Adolf Hitler.

Väljapaistnud isikud -- sõjaväelased, riigitegelased jmt. Kellest iganes peate vajalikuks kõnelda sõjandusega seoses.
Vasta
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

Postitus Postitas taipohh »

:shock: misasssja?
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
Kasutaja avatar
Ogre
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 17 Apr, 2005 8:06
Kontakt:

Postitus Postitas Ogre »

Taipohh sa oled ikka lihtsameelne :lol:
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2193
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Suht mõttetu kirjatükk, ei viitsinud läbigi lugeda. Parem oli Märkalt Tallinna võimukoalitsiooni teemaline jõululuuletus:

Keset tuba särab karras
Lastesõber maripuu
Nurrub orav, ilme harras -
Edgar kinkis prääniku!


Aga muidu oleks huvitav teada, millised perverrssed kalduvused Hitleril päriselt küljes olid ja millised on vaenlaste poolt juurdeluuletatud? Küll räägitakse et olnud pede; siis jälle, et Juudid olla tal kunagi ühe muna maha võtnud, sestap ta juute vihkaski; olla orgasmi saanud alles siis, kui hoor talle näkku kusi jne jne....
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Eelmisel aastal ilmus Võrumaa Teatajas sellesama Märka poolt mürgine artikkel Lihula monumendi ja selle püstitajate vastu.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Ilmselt polnud Hitleril mingeid perversseid kalduvusi, see on lihtsalt vaenlase demoniseerimine. Mida kõike pole räägitud kasvõi hertsog Magnusest, et tal ühes saapas kuradikabi oli või lood de la Gardiest, kes inimesenahku nülgis. Pisut hüsteerilisust, võimjanu ja hea esinemisoskus, suht hea kunstianne ja sugugi mitte olematu väejuhianne. Aeg ja olukorrad tegid Hitlerist Hitleri. Praegu oleks ta võibolla Siemensi müügimees ja täitsa korralik inimene väikeste veidrustega nagu me kõik.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Mingis filmis Discovery pealt räägiti, et ta I ms ajal kaevikutes meeste lähedal olemisest rõõmu tundis. :?
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Nannipunn on võtnud kunagist Kranaadi Villi Fritsu plagieerida. Sõnavaht keskpärast teravmeelsust paraku ei kompensseeri :( Saatke Juure juurde õpipoisiks!
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Aga mis kaevikus meeste lähedusest rõõmu tundmisse puutub, siis tunneksin isegi. Kas guidoknopid sääl discovery-hoverys täpsustasid, milliste meeste lähedusest Aadu rõõmu tundis - elavatest või surnutest? Viimasel juhul oli ikka tõesti pervo! :lol: :lol: :lol:
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2193
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Kohe pervo siis... Langenud lahingukaaslaste lähedus meeldiks tandril mullegi, eriti, kui nad asuvad minu ja vaenlase vahel. Imelik oleks öelda selles olukorras fuihh, püsti tõusta ja minema traavida.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

:lol: Elusate kamraadidega oleks kuidagi kindlam 8)
sturmkommando
Liige
Postitusi: 371
Liitunud: 16 Veebr, 2004 15:30
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas sturmkommando »

niipalju kui lugenud olen, siis oli hr. Hitleril suur huvi arhitektuuri vastu, soperdas ise ja laskis kõik ümber teha. Minu Võitluses on sellest kirjutet, ei tea küll kas kõik propaganda-amt'i poolt valmis soperdatud või kirjutas aadu ise ka midagi..
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2193
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Huvi suurte ja ilusate hoonete vastu paistab ka aadu maalidelt. Ei ütleks, et need kehvad maaalid olid.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Arnoldil tuline õigus, Willy Fritzu plagiaadina tundub asi omajagu. Ajaloolist ja poliitilist satiiri ja huumorit peab ka oskama teha. Juure puhul häirib aga asjaolu, et temagi pingutab mõnikord üle - näiteks jumalapilkamisega. Kummaline, Haseki "Ristikäik" või muidugi ületamatud lood vahvast sõdurist Sveik'ist on nauditavad uskmatule ja uskujale, Juurika jutt ajab karvad püsti. Vahe selles, et Hasek tunneb inimhinge ja tabab naelapea pihta, Juur aga lihtsalt ilgub. Foorumi puhul ongi kena see, et ilkumist on üldiselt vähe. No ma ei tea, ma võtan asja sõduriloogikaga, ühes kaevikus olles on vaja lihtsalt, et talud ka teist tema erinevate arvamustega ega hakka talle omasid vastu tema tahtmist pähe määrima. Veel vähem kedagi vihkama - homme võib sul tema abi vaja minna.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Jumalapilkamise koha päält süüdista ikka Kivirähku! Uinuva ateistina ei suuda teemauperpalliga haakuda, aga luurele läheks ikka Kivirähu ja Juurega, kui selle ilmetu jubinaga, kes oli 80-te alul Haanjas KGB nuhk ja nüüd pidi "valgustatud" olema :lol: Ma peaks nüüd FSB palgale minema, et sellise usklikuga otsa peale saada 8) Oleks raisa pärast peaaegu koolist lennanud :(
Mercher
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 29 Sept, 2004 18:08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mercher »

Einoh.... :D :D :D Vaat, sellise nurga alt polegi ma veel Aadi käekäiku kujutamas näinud....Ütleks kohe, et täitsa kino :D
We're all God's people
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan2.gif[/img]
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline