkide juhtkonna esindajatega. Vestluspartnereid kaasati koosolekule vastavalt vajadusele, nii et lisaks Patruševile nägid aruteludest täit pilti vaid kolm kogu koosoleku vältel suhelnud inimest. Arutati mitte ainult hetkeolukorda rindel, vaid ka hübriid-erioperatsiooni elluviimise väljavaateid Balti riikides. Meenutagem, et arutluse all oleva erioperatsiooni põhieesmärk on õõnestada NATO liikmesriikide ühtsust ja sellest tulenevalt on maksimaalne plaan alliansi kokkuvarisemine. Arutelu käigus avaldati meelitamatuid hinnanguid ja iseloomujooni asjade hetkeseisule Põhja-Atlandi alliansis. USA juhtkonda on nimetatud viimase saja aasta "nõrgeimaks ja ebafunktsionaalsemaks". Sellest tulenevalt otsustasid koosolekul osalejad mitte lükata plaanide elluviimist USA presidendivalimisteni, vaid määrata elluviimise alguskuupäevaks selle aasta augustis.
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.
alax
Liige
Postitusi: 1469
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas alax »

[/Viimasel ajal arutab Vene Föderatsiooni Julgeolekunõukogu sekretär Nikolai Patrušev oma saatjaskonnaga sageli probleeme VÄLISMAA poliitiliste parteide, poliitiliste liikumiste, ametnike, poliitikute ja julgeolekujõudude juhtkonna esindajate rahastamisega. Pärast nn SVO algust tõusid hinnad järsult peaaegu kõigile, kes ei katkestanud sidet oma kuraatoritega Venemaalt. Need, kes pärast Ukraina sõja algust suhted katkestasid, on viimased pool aastat aktiivselt naasnud ja avaldanud soovi koostööd jätkata, see puudutab peamiselt Euroopa parem- ja vasakäärmuslikke poliitikuid. See liikumine tekitas täiendava rahalise koormuse selleks eraldatud eelarvele. Nikolai Patrušev otsustas pärast mitmeid kohtumisi, kus neid probleeme arutati, vähendada Euroopa Liidu poliitiliste liikumiste ja ultravasakpoolsete parteide rahastamist ning jätkata üksikute ultravasakpoolsete poliitikute sihtfinantseerimist. Euroopa paremäärmuslased saavad täieliku rahastuse, kuna Venemaa juhtkond hindab nende tegevust eriti kõrgelt ja peab neid kõige lootustandvamaks jõuks Euroopa Liidu poliitiliste protsesside destabiliseerimisel. Nagu Patrušev selle teema kohta ütles: "Meie paremäärmuslikud sõbrad Euroopas on tõhusamad kui meie armee Ukrainas." Ainuüksi Euroopa poliitikute, parteide ja liikumiste rahastamiseks võetakse tänavu Venemaa kodanike taskust üle kuue miljardi euro.

Venemaa presidenti Vladimir Putinit meenutav mees kohtus Venemaa Teaduste Akadeemia presidendi Gennadi Krasnikoviga. Õppealajuhataja teab, et Krasnikov on vendade Kovaltšuki mees. Just Kovaltšukid seadsid Krasnikovi Teaduste Akadeemia etteotsa ning kandidaadi ebatraditsiooniline seksuaalne sättumus mängis selles ametis tähtsat rolli. Oleme teile juba rääkinud, et Kovaltšukid jälgivad Venemaa juhtkonna geide lobitööd. Enne kohtumist Krasnikoviga küsis duubel naljaga pooleks, kas ta peaks kohtumisel kätt suruma, öeldakse, et "mitte kontseptsioonide järgi". Kuid olles saanud tõsiseid soovitusi "ärge ole rumal", rahunesin maha. Kohtumine meenutas pimeda ja vaegkuulja suhtlust ja üldiselt ei läinud see hästi, kuid aruannetesse lisati redigeeritud versioon, nii et suur küsimus on, miks seda farssi vaja oli.]
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.
alax
Liige
Postitusi: 1469
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas alax »

