Foorum läheb mölaks kätte

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Kp Trummi jutt on huvitav, sellega saab kas nõustuda, või mitte nõustuda. Aga keegi kasutaja CORVUS on üsna häiriv, tema pikad arutelud võib tuima näoga alla kerida millestki ilma jäämata.
Kindlasti kirjutaksid paljud selle lause täpselt vastupidises järjestuses :write:
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

Arnold kirjutas:
Kp Trummi jutt on huvitav, sellega saab kas nõustuda, või mitte nõustuda. Aga keegi kasutaja CORVUS on üsna häiriv, tema pikad arutelud võib tuima näoga alla kerida millestki ilma jäämata.
Kindlasti kirjutaksid paljud selle lause täpselt vastupidises järjestuses :write:
Jah - inimesed, kel siia foorumisse pädevuse puudumise tõttu niikuinii eriti asja ei oleks ja kes lihtsalt aru ei saa, millest jutt käib. :wall:
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

See foorum ei ole akadeemiline, seda esiteks. Teiseks saab järeldusi teha sõnavõtjate esitatud fakte ja "fakte" kaaludes, ning selle järgi, kuidas oponendid nende põhjal midagi tõestavad. Ei väidagi, et kellegi suust voolab "tõe puhas kärjemesi" ja vastupidi. Aga tiba sarnaneb juba "Pereraadioga", kuigi viimases pole sellist palangut märgata, mis usumeestele just au ei tee :lol:
susi
Liige
Postitusi: 557
Liitunud: 08 Juul, 2005 21:22
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas susi »

B2 Spirit kirjutas: Jah - inimesed, kel siia foorumisse pädevuse puudumise tõttu niikuinii eriti asja ei oleks ja kes lihtsalt aru ei saa, millest jutt käib. :wall:
Sõnad ja ei muud midagi. Kutsuge CORVUS barjääri äärde mõnes teemas ja las kaasfoorumlased otsustavad, kumb teist kahest pädevam on. :wink:
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 381
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

susi kirjutas:
B2 Spirit kirjutas: Jah - inimesed, kel siia foorumisse pädevuse puudumise tõttu niikuinii eriti asja ei oleks ja kes lihtsalt aru ei saa, millest jutt käib. :wall:
Sõnad ja ei muud midagi. Kutsuge CORVUS barjääri äärde mõnes teemas ja las kaasfoorumlased otsustavad, kumb teist kahest pädevam on. :wink:
Corvuse sarnased tegelased on liigitatud üldnimetaja "targutajad" alla. B2 Spirit on samuti inimene, kelle sõna midagi maksab. Susi, ära lükka seda nii kergekäeliselt ümber. Corvust ei pea barjääri äärde kutsuma, ta sõdib juba kümnel rindel, mine ja loe seda m8la.
alban
Liige
Postitusi: 1206
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:01
Kontakt:

Postitus Postitas alban »

Ma olen seda mingis teises teemas juba varem öelnud, et see foorum ei pretendeeri absoluutsele tõele ja seetõttu ei tasu üksteise peale veriseks minna. Jah - ka mind on ära tüüdanud see lõputu vaidlemine aga siin on lihtsalt mõned mehed kes ei saa õigel ajal pidama ja vaidlevad igas teemas lõputult (taandub kokkuvõttes sellele kellel pikem on). Laskumata sellesse kummal neist "õigus" on siis üks esitab oma seisukohti argumenteeritult ja akadeemiliselt, teine lahmides ja tuginedes kuulujuttudele ning ajakirjanduses avaldatud pahnale. Aga kokkuvõttes soovitan ma kõikidele vaidlushimulistele meelde tuletada - Arguing on the internet is alike going to the Paraolympic Games, even if you win...you are still a retard! See ei ole mõeldud solvamiseks vaid meeldetuletuseks, et kusagil läheb mõistlik piir ning tark ei suuda lolli ümber veenda ja vastupidi.
Vaidlemiseks on loodud väitlemine ja osalege mõnel Eesti Väitlusseltsi üritusel, näost näkku on seda parem teha.
susi
Liige
Postitusi: 557
Liitunud: 08 Juul, 2005 21:22
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas susi »

Takishi kirjutas:Corvuse sarnased tegelased on liigitatud üldnimetaja "targutajad" alla. B2 Spirit on samuti inimene, kelle sõna midagi maksab. Susi, ära lükka seda nii kergekäeliselt ümber. Corvust ei pea barjääri äärde kutsuma, ta sõdib juba kümnel rindel, mine ja loe seda m8la.
Selleks, et targutada , on vaja teadmisi :wink:
Huvitav, mida ma ümber lükkasin ? B2 Spirit on minu jaoks tundmatu (nagu ka Teie ).
Corvusega olen ma küll vaielnud ja mul on kujunenud temast oma arvamus , mis ilmselt erineb tunduvalt Teie omast.
Kapten Trumm võrdluses Corvusega, tõesti lahmib huupi.
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

alban kirjutas: (taandub kokkuvõttes sellele kellel pikem on)
Vot selles point ongi - miks kogu foorum peab muutuma kellegi peenisepikenduseks? Tänaseks on see foorum trolli poolt üle võetud ja muutunud mölaks. Selliseid tegelasi nimelt nimetatakse trollideks ja üldjuhul neil ei lasta nii massiliselt produtseerida. Praktiliselt ÜHTEGI teemat ei ole, mis tegeleks argumenteeritud aruteluga, iga kord, kui c noka lahti teeb, on asi jälle peldikus, ja noka teeb ta lahti nii tihti, nagu saaks palka selle foorumi mölaks muutmise eest. Minul ei ole nii palju aega, et seda jura lugeda, mille tootmiseks temal ajast puudu ei paista olevat. Siiamaani oligi kaks teemat, mida ma jälgisin, ja nüüd on neist ka üks c puudujääkide korvamiseks muutunud.

Mitte, et keegi oleks kohustatud siin foorumis käima. Lihtsalt kurb hakkab, et asjalik asi mölaks on muutunud:(
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
tommy
Liige
Postitusi: 3638
Liitunud: 02 Veebr, 2005 20:50
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas tommy »

Minul on jälle tihti siiber demagoogilisest lahmimisest ja argumenteerimata jurast...
Mida siis küll teha....
UR
Liige
Postitusi: 366
Liitunud: 17 Aug, 2007 17:05
Kontakt:

Postitus Postitas UR »

Info söda?
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

tommy kirjutas:Minul on jälle tihti siiber demagoogilisest lahmimisest ja argumenteerimata jurast...
Mida siis küll teha....
Sellest on minulgi siiber, nagu nii mõnelgi siin veel. Seda kodanik c nimelt usinalt toodabki. Mida siis nüüd teha?
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
alban
Liige
Postitusi: 1206
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:01
Kontakt:

Postitus Postitas alban »

Et foorum veel mölamaks kätte ei läheks võiks selle teema siin ammendatuks lugeda. Selge on see, et corvus ja Kapten Trumm jaksavad vaielda ja osadele meeldib ühe jutt ja teistele teise jutt aga siin teemas ei ole mõtet seda arutada, see ei vii kuhugi, toodab ainult läbu.
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 381
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

:lol:
1.Kus seda mujal arutada, kui mitte siin?
2. Teatud asjad vajavad väljaütlemist, et need oleks selgelt loetavalt kusagil kirjas.
3. Kaitseväe või Kaitseliidu taustaga inimeste sõnavõtte solgib isehakanud teoreetik ja kisub sellega foorumi üldist taset alla. :wall:

Juhtkonnal on aeg möögal lasta oma töö teha.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

B2 Spirit kirjutas: Tänaseks on see foorum trolli poolt üle võetud...
Vaidlen kategooriliselt sellele väitele vastu! :D
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

Troll, pane tähele - ma kirjutasin meelega väikse tähega :P Oleks muidugi võinud kohe sulgudesse panna, et palun mitte isiklikult võtta :lol:
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist