Hertsogi tegemised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

nutsin pikalt patja peale vastutavate töötajate alternatiivset tagasisidet.
no ja siis käisin sõbra juures päris treipingi kõrval näpuga näitamas:

Pilt

Pilt

Pilt
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas fossiil »

Voo bljaa.... vaat see on juba paras üllatus!
Ja tulemus on vinge!
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

ma siin nüüd tegin asja valmis. ilma metallroomikuteta, vähese fotoetsiga, ilma jooksuradadeta, käepärastest vahenditest. vana ja väärikas tööloom. korduvalt lapitud ja üle värvitud...

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas fossiil »

No päris äge tuli lõpuks. Selline vana ja väsinud rape - kõik tundub viimase peal olevat - minu poolt kauakestvad ovatsioonid!

Urmas
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas vaoinas »

Sekundeerin Urmasele. Mulle ka see väsinud ja rapitud ilme väga meeldib.
Meeldib ka värvitöö - paljud erinevad väsinud toonivarjundid, millele kontrastiks on kollane rõngas numbriga kahuril.
Ja seekord on tellised ja muu lammutuspraht masinal ka väga loomulikuna õnnestunud.


Kristjan
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

aitüma kolleegidele heade sõnade eest. võib öelda, et ise jäin ka laias laastus rahule.
nüüd väike hingetõmme ja siis epab mingi uue porjekti välja valima. vahelduseks tuleb ilmselt jälle mingi lääne masin... vene omi ei taha praegu teha, arvestades mis laias ilmas toimub.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas vaoinas »

Ei, jaa, laias laastus I feel you.

Aga kistsamas perspektiivis, see viimane asi oli teostuselt suurepärane, aga need rattad...
Kui sa saad, katsu tehniliselt ka usaldusväärsema poole...

Ma päriselt, tänu sinu teemale võtsin ette, ja nüüd ma tean ja olen päris kindel, et need hilised terasrattad
ei käinud üldse sinna varasema telje külge - kinnitamispõhimõte oli täiesti teine.
Mulle sageli meeldib su teostus mudelitel - aga sellised möödapanekud räigelt häirivad.

Võibolla on karm, a no ma tean, et sa oled vett ja soola neelanud siin meie mudelistidega
ja ma ei saa lõpuni heaks kiita, hoolimata sellest suurepärasest teostusest - mees, sa suudad ka ajaloolistehniliselt paremini.

PS. jaa ma tean, et see oli pigem erinevate tehnikate katsetamise töö sul ja siiralt hea, et sa meiega seda jagasid.
Rohkem see teema, et mingid uued hulljulged tulijad ehk loevad ja et nad ei võtaks näiteks, et teeme sellest
mingi Cariuse Tiigri, mis on õige, sest keegi on enne juba teinud niivõrd-naavõrd..

Minu mõtted, ära võta sügavalt hinge,
Kristjan
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

ei väga hinge ei võta. üheltpoolt ma saan aru - teatud asjad on tõesti pühaduseteotus. samas ma ise olen olnud liberastlikum selles osas, et - nagu tihti ka kinnitan - ma ei aja paljus taga ajaloolist tõde. kui ma seda ka teen, siis ma märgin ära ja panen juurde mingigi fotokese asjast, mida jäljendada püüan. metallrattad said praegu nö. utreeritud kontrasti andmiseks ja toetamaks hüpoteetilist visiooni varasest tiigrist, mis on kuidagi ikka alles jäänud läbi erinevate lappimiste. ise olen seda nimetanud niikuinii "Frankentigeriks".
samas mis puutub sellesse, et minu looming võib olla aluseks tulevasteks väärtõlgendusteks, siis seda ma väga ei pelga. see töö on minu eest kordades võimendatumalt juba ära tehtud. taaskord: mine vaata Panzer 46 gruppi lõusitkus kasvõi - mida ma näiteks olen toonud: käigukasti asemel röögatute kahuritega "jagdpanzerid", torni topitud "jämedam toru on parem - laevakahurid" loogikaga roppused jne. (sellega võrreldes meenub siit foorumist ikka üsna tagasihoidlik juhtum, ehk meie legendaarse poolikute tööde eksperdi kunagine uitmõte toppida Panzer I veermikule vierlingflak, aga hea fossiil rikkus lapse rõõmu ja ütles, et reaalsuses tekikisd kaaluprobleemid - aga vähemalt oleks see asi ilmselt suutnud liikuda! :D )... seal toimuva saab küll kokku võtta vahest kogupereseriaalist Banshee (soovitan) ära toodud tõdemusega ühe FBI agendi poolt: "I thought I was kinky, but you guys are fucked up..."
ehk siis eks ma mingeid rõvedusi aja jooksul ikka vorbin, aga ma katsun juurde lisada rohkem hoiatavaid silte :)
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

no vot. sai leitud, et tuleb moega kaasas käia. hakkasin ühte asja voolima... tuleb mainida, et kuna riistvara on tavapärasest erinev, siis on nagu uus ja huvitav küll isegi. samas tuleb tõdeda, et... kurat, mingi pantrti või tiigri kokku lappamine on ikka palju lihtsam... trumpeteri kv-dest rääkimata (kui ei hakka fossiili tegema :D )

Pilt

Pilt
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Joss Metsast »

HMM, kui ma arvan õigesti siis tuleks oboloni õllepurk ( loomulikult alkovaba) topsihoidjasse instaleerida. Lisaks vaimu..
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas vaoinas »

Hertsog kirjutas:no vot. sai leitud, et tuleb moega kaasas käia. hakkasin ühte asja voolima... tuleb mainida, et kuna riistvara on tavapärasest erinev, siis on nagu uus ja huvitav küll isegi. samas tuleb tõdeda, et... kurat, mingi pantrti või tiigri kokku lappamine on ikka palju lihtsam... trumpeteri kv-dest rääkimata (kui ei hakka fossiili tegema :D )


Samal ajal on teostus väga puhas ja korrektne.
Mis aparaat talle sappa tuleb?
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas fossiil »

Ahah, päris päevakajaline asjandus - mis sellele sappa tuleb? BUK? Või miskisugune muu koleda Z tähega kaunistatud kärakas?
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

mis sappa tuleb - see on küsimus mis mind ennastki põnevalt vaevab. algselt oli plaanis t-72, aga nüüd kudiagi on juba muud visioonid sellega tekkinud (teeks ukraina värvides...?). menüüs on veel Pantsir, T-80 ja T-90... neist kaks viimast võivad reaalsuse mõttes olla ühele traktorile rasked vedada...? neistki saaks teha midagi ukraina värvides (realistlikusele ei rõhu selle osas), samuti on veel üks lege mõte peas, aga selle teostus on keerukam ilmselt...
valida pole veel osanud. alati saab juurde veel hankida muid roppusi... mingeid dessandimasinaid... TOR-i ja BUK.i pole peaegu eriti saada vist ka...
kui kellelgi on (mõistlikult realistlikke) mõtteid, võite maha hõigata
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Joss Metsast »

12 hõlmaga ader ?

Ukrainas vedamise edetabelit kõikvõimalikud dessandipillid juhivad, MTLB vist enimnähtu. Sellest peaks 1:35 mudeleid vast mõni ikka olema, lisaks turjale veel paar pesumasinat ja ongi..
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

nonii... vedav roll on täidetud selles kompositsioonis nüüd:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Trakats on puhas ja isegi lakkimata veel. Edasi siis peaksi tulema satiin ja pori. Aga viimane peab langema kokku ka lohistiga...
Nüüd aga on küsimus, et mis siis sappa panna...

Eelmine kord käisid siin hüded et BUK või TOR ja ma pareerisin, et pole saada. Samas õnnestus siiski vist isegi onu Ennu "putiikist" TOR2 ära vedada - see nagu tundub sellesuhtes adekvaatne, et neid veeti ka traktoriga... aga kuna juba traktori värvidest näha, et tegemist on pigem mitte reaalset olukorda kujutava perfomance'iga, vaid pigem sümboolikale keskenduvaga, siis ei pea sabas lohisema just mainitud õhutõrjetraktor... menüüs on veel:
- Pantsir - krt, see on nii detailne, et seda teeb jõuludeni. Ülejärgmisteni.
- T-73-B3 - sellest nagu tahaks Ukraina pilli teha
- T-80 - sellest võiks ka Ukraina oma teha, traktoriga neid pole vetud vist ka... kas ka trakatsil jõudu oleks?
- T90 - vot sellega on mul omad intrigeerivad plaanid, selelst tuleb ka performance
- Armata - seda pole näha olnud (kinnitamata andmetel siiski olla mingi pill veetud Ukrainasse, et seda siis paraadil näidata), pole ka kindel kas ühe traktoriga ära veab, aga samas kannaks sümboolikat ilusti edasi...
- no ja siis veel TOR2 - lohiseb kenasti...

saigi kõik... mida siiski ka kommentaarium arvab, et sappa sobiks?
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist