Soomusvesti valimine

Kõik mis puutub ülejäänud militaarvarustusse...
Vasta
Uusna
Uudistaja
Kontakt:

Re: Soomusvesti valimine

Postitus Postitas Uusna »

Tere

Olen võhik soomusvestides.
Ja turul pakutav sigri-migri ajab natuke segadusse.
Kuna kõigile ei jagu ballistilisi veste siis milliseid mudeleid eelistada ja mida vältida.
1.Kas on mõtekas osta ainult plaadikandja.
2.Milline vest oleks analoogne ja parim valik võrreldes FREY-AIR LV55B ga.
3.Kas KL aktsepteeritakse omaloomingut(kodumalevast ei ole saanud selget vastust on hämamist palju).Olen näinud palju erinevat varustust.
4. TEST3 harjutusel nõutakse ballistilist kaitset.Kui seda ei ole kas siis lastakse harjutusele.
Leo
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas Leo »

Ma vaatan, et siin on nädala jooksul kohe külluslikult vastatud inimese sisulistele küsimustele. Ma saan aru, et osadel on Õlle ja teistel Summer, nii et vastan ise lühidalt.

1. Ainult siis, kui SA positsioon eeldab vastasega otsekontakti ronimist. Totaalse sõja korral on palju olulisem korralik killuvest, mis on palju kergem ja odavam kui PC;
2. See Tsehhi ime on tasemel käib kah, ehk selle raha ees piisavalt kaitset. Korralike kaitsevestide valmistajaid on kümneid, kindlasti ei tohi osta mingid anonüümset Aasia sodi;
3. Kindlasti, eriti kui see on tuntud valmistaja tuntud mudel mille kaitseplaadid vastavad mõne suurema riigi standardile. Varustuse allohvitseril 1 mure vähem ja vest on alati sinu käes- Omalooming stiilis kotiriidest kandva osa sees kasehalgudest kaitseplaadid ei lenda;
4. Otsustab laskmise läbiviija. Ei näe põhjust jonnimiseks, kui laskuril on vest seljas, neid erinevaid veste on KLis vähemalt 10, lisaks inimeste omad ostud.
Feliks
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas Feliks »

1) Ka ainult plaadikandja on palju abiks aga minu soovitus on kindlasti lisada vähemalt pehmed IIIA küljepaneelid. St ka plaadikandja peab neid võimaldama lisada. See FREY-AIR LV55B või analoog on tegelikult väga hea kesktee.
2) Võrreldes FREY-AIR LV55B ga võiks soovitada Templars Gear CIBV CATAPHRACT plaadikandjat/kuulivesti ( https://www.reorg.ee/product-page/tg-ci ... te-carrier ). NB! Pehmed Level IIIA paneelid tuleb eraldi sisse tellida ( https://protectiongroupdenmark.com/shop ... koursores/ )
3) Üldjuhul küll. Vähemalt minu malevas.
4) Kui seda ei ole siis on meil TEST 3 ajaks malev selle taganud (üldjuhul vana US killuvesti näol)
Uusna
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Uusna »

Tere

Kas keegi on kokkupuutunud Zentauroni ja Linderhofi ballistiliste vestide ja plaadikandjatega.
STI69
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas STI69 »

On kokkupuude selle vestiga, soetasin relvad.ee poest- tellimisel. Väga rahul:
https://protectiongroupdenmark.com/shop ... ical-vest/

Plaadid, kraed, kubeme kaitse jne saad ka hiljem juurde tellida.
Leo
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas Leo »

Põhivesti hinnale tuleb alati juurde arvestada ka kõvade plaatide hind. Mõistlik on osta moodulvest, mida saab aja jooksul täiendada sest korraga 2000 € maksta käib paljudele üle jõu.
Snek
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Snek »

Uusna kirjutas: 18 Juul, 2024 17:56 Tere

Kas keegi on kokkupuutunud Zentauroni ja Linderhofi ballistiliste vestide ja plaadikandjatega.
Mõlemad peaksid olema väga OK tooted, Lindnerhofi peaksid kasutama ka meie enda EOVJ. Vaata kindlasti vesti selle järgi mis plaadi sa sinna sisse kavatsed panna (et ikka ära mahuks).
Hawkz
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas Hawkz »

Mõlemad tõesti kvaliteetsed asjad. Oman nende lasercut chestrigi, roomanud palju ja ei ole märkigi, et midagi kuluks
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline