Donald Trump tagasi?

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Vasta
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36930
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Donald Trump tagasi?

Postitus Postitas Kriku »

Kriku kirjutas: 22 Jaan, 2024 8:55DeSantis tahab asepresidendiks?
Aga šansse olevat Rubiol: https://www.err.ee/1609339059/trumpi-as ... arco-rubio .
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40401
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Donald Trump tagasi?

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Mitte vähetähtis tõsiasi DT vaimse võimekuse teemal, mulle tundub küll usutav.
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/1202 ... -jalgpalli
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36930
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Donald Trump tagasi?

Postitus Postitas Kriku »

Donald Trumpi endine usaldusisik Michael Cohen tunnistas esmaspäeval, et varastas Trumpi ettevõttest raha. See võib õõnestada tema usaldusväärsust peamise tunnistajana endise USA presidendi vaikimisraha kohtuprotsessil, vahendab Reuters.

Trumpi advokaadi Todd Blanche'i küsitlemisel tunnistas Cohen, et varastas Trumpi organisatsioonilt, lisades oma boonusepaketti tehnoloogiaettevõttele mõeldud hüvitise. Cohen ütles, et maksis sularahas umbes 20 000 dollarit 50 000 dollarist, mille Trumpi ettevõte tehnoloogiaettevõttele võlgnes, andes selle üle oma kontoris pruunis paberkotis. Ta ütles, et hoidis ülejäänud raha endale. Trumpi organisatsioon hüvitas talle selle makse eest kokku 100 000 dollarit, kirjutab ajaleht.

Cohen on New Yorgi prokuröride viimane ja kõige olulisem tunnistaja veenmaks vandekohtunikke, et Trump rikkus seadust, varjates 130 000 dollari suurust makset, mis ostis pornotäht Stormy Danielsi vaikimise vahetult enne 2016. aasta valimisi, vahendab Reuters. Kuid kuna Cohen on süüdimõistetud kurjategija, on ta probleemne tunnistaja. Prokurörid on tema tunnistusi toetanud kaudsete tõenditega. Samal ajal on Trumpi advokaadid püüdnud Coheni usaldusväärsust ristküsitluse teel õõnestada.
https://www.err.ee/1609347552/trumpi-en ... arastamist
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3439
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Donald Trump tagasi?

Postitus Postitas Madis Reivik »

Kindlasti tuli lihtsalt aususehoog peale ja ei olnud tegemist käopojaga ;)
mart2
Liige
Postitusi: 5273
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Re: Donald Trump tagasi?

Postitus Postitas mart2 »

Pakuks ühe teooria veel (pange foolium-müts pähe! 8) ) -
Kuna Cohen oli nagunii piiripeal, siis tehti talle "keeldumist mittevõimaldav" ettepanek tunnistada end süüdi raha varguses. Kaasnev jama, nagu eelpool öeldud, teeb teda ebausaldatavaks tunnistajaks ning oluliselt parandab endise leivaisa (Trump) shansse kohtulahingus.
Võrdluses Coheni 100.000 võrreldes Trumpi miljonite jama ...

:scratch:
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
kalvis
Liige
Postitusi: 1077
Liitunud: 03 Aug, 2014 9:49
Kontakt:

Re: Donald Trump tagasi?

Postitus Postitas kalvis »

See on USAs täitsa tavaline - kõigepealt tõmmatakse DT (vahet pole ka mujal) abi mingi pisirikkumisega liistule, saab kerge karistuse kui tunnistab DT vastu ja saaks raske karistuse, kui ei tunnista. Ilma pikema jututa paljud tunnistavad.
Minu arust on selline mäng kah jama - klassikaline olukord kus kohtus keegi pigistab tunnistaja mune... (analoogia keskaegse piinamisega saadud tunnistused)
DT kui president oli kaitses oma abisi teisiti - tunnistage, süüdi, saage karistus kätte ja presidendina annan armu. See plaan töötas hästi kuniks ta president oli.
Üldiselt näitab see USA kohtusüsteemi haiglaslikku - nõiajaht on üsna õigustatud ütlemine.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36930
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Donald Trump tagasi?

Postitus Postitas Kriku »

Nikki Haley, endine Lõuna-Carolina kuberner ja ÜRO suursaadik, teatas oma esimesel avalikul esinemisel pärast vabariiklaste presidendirallilt välja astumist, et kavatseb novembris hääletada endise presidendi Donald Trumpi poolt. "Valijana sean ma esikohale presidendi, kes toetab meie liitlasi ja võtab meie vaenlased vastutusele," ütles Haley kolmapäeval Washingtonis konservatiivses Hudsoni Instituudis. "Presidendi, kes toetab kapitalismi ja vabadust, kes mõistab, et laenukoorem peab olema väiksem, mitte suurem."
https://www.err.ee/1609349742/nikki-hal ... ald-trumpi

Ei taha pensionile minna.
Kasutaja avatar
kaur3
Liige
Postitusi: 6259
Liitunud: 26 Juul, 2005 12:09
Kontakt:

Re: Donald Trump tagasi?

Postitus Postitas kaur3 »

Pikk artikkel sellest kuidas Trump võttis vastu otsuse Iraagis tappa Iraani mittekonventsionaalse sõjapidamise juhi Soleimani ja kuidas see ellu viidi. Oluline väide selle kohta, et Trump ei kahelnud jõudu demonstreerimast.
https://www.theatlantic.com/ideas/archi ... st/678472/
Iran had doubted our ability to demonstrate such force, and for good reason—we had never done so over the course of at least two administrations. Now, for the first time in many years, Iran had seen the naked power of the United States. It had to recalculate. Small-scale attacks continued, particularly those that couldn’t be directly attributed to Iran. But operational guidance to both Iranian forces and their proxies had changed: Avoid major attacks on U.S. forces. This was a watershed moment in the U.S.-Iran relationship.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist