1. leht 1-st

uus relv

Postitatud: 12 Mär, 2008 21:26
Postitas mardo
leidsin sellise vahva relva .... äkki pakub huvi ... videot ja juttu inglise keeles http://videos.howstuffworks.com/discove ... -video.htm ja vene keeles http://world.guns.ru/smg/smg96-r.htm

Postitatud: 12 Mär, 2008 21:47
Postitas urmas

Postitatud: 13 Mär, 2008 9:09
Postitas Manurhin
Kohalikud salakütid oleks sellest kindlasti vaimustuses :lol: .

Postitatud: 13 Mär, 2008 11:25
Postitas Lars
Oma lühikese, ca 15-aastase LIHTkütistaaži seisukohalt tunneks huvi - mis on see, mis peaks panema (kohalikud?) SALAkütid sellest relvast vaimustuma ?

Teinekord kohe tekib huvi, kui nii salapäraselt aga paljulubavalt midagi väidetakse, sellepärast küsin ilma valehäbi tundmata üle.

Postitatud: 13 Mär, 2008 21:26
Postitas karla
...tunneks kah huvi?

Postitatud: 13 Mär, 2008 23:04
Postitas USP
Kuna lause autoril näib vastamisega aega minevat, siis vastan esialgu ise. Kõik on ju tegelikult väga lihtne. Pole vaja teha muud, kui põdrast 20m kaugusele hiilida ja siis püstolkuulipildujast "tuli peale tõmmata" -nagu vanad salakütid isekeskis ütlevad.

Selline riist on hea ka rebasejahil -sest teatavasti on rebase urus kitsas ja pika püssiga on seal maru sant majandada. Aga niukse väikese vidinaga on hea lahe rebasele valang -või ka paar -kerre surada. Puhas jahirõõm!