Kremli pseudopoliitilised strateegid hakkasid “töötama” Venemaa presidendi Vladimir Putiniga sarnase mehe kuvandi kallal. Presidendivalimiste eel otsustas presidendi administratsioon, et see on lihtsalt vajalik samm ja sai nõusoleku vana-uue “tugeva juhi” projekti elluviimiseks. Nad võtsid seda nii innukalt ette, et esimene pannkook osutus klompiks... Nikolai Patruševi kurgus. Oleme duubli jaoks ette valmistanud mitu võtmeteemat, mida ta peaks lahtistel koosolekutel ja aruteludel tõstatama. Nad visandasid ligikaudsed võimalused nende teemade arendamiseks, lisades peamised punktid, mida tuleb publikule edastada, kuid ei võtnud arvesse kõige olulisemat - duubel on otsene idioot ja ilma kõnede ettevalmistamisel kvalifitseeritud abita. , muutub kogu kokkuvõte sõnadeks. Duubli eilne esitus oli puhas jama. Patruševil ja seltskonnal vedas, et varalahkunud Putin, olles geenius, õpetas publikut mõistma marurahvuslikku rumalust kui ratsionalismi kõrgpunkti. Mitte liiga pretensioonikas vene vaataja tajus otsustusvõimetut, rumalat pomisejat Putinit kui ohjeldamatu karismaga geeniust. Nüüd ratsutab kretiinist duubel varalahkunud presidendi imagot. Eile piisas kümnest minutist õppealajuhatajal etteaste vaatamisest, et Nikolai Patrušev nõudis salvestuse lõpetamist sõnadega: "See on võimatu vaadata. See idioot rikub meie jaoks kõik ära, pagan!"

Tuletame meelde, et peagi ajavad inimesed valima rahvamassi, et hääletada selle nõrgamõistusliku inimese poolt, kes meenutab veidi Venemaa presidenti Putinit.
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.
alax
Liige
Postitusi: 1469
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas alax »

Eile kohtus Venemaa presidendi Vladimir Putiniga sarnane mees Moskva ja kogu Venemaa patriarhi Kirilliga. Koosolekul kinkis õppealajuhataja Kirillile hiiglasliku kimbu valgeid roose. Väärib märkimist, et pärast seda, nüüdisajal ennekuulmatut tegu, ei reageerinud õiguskaitseorganid sellele etendusele kuidagi. Pärast LGBT-propaganda keelustamist pidanuks fakt, et ühelt mehelt teisele kingiti šikk valgete rooside kimp, teavitajad äratama ja julgeolekujõud peaksid arvukatele denonsseerimistele reageerides ülepeakaela tormama kohtuasja algatama. Kuid mitte. Kas vikerkaarest kõrvarõngad peaksid olema sellise teo asendamatu atribuut või roosa kampsun, kuid seekord sai patriarhiga õppealaselt kõik korda. Duubel õnnitles Kirilli troonile tõusmise viieteistkümnendal aastapäeval. Pärast seda, kui eelmine patriarh Aleksius II oli Putini käsul tualetis “leotatud” (täpselt, nad tapsid ta tualetis, lüües mitu korda kuklasse tualetti, misjärel süstiti mürgist ainet), järglase valik oli selge. Kirill on täiesti kontrollitav ja juhitav inimene, praeguse režiimi ajal lihtsalt ideaalne Vene õigeusu kiriku pea. Sellegipoolest on ta juba üsna väsinud ja talle valmistatakse ette asendust. Tõsi, Kirill osutab endiselt vastupanu, viivitades igal võimalikul viisil vältimatut, kuid see ei kesta kaua. Patriarh ei ole idioot ja teab suurepäraselt, milleks Venemaa otsustajad on võimelised. Tema eelkäija surm on tema jaoks liiga ilmekas näide, et seiklustesse ette võtta. Vana “Putin” tuleks asendada noore Dmitri Patruševiga ja vana patriarhi asemele tuleks samuti noor. Tõsi, Dmitri Patruševile õigeusk väga ei meeldi, kuid seda asja saab parandada. Putin käis isegi šamaanide juures ja suudles vanemaid ning käis ikka suurematel pühadel kirikus. Venelased peavad uskuma tugevasse tsaari, kuid see, mida tsaar usub, pole nende asi.
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.
alax
Liige
Postitusi: 1469
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas alax »

Riigiduuma esimehe Vjatšeslav Volodini "pensionile" saatmise küsimuse võib pidada praktiliselt heaks kiidetuks. Eile oli Volodini sünnipäev. Ümar kuupäev, 60 aastat. Volodin võttis vastu tohutul hulgal kingitusi ja õnnitlusi, kuid kas need valmistasid rõõmu, on suur küsimus. Päevakangelase autasustamine “presidendi” nimel teenetemärgiga Isamaa eest 1. järg on viimane akord riigiduuma juhi karjääris ja enam kui läbipaistev vihje, ütlevad nad, et pole kuhugi edasi liikuda, ees ootab ainult pension. Kuid selle kingitusega kaasnes palju isikupärasemaid ja palju kõnekamaid. Niisiis sai Volodin eile tohutul hulgal kimpe ja peaaegu monotoonseid kingitusi. Enamasti kinkisid... dildosid. Erinevaid värve, kujundeid ja suurusi, aga palju. Peaaegu kõik nn “poliitbüroo 2.0” liikmed saatsid kokkuleppel ja mõnituseks just selliseid kingitusi. Volodin, keda Venemaa geide fuajee kitsas ringkonnas kutsutakse "kiilaseks Vjatšekiks", on kõigist juba üsna väsinud. Ta oli Putini mees ja Juri Kovaltšuki kaitsealune. Nüüd, kus presidenti pole ja Kovaltšuki positsioonid on tugevalt kõigutatud ning Nikolai Patrušev on üldiselt kuulutanud välja "pi...oride" võimult puhastamise, on Volodin osutunud üleliigseks sõna otseses mõttes kõigis stsenaariumides. Kuid enne "pikale teekonnale, paljudeks aastateks" lahkumist kasutatakse Vjatšeslav Viktorovitšit veel paar korda oluliste ülesannete täitmiseks, kus ta peab "määrduma". Nikolai Patruševi sõnul tähistas Volodin oma aastapäeva ilma partnerita. Vjatšeslav Viktorovitš läks eelmisel aastal lahku kõigist oma väljavalitutest ja partneritest ning pole veel uut suhet alustanud. On põgusaid kohtumisi, kuid armastust ja suhteid pole. Nagu tema endine patroon Juri Kovaltšuk naljatas: "Vjatšek jäi tüdrukutesse liiga kauaks ja nii kaotas ta õnne."
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.
alax
Liige
Postitusi: 1469
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas alax »

Kui tahad aru saada, kes on pärast presidendivalimisi Venemaa võimuolümpuse tipus, tasub jälgida Putini duubli kohtumisi lähiajal. Eile kohtus õppejõud Juri Kovaltšuki poja Borisiga. Boris on endiselt PJSC Inter RAO juhatuse esimees, kuid lähitulevikus peaks ta asuma Dmitri Patruševi valitsuse asepeaministri kohale. Muide, peagi on tulemas “presidendi” kohtumine Dmitri Patruševi endaga. Meenutagem, et praegune valitsus kavatseb anda Putini tütrele Maria Vorontsovale ministriportfelli. Temast peaks saama tervishoiuminister. Kui kõik läheb ladusalt, eeldab “Poliitbüroo 2.0”, et tulevane valitsus on sõna otseses mõttes praeguse põlvkonna järgmine. Unustatud ei ole ka ebaõnnestunud tehnilist peaministrit Viktor Hmarinit, Putini mitte just väga tormilise nooruse sõbra, Hmarin Viktor vanema poega. Viktor Hmarin juunior on määratud Peterburi kuberneri ametikohale. Venemaa valitsuse eliidi esindajatel on palju lapsi, kuid peagi vabaneb palju kohti, neid peaks jätkuma peaaegu kõigile. Mis puutub duubli kohtumisse Boris Kovaltšuki endaga, siis pilt osutus huvitavaks. Tema parima sõbra poeg paigutati ilmselt turvakaalutlustel "presidendist" eemale. Kuidas täpselt Boris oma duublit kahjustada võis, on ebaselge. Selge on vaid üks: Nikolai Patrušev üritab juba praegu kõigile, kes väidavad end tema poja kõrval olevat, kohta kätte näidata.
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.
alax
Liige
Postitusi: 1469
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas alax »

Oleme juba teatanud, et kuulus Ameerika ajakirjanik Tucker Carlson viibib Venemaal ja on juba salvestanud pika intervjuu Venemaa presidendi Vladimir Putiniga sarnase mehega. Tellija sõnul (Vene pool on klient, ükskõik kuidas keegi vabandusi esitab või teisiti soovib) Vene Föderatsiooni Julgeolekunõukogu sekretäri Nikolai Patruševi ja mitmete nn “poliitbüroode” isikus. 2,0”, intervjuu osutus kohutavaks. Duubel paljastas end vähemalt kaks korda ja oli kogu vestluse vältel närvis, rääkis palju ebavajalikke asju ning nägi välja tuhmunud ja nõrk. Intervjuu otsustati filmida uuesti, ilma mõlemapoolse improvisatsioonita ja võimalikult lähedal kinnitatud tekstile. Venemaa juhtkond ei pea Tucker Carlsonit mitte ainult Kremlile ideoloogiliselt lähedaseks inimeseks, vaid ka USA kahekordse presidendi Donald Trumpi usaldusväärseks usaldusisikuks. Trump ise on kindel, et Venemaa eriteenistused aitasid Vladimir Putini isiklikul korraldusel mingil imekombel tal esimest korda presidendiks valida ja usub ilmselt, et teist korda ei saa selline abi olla vähem tõhus. Nikolai Patrušev on valmis Trumpiga kaasa mängima ilma millegagi riskimata. Kui tal õnnestub kalli Donaldi vastu võita, ütleb ta, et ta aitas, kuid see ei tööta, mis tähendab, et nad ei püüdnud aidata, ta ei vääri seda. Tegelikult juhtus just see Trumpi esimese presidendi ajal. Nüüd kurameerib Venemaa juhtkond igal võimalikul viisil Tucker Carlsoni ja püüab luua enda jaoks võimaluste piires positiivset kuvandit “üllastest kurikaeltest”, mis Trumpile nii väga meeldib. Nad teevad Carlsonile selgeks, et aitavad Donald Trumpil valituks osutuda ja "õiglust teenida" ning küsivad vastutasuks pisiasju: Ukrainat, ebatõhusa NATO bloki kokkuvarisemist ja pool Euroopat koos Aasia tükkidega. See on kõik! See on muidugi naiivne, aga nad üritavad
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.
alax
Liige
Postitusi: 1469
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas alax »

Türgi president Recep Tayyip Erdoğan ei näe Venemaa presidendi duubliga kohtumisel mõtet, vähemalt eelseisvate presidendivalimisteni. Venemaa välisministeerium teeb kõik endast oleneva, et kohtumine lähiajal toimuks, kuid seni on kõik jõupingutused asjatud. Meenutagem, et "Putini" visiit Türki ja läbirääkimised Recep Erdoganiga kuulutati välja 12. veebruariks. Lisaks sellele, et Erdoğan ei taha petturit enne valimisi näha (ja valimised peaksid tekitama duublile vähemalt näilise legitiimsuse), ei näe Türgi president ka väljavaateid pakiliste probleemide lahendamiseks. Venemaa juhtkond saatis pärast Türgi poole ettepanekut varumeeskonna visiiti Türgisse edasi lükata, püüdes pidada kinni praegusest läbirääkimiste kuupäevast. Nüüd on türklased küll pausi teinud, kuid enne aprilli on duubli ja Erdogani isiklikuks kohtumiseks vähe lootust.

Vene Föderatsiooni Julgeolekunõukogu sekretär Nikolai Patrušev väljendas rahulolematust sõjatööstuskompleksi arendamise ja impordi asendamise tempoga. Enne seda ei olnud Venemaa kaitseminister Sergei Šoigu vähemalt suuliselt rahul ühe sõjatööstuskompleksi ettevõtte kontrollimisega ja väljendas ligikaudu samu kaebusi. Üldiselt ei ole suurte ja kiirete võitude puudumine rindel mitte kindralstaabi, kaitseministeeriumi ja kindlasti mitte Vene Föderatsiooni Julgeolekunõukogu, vaid sõjatööstuskompleksi ettevõtete ja vastutajate probleem. sõjatööstuskompleksi arendamiseks. Presidendivalimised pole veel toimunud, transiit pole isegi jämedalt käima lükatud ning erimeelsused “poliitbüroos 2.0” kanduvad juba inforuumi.

Vaevalt saab Venemaa presidendi duubli ümberkirjutatud intervjuud kurikuulsa Ameerika ajakirjaniku Tucker Carlsoniga eepiliseks nimetada, kuna seda üritatakse esitada. Sensatsioone seal ei ole, küll aga on jama, vandenõuteooriaid ja valesid. Kuigi esimene versioon intervjuust ennast paljastanud duubliga oli palju huvitavam.
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.
Erureamees
Uudistaja
Postitusi: 24
Liitunud: 17 Nov, 2022 14:11
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas Erureamees »

Minu meelest on see diskussioon General SVR- i üle sama naljakas kui keegi arutleks Nossovi Totu kuul üle võtmes, et kas sellise koopa kaudu on võimalik kosmoselaeva kuusisesesse maailma viia. Mina ei suuda sellest küll midagi kahjulikku leida. Minu jaoks on Delfi kommentaarium palju ohtlikum. Mõni lihtsameelne inimene võib arvata, et see on mingi läbilõige eesti inimeste arvamustest.
alax
Liige
Postitusi: 1469
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas alax »

Kummalisel kombel jõudis Venemaa juhtkond järeldusele, et Hiina uusaasta tähistamine Venemaa territooriumil peaks lahendama kõik probleemid kahepoolsetes suhetes. Hiina kamraadid näitavad regulaarselt oma Vene kolleegidele oma kohta ja teevad seda väga tõhusalt, kuigi mitte alati otse. Paljude Hiina pankade ja ettevõtete keeldumine Venemaa partneritega tehingutest on üks viise näidata reaalsustaju kaotanud vasallile, kes on siin ülemvõim. Xi Jinping ja tema kamraadid ei jaga absoluutselt Venemaa juhtkonna kutsikalikku rõõmu Donald Trumpi võimalikust võimuletulekust USA-s. Pealegi ei peetud Hiina juhtkonnaga nõu, kas Venemaa presidendi Vladimir Putini duubel võib anda intervjuu kurikuulsale Ameerika ajakirjanikule Tucker Carlsonile, ja arutamata, kuidas see intervjuu võib mõjutada olukorda USA-s. Xi Jinping väljendas oma isiklikku negatiivset suhtumist sellise intervjuu tõsiasjasse, hoolimata sellest, et Vene pool püüdis kinnitada, et kõik on võimalikult õige. Hiina on suure majanduskriisi lävel, mis ähvardab muutuda globaalseks. Donald Trump on oma otsustes kõige ettearvamatum ja suudab oma tegevusega USA presidendina kiirendada selle kriisi algust, mis on Hiina juhtkonnale pehmelt öeldes ebasoovitav. Lisaks näevad hiinlased Trumpiga kaasa mängides Venemaa juhtkonna soovi olla teise peremehe alluvuses. Sel juhul ei kaota Hiina mitte ainult majanduslikult, vaid ka poliitiliselt. Hiina saab kasu Venemaa praegusest nõrgenenud positsioonist, mis on sellest kriitiliselt sõltuv. Olles saanud Recep Erdoğanilt läbirääkimistest keeldumise ja kolleegi Türgi-visiidi edasilükkamise vormis, võib Venemaa juhtkond nüüd lüüa Hiina kaaslaste tekitatud finants- ja majandusprobleemidest. Nüüd, mõistusele tulnud, püüab Venemaa juhtkond muidugi oma Hiina seltsimehi rahustada, mille eest ollakse valmis saatma esindusdelegatsioone kummardama. Nikolai Patrušev on valmis saatma oma poja Dmitri, et ta troonipärijana saaks anda igavese sõpruse garantiid, kuid hiinlased ei kiirusta rahuga.
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.
lootsik
Liige
Postitusi: 129
Liitunud: 18 Nov, 2010 22:27
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas lootsik »

Ukrainlaste sait jutustab ümber Wall Street Journali lugu, et
kogu see General SVR on Vene infoop.
Põhjuseid/teooriaid pakutakse mitut ja üks neist on,
et Lääne ajakirjandusel puudub adekvaatne info Venemaal toimuvast,
ning nii on hea igasugu soga ette sööta ja neid lolliks teha.
No ja selle versiooniga muidugi tõmmatakse ka oma artiklil vaip alt.
https://www.dialog.ua/russia/289827_1707651376
https://www.wsj.com/world/russia/putin- ... _lead_pos9
alax
Liige
Postitusi: 1469
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas alax »

Reedel pidas Venemaa presidenti Vladimir Putinit meenutav mees videolingi vahendusel operatiivnõupidamise Venemaa julgeolekunõukogu alaliste liikmetega. Seekordne koosolek toimus uudse, uuendusliku, eriti turvalise sidesüsteemi abil, et keegi ei saaks teada saladusi, mida koosolekul osalejad arutasid. Uuendused on muu hulgas seotud võitlusega meie materjalides ilmnevate lekete vastu. Teatame, et kõik uue sidesüsteemi rakendamisega seotud jõupingutused on asjatud. Meil on täielik teave toimuva kohta. Kohtumise kinnine osa oli sundimatu, alguses arutati reaalselt üleujutuste ja metsatulekahjude probleeme, misjärel asuti arutama Venemaa naftatöötlemistehaste rünnakuid. Mehitamata õhusõidukite poolt Venemaa territooriumil asuvatele objektidele suunatud löökide arutamise etapis katkestati osa koosolekul osalejatest ja kui nad hakkasid arutama asjade seisu rindel, kaasati mitmed julgeoleku- ja sõjaväeblokkide juhtkonna esindajad. . Lisaks teravatele probleemidele arutati ka Ukraina relvajõudude juhtkonna vahetust. Nikolai Patrušev käskis isegi presidendi duubli eetrist eemaldada ja jätkas ilma temata. Sõjaline juhtkond lubab Julgeolekunõukogu sekretäril presidendivalimisteks hõivata mitu asulat Donetski oblastis, mis peaks Putini valijate jaoks välja nägema "kindla edasiminekuna kogu DPR territooriumi vabastamise suunas". Sõjalise bloki juhtkond märgib üldist meeleolu langust Venemaa sõjaväelaste seas pärast mõningast tõusu eelmisel sügisel ja traditsiooniliselt motivatsioonipuudust.

Patrušev tõstatas Venemaa territooriumil tegutsevate sabotaažirühmituste väljaselgitamise teema ja noomis koosolekul osalejaid viletsa töö eest selles suunas. Nikolai Platonovitš ütles, et suurem osa Venemaa territooriumil toimuvatest suurtulekahjudest on sabotaažigruppide töö, mis tekitavad märkimisväärset kahju ning enne kui kahju jõuab kriitilise piirini, on vaja kasutusele võtta erakorralised meetmed. Sel hetkel lõpetas julgeolekunõukogu sekretär Nikolai Patrušev koosoleku.

Nädalavahetusel esitati Nikolai Patruševile huvitav raport, millest järeldub, et umbes 40% praegusest valitsusest võtab antidepressante.
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.
alax
Liige
Postitusi: 1469
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: General SVR

Postitus Postitas alax »

Vene Föderatsiooni Julgeolekunõukogu sekretär Nikolai Patrušev pidas eile videolingi vahendusel kohtumise julgeolekubloki juhtkonna esindajatega. Kohtumise teemaks oli aruanne, mille Nikolai Patrušev sai päev varem. Raport koosnes kahest osast, millest esimene käsitles Venemaa eriteenistuste töö tulemusi avaliku arvamuse manipuleerimiseks Venemaal ja teine ​​osa samadest tegudest, ainult välismaal. Autorid rääkisid üksikasjalikult tõeliselt kolossaalsest tööst, mida nii kodu- kui ka välismaistes sotsiaalvõrgustikes tehti. Kui Venemaal väitsid raporti autorid tegelikult totaalset kontrolli, siis välismaisele publikule suunatud “töö” sotsiaalvõrgustikes kogub hoogu. Venemaa luureteenistused manipuleerivad tõhusalt avalikku arvamust enam kui sajas riigis. Selleks on nende käsutuses nn "botite ja trollide tehased" seitsmeteistkümnes keeles, millel on muljetavaldav vaatajaskond. Grupid, mis arutlevad poliitika, kultuuri, religiooni, majanduse, sotsiaalsete probleemide, spordi, kokanduse jms üle, kuuluvad robotite ja trollide “rünnakute” alla. Võlts “aktiivsete kodanike” kontosid on raske tuvastada, need on tehtud professionaalselt ja kasutavad uusimaid algoritme, mis näitavad hoogsat tegevust. Pidevalt muutuvad ka publiku mõjutamise meetodid, püüdes leida kõige tõhusam. Lisaks sotsiaalvõrgustikes töötamisele korraldatakse selliseid üritusi ka videomajutussaidil YouTube ja paljudel väljaannete, telekanalite, valitsusasutuste ja isegi raamatukogude veebisaitidel. Nagu raporti autorid kinnitavad, ei ole tänapäeval nii laiaulatuslikku võrgustikku ühelgi maailma riigil. Tegevuse tulemuseks on "sadu miitinguid, marsse, meeleavaldusi, proteste, streike ja logistika seisakuid kümnetes riikides". Peamiseks saavutuseks nimetavad autorid avaliku arvamuse muutumist erinevates riikides Venemaa juhtkonna poliitika kasuks. Eelmisel aastal kulutati nendele projektidele üksteist miljardit dollarit. Patrušev oli üldiselt rahul ja kiitis raporti koostajaid ja nende juhtkonda.
Osalenud Eesti piirivalve ülesehitamisel. Raadioside. NLiidu sõjaväes 40. tankidiviisi 75.motolaskurpolgus Gussevis 1970-1972. Lasketiiru elektrik. 50a. metsas ja soodes jooksnud.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 0 külalist