HOIATUS: Artscale.eu e-pood

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
allarmiin
Liige
Kontakt:

HOIATUS: Artscale.eu e-pood

Postitus Postitas allarmiin »

Kallid mudelihuvilised.
Annan teada, et Artscale.eu lehelt ei ole mõtet midagi tellida. Tegemist on netikelmidega kes enne makse tasumist on väga sõbralikud ja saadavad meeldetuletusi kuid pärast ostu kaovad kui vits vette ja ei reageeri, ei saada tellitud tooteid ja ei tagasta summat.
Screenshot_20240504_165701_com.android.chrome.jpg
lennundushull aastast 1995.
Enkus
Liige
Kontakt:

Re: HOIATUS: Artscale.eu e-pood

Postitus Postitas Enkus »

Kui sa kaardi või Paypaliga maksid, siis saad ju raha tagasi nõuda...
allarmiin
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas allarmiin »

Ma tegin lihtsa pangaülekande neile toodete eest. Nüüd sain kirja et osa tooteid polegi saadaval kuigi on aktiivsed nende saidil. Nojah, eks siis jäävad lubatud mudelid valmimata kahjuks.
lennundushull aastast 1995.
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas vaoinas »

Kasuta edaspidi PayPal'i!
Sellega on südamerahu oluliselt suurem, kui veebis ostmiseks läheb.
Forward
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Forward »

Lihtsalt komentaarina, räägin oma kogemusest artscale.eu'ga.

See oli juba u. 3 aastat tagasi, aga tellimus tuli ilusti kohale.
Oli ka väike vaikus kui tellimus ja maksmine tehtud said. Kui tellimusest möödust u. nädal, kirjutasin neile Facebooki kaudu, et uurida mis on tellimuse staatus. Vastasid, et kuna osalevad messil, panevad mudelid teele kohe kui jõuavad tagasi koju.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

No kindlasti pole see koht klassikaline kelm või scam,vaiD reaalselt toimiv webipood. Olen ka ise sealt telinud ja kätte ka kõik saanud. Eks webipode ole erinevaid ja erinev ka nende käekiri. Sellel paistab olevat selline aeglasem ja lõdvem teenindus. Ilmselt kui mitmeid kirju kirjutad ja oma saamata asju või raha tagasi nõued küll ikka liigub lõpuks.
Aga jah paypali soovitus on õige. Ise miski 15 aastat ei osta ühesti webipoest enam midagi,kus sellega maksta ei saa. On olnud juhtumeid, kus ebays kaup veidi viibis ja esimese küsimuse peale juba raha tagasi enne kui midagi veel uuritud oli. Hiljem saabus kaup ka kohale:)
Paypali raha tagasi kaitsest on väike auk ka sees. Selle süsteemi alus on see, et kui müüja ei vasta päringule, saad kohe raha tagasi. Aga kui müüja kenasti suhtleb ja venitab vaidlutamiseks antud aja täis, siis võib mingutel tingimustel see kaitse ka mitte töötada. Mõned aastad tagsi olen ebays ala 30 euri sedasi hävinud, kui müüja väitis, et kaup jõudis siia kohale, aga ei saanud üle anda ja asaadeti tagasi ja ta pani uuesti teele ja kõik võtab aega. Suhtes pidevalt, aga kui vaidlustamise aeg täis sai, siis kadus ja kõik. Kui ma oleks esimese kirja peale otsustanud, et müüja ajab jama ja paypali nõude esitanud, oleks ilmselt kohe raha tagasi saanud.

Kk
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Kontakt:

Postitus Postitas Kriku »

Mul on müüjana olnud reaalselt juhtum, kus pakk ei jõudnudki 30 päeva jooksul kohale. Suhtlesin ostjaga, näitasin talle tšekke ja kõik ja puha ning õnneks ei hakanud tõmblema. Kolmekümne teisel vms. päeval siis teatas õnnelikult, et sai kätte.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist