Tallinna Maleva RÕK 29-31.08

Vasta
Lupus
Liige
Postitusi: 872
Liitunud: 02 Juun, 2005 12:44

Tallinna Maleva RÕK 29-31.08

Postitus Postitas Lupus »

Kas keegi siin kirjutajatest ka osalemas?
Kilgore
Liige
Postitusi: 272
Liitunud: 11 Sept, 2007 12:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kilgore »

On ikka :wink: Vahin aga iga hommik taeva poole ja katsun nädalavahetuse ilma ära arvata. Praegu pakuks, et seljakott saab raskem olema kui tavaliselt.
Lupus
Liige
Postitusi: 872
Liitunud: 02 Juun, 2005 12:44

Postitus Postitas Lupus »

Et siis lähed oma varustusega kohale?
Mul esimene kord RÕK ile minna . Ja ongi küsimus kas ilmun kohale nii nagu kutsel kirjas või haaran kodust head paremat kaasa?Varustust ma mõtlen
Kilgore
Liige
Postitusi: 272
Liitunud: 11 Sept, 2007 12:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kilgore »

Aijahh, ma selle peale ei tulnudki, et nüüd tuleb ju "uut" rahvast juurde. Mul endal see aasta 3. kord RÕKil käia. Põhimõtteliselt võid täpselt nii tulla nagu kutsel kirjas, idee järgi peaksid kohapealt täiskomplekt uue varustuse saama. Mõistlik inimene muidugi paneb sissekäidud saapad jalga ja tehnilise (sooja) pesu selga. Märg saab olema niiet paar või kaks oma kindaid ei teeks ka paha + põlvekaitsed kui olemas on. Seesamune - oma pangakonto nr. kirjuta üles ja võta kaasa, küsitakse, saad pärast riigilt väikese kompensatsiooni.
Lupus
Liige
Postitusi: 872
Liitunud: 02 Juun, 2005 12:44

Postitus Postitas Lupus »

Tänud vastuse eest
Lupus
Liige
Postitusi: 872
Liitunud: 02 Juun, 2005 12:44

Postitus Postitas Lupus »

Oli hea üritus . olgugi , et mehi tuli vähem kui kompanii oli üritus organiseeritud hästi. Tänud major Voorele kes oli organiseerinud instruktoriteks ROK i instruktorid eesotsas härra Sheppardiga. Puudulik oli ehk formeerimine , aga õppus ise oli asjalik . Taktikaline laskmine Kloogal oli meestele õppuse tipphetk. Ja ei näidanud instruktorid kuidagi välja , et nad KL meestesse halvustavalt suhtuks.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline