Kuidas käitusid vene sõdurid oma haavatutega?

Eestlased ning eestlastest koosnevad üksused, relvad, lahingud, varustus, autasud jne jne...
napoleon
Liige
Postitusi: 88
Liitunud: 17 Apr, 2005 18:30
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kontakt:

Postitus Postitas napoleon »

Minge ometi keegi aidake Dietrich-i :shock: .MITTE KEEGI POLE ÕIGUSTANUD VANGIDE MAHALASKMIST. Lihtsalt Waffen-SS-i omad ei teinud seda rohkem kui vastaspool.
aga mina olen Moskvas käinud ;)
Dietrich
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 01 Sept, 2005 16:21
Asukoht: Euroopa Liidu idapoolseim linn
Kontakt:

Postitus Postitas Dietrich »

Dietrich kirjutas:
polüvernikule.
Ei,õed jäid ju ellu.Neil olid ainult "näpu jäljed büsti "peal.

Jälle mõnitad? Evil or Very Mad Mina sain esialgsest tekstist selgelt aru, et sõrmejälgede all oli mõeldud siniseid plekke, mis tekivad näiteks kägistamisel kaelale ja mis inimese surma järel (kui vereringlus lakkab) ei kao. Sel juhul on sageli inimese kaelal näha viie sõrme kujulised sinised laigud, mis jäänud tapja käest. Nende õdede puhul olid siis need plekid rinnal, mida käed surmaagoonias olid kõvasti pigistanud.
:evil: sa said valesti aru,loe nüüd raudristi
Siiani on mul silme ees üks õde, kes oli alasti ja suurest valust käed rinna vastu vajutanud, nii te sõrmejäljed olid tugevalt näha
Siit tuleb välja,et õde oli iseendale need sõrmejäljed vajutanud.
Aga sinul on muidugi vaja mõnitada? Sa teed suuri edusamme banni poole, kui sellises stiilis jätkad.
:evil: Keda ma siin mõnitasin.Kui sa nüüd loed mu kirja ilusti läbi,siis sa saad aru,et tegu polnud mõnitamisega,vaid tõese informatsiooni edasiandmisega Polüvernikule.
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Dietrich

Sa tõid siin näitena SS metsikusest, et poodi oma mehi(jooksikuid), kuid kas Sa ei ole kuulnud, et punaarmees oli kombeks vahel mehed püssiähvardusel rindele saata viie peale üks vintpüss. Kui tagasipöördud saad kuuli. NKVD komissarid seisid automaat käes, või kuulipilduja taga ja kui nägid kedagi ümber pöördumas siis tulistati. N-Liit oli vist ainus riik II maailmasõjas, kes karistas oma sõdureid vangilangemise eest.
Punaväelaste kuriteod kaaluvad kindlasti Saksa omad üle.
Muuseas kunagi vaidlesin siin foorumis ühe inimesega, kes väitis, et Saksa vangilaagrid olid hullemad, kui Gulag, kuna GULAG-is ei olnud nii nimetatud surmalaagreid, et teoreetiliselt oli sealt võimalik elusana tagasi tulla.
Alles hiljuti vaatasin ajaloo saadet GULAG-st ja seal Vene ajaloolased väitsid, et lääne inimesed ei saa siiamaani aru, et Stalini võim oli hullem, kui Hitleri oma ja et alati ei pea brutaalset tapma(holokaust). Leidub ka hullemaid võimalusi, surnuks töötamine(GULAG).
Paljudel tundus Hitleri-Saksamaa hullem, kui Stalini-N-Liit, sest Hitler pasundas tervele ilmale välja mida mõtles ja keda vihkas. Tihti ei vajanud paljud kuriteod ültse mingit tõestamist, sest kõigile oli niigi selge, keda Hitler vihkas. Samal ajal Stalin tegi oma kuritegusi salaja, ning siiamaani on kahtlejaid punaarmee ja N-Liidu kuritegelikuses, samal ajal kõiki sakslaste korda saadetut peetakse iseenesest mõistetavaks.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Dietrich
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 01 Sept, 2005 16:21
Asukoht: Euroopa Liidu idapoolseim linn
Kontakt:

Postitus Postitas Dietrich »

hugo
Leidub ka hullemaid võimalusi, surnuks töötamine(GULAG)
Just seda tegid sakslased. Vangid tegema totaalselt mõttetuid töid.Nt pidi ühest põlluotsast teise otsa kive tassima ,ja siis kui töö oli tehtud,pidi tassitud kivid tagasi viima.Naeruväärsus?Aga nii need natsid tegid,et inimesi füüsiliselt nõrgestada.
ps,see ei ole väljamõeldis.2003.aastal ilmus mingi juutide poolt rahastatud raamat Holocaustist.
Samas,minu poolt esitatud mõtted on ju läänemaailmas aktsepteeritud.Miks te nimetate mind halvasti ja ähvardate mind.Hoopis mõned teie mõtted on läänemaailmas keelatud.
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Ma ei ole kunagi kahelnud holocausti toimumises(kui siia ainult suuruses).
Postituse mõte oli selles, et Saksamaa ei olnud kõige hullem, N-Liit oli veel hullem.
Hitlerist hullem mõrtsukas oli Stalin.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Dietrich kirjutas:hugo
Leidub ka hullemaid võimalusi, surnuks töötamine(GULAG)
Just seda tegid sakslased. Vangid tegema totaalselt mõttetuid töid.Nt pidi ühest põlluotsast teise otsa kive tassima ,ja siis kui töö oli tehtud,pidi tassitud kivid tagasi viima.Naeruväärsus?Aga nii need natsid tegid,et inimesi füüsiliselt nõrgestada.
ps,see ei ole väljamõeldis.2003.aastal ilmus mingi juutide poolt rahastatud raamat Holocaustist.
Samas,minu poolt esitatud mõtted on ju läänemaailmas aktsepteeritud.Miks te nimetate mind halvasti ja ähvardate mind.Hoopis mõned teie mõtted on läänemaailmas keelatud.
Vovoh! Lõpuks ometi tulid oma igatsustega lagedale! Soovid Eestisse samasugust seadust nagu mõnes Euroopa riigis, kus IIMaailmasõjas hukkunud juutide arvus kahtlemine(!) on kriminaalselt karistatav!? Õnneks me veel nii kaugel ei ole.
Dietrich kirjutas:
Dietrich kirjutas:
polüvernikule.
Ei,õed jäid ju ellu.Neil olid ainult "näpu jäljed büsti "peal.

Jälle mõnitad? Evil or Very Mad Mina sain esialgsest tekstist selgelt aru, et sõrmejälgede all oli mõeldud siniseid plekke, mis tekivad näiteks kägistamisel kaelale ja mis inimese surma järel (kui vereringlus lakkab) ei kao. Sel juhul on sageli inimese kaelal näha viie sõrme kujulised sinised laigud, mis jäänud tapja käest. Nende õdede puhul olid siis need plekid rinnal, mida käed surmaagoonias olid kõvasti pigistanud.
:evil: sa said valesti aru,loe nüüd raudristi
Siiani on mul silme ees üks õde, kes oli alasti ja suurest valust käed rinna vastu vajutanud, nii te sõrmejäljed olid tugevalt näha
Siit tuleb välja,et õde oli iseendale need sõrmejäljed vajutanud.
Aga sinul on muidugi vaja mõnitada? Sa teed suuri edusamme banni poole, kui sellises stiilis jätkad.
:evil: Keda ma siin mõnitasin.Kui sa nüüd loed mu kirja ilusti läbi,siis sa saad aru,et tegu polnud mõnitamisega,vaid tõese informatsiooni edasiandmisega Polüvernikule.
Tõese informatsiooni?? Kas sa tõsimeelselt väidad, et sina lugesid esimesest postitusest välja, et need õed jäid ellu? OMG!!
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Dietrich
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 01 Sept, 2005 16:21
Asukoht: Euroopa Liidu idapoolseim linn
Kontakt:

Postitus Postitas Dietrich »

Troll
Dietrich kirjutas:
hugo
Tsiteerin::
Leidub ka hullemaid võimalusi, surnuks töötamine(GULAG)


Just seda tegid sakslased. Vangid tegema totaalselt mõttetuid töid.Nt pidi ühest põlluotsast teise otsa kive tassima ,ja siis kui töö oli tehtud,pidi tassitud kivid tagasi viima.Naeruväärsus?Aga nii need natsid tegid,et inimesi füüsiliselt nõrgestada.
ps,see ei ole väljamõeldis.2003.aastal ilmus mingi juutide poolt rahastatud raamat Holocaustist.
Samas,minu poolt esitatud mõtted on ju läänemaailmas aktsepteeritud.Miks te nimetate mind halvasti ja ähvardate mind.Hoopis mõned teie mõtted on läänemaailmas keelatud.

Vovoh! Lõpuks ometi tulid oma igatsustega lagedale! Soovid Eestisse samasugust seadust nagu mõnes Euroopa riigis, kus IIMaailmasõjas hukkunud juutide arvus kahtlemine(!) on kriminaalselt karistatav!? Õnneks me veel nii kaugel ei ole.
Näita,kus kohas ma seda soovisin.Ma lihtsalt juhtisin Teie tähelepanu sellele,kuidas mujal maades Holocausti ja säärasesse asja suhtutakse.Me eestlased ei saa vaadata ajalugu ainult enda mätta otsast.
Kasutaja avatar
Totenkopf
Liige
Postitusi: 83
Liitunud: 19 Dets, 2004 14:47
Kontakt:

....

Postitus Postitas Totenkopf »

ok olgu nende piinatud vasjade korjustega kuidas on. Vaata dietrich seal kus räägitakse vasjade korjustest seal võid sina sõna võtta ,aga see et sa koos oma rahvuskaaslasega ilkusite ``surnupealuu sõdurid`` filmi kallal selleks sul ei ole mingit õigust samamoodi nagu su esivanematel polnud mingit õigust sibulakott õlal kaugelt steppist siia läänemere kallastele ronida
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Leian, et pole mingit põhjust kahelda Guido Reinvalla, hilisema EEL kirikuõpetaja, jutustuses.
Suure tõenäosusega tapeti haavatud mitte oma otseste relvavendade käe läbi, vaid spetsiaalse NKVD mõrvaüksuse poolt.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Dietrich kirjutas:Troll
Dietrich kirjutas:
hugo
Tsiteerin::
Leidub ka hullemaid võimalusi, surnuks töötamine(GULAG)


Just seda tegid sakslased. Vangid tegema totaalselt mõttetuid töid.Nt pidi ühest põlluotsast teise otsa kive tassima ,ja siis kui töö oli tehtud,pidi tassitud kivid tagasi viima.Naeruväärsus?Aga nii need natsid tegid,et inimesi füüsiliselt nõrgestada.
ps,see ei ole väljamõeldis.2003.aastal ilmus mingi juutide poolt rahastatud raamat Holocaustist.
Samas,minu poolt esitatud mõtted on ju läänemaailmas aktsepteeritud.Miks te nimetate mind halvasti ja ähvardate mind.Hoopis mõned teie mõtted on läänemaailmas keelatud.

Vovoh! Lõpuks ometi tulid oma igatsustega lagedale! Soovid Eestisse samasugust seadust nagu mõnes Euroopa riigis, kus IIMaailmasõjas hukkunud juutide arvus kahtlemine(!) on kriminaalselt karistatav!? Õnneks me veel nii kaugel ei ole.
Näita,kus kohas ma seda soovisin.Ma lihtsalt juhtisin Teie tähelepanu sellele,kuidas mujal maades Holocausti ja säärasesse asja suhtutakse.Me eestlased ei saa vaadata ajalugu ainult enda mätta otsast.
Selline seadus näitab juutide mõjuvõimu tänapäeva maailmas ja nende oskust inimestele ajupesu teha. Muud selgitust sellisele seadusele, mis kriminaalkaristuse ähvardusel piirab mitut läänemaailma põhilisemat inimõigust - sõnavabadust ja oma vaba arvamuse väljendamise võimaluist - ei ole.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Dietrich
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 01 Sept, 2005 16:21
Asukoht: Euroopa Liidu idapoolseim linn
Kontakt:

Postitus Postitas Dietrich »

totenkopf
aga see et sa koos oma rahvuskaaslasega ilkusite ``surnupealuu sõdurid`` filmi kallal selleks sul ei ole mingit õigust
Seal ei käinud mitte ilkumine vaid filmi analüüsimine.Ja analüüsi tulemusel jõudsime otsusele,et kui raha oleks,küll siis ka head filmid tuleks.Mudu ei ole mul "Surnupealuu sõdurite" vastu küll midagi.
napoleon
Liige
Postitusi: 88
Liitunud: 17 Apr, 2005 18:30
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kontakt:

Postitus Postitas napoleon »

Dietrich! Meie ei pea vaatama ajalugu ka muu maailma mätta otsast. Vaataks õige tõe mätta otsast. Poliitkorrektsus ei võrdu veel tõega. Meie ei pea muu maailmaga kaasa laulma. Euroopa liidul on Holocausti päev aga kommunismi ohvrite mälestus päeva ei ole. Kas see on ka õige suhtumine?
aga mina olen Moskvas käinud ;)
Epaminondas
Liige
Postitusi: 204
Liitunud: 01 Apr, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Epaminondas »

Offtopic

Kas te teate seda, et lollile ei ole võimalik selgeks teha, et ta loll on?

Sellised arutelud siin foorumis on juba delfiga samaväärsed.

:x
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

Postitus Postitas taipohh »

Dietrich kirjutas:hugo
Leidub ka hullemaid võimalusi, surnuks töötamine(GULAG)
Just seda tegid sakslased. Vangid tegema totaalselt mõttetuid töid.Nt pidi ühest põlluotsast teise otsa kive tassima ,ja siis kui töö oli tehtud,pidi tassitud kivid tagasi viima.Naeruväärsus?Aga nii need natsid tegid,et inimesi füüsiliselt nõrgestada.
ps,see ei ole väljamõeldis.2003.aastal ilmus mingi juutide poolt rahastatud raamat Holocaustist.
Samas,minu poolt esitatud mõtted on ju läänemaailmas aktsepteeritud.Miks te nimetate mind halvasti ja ähvardate mind.Hoopis mõned teie mõtted on läänemaailmas keelatud.

nojah,Aga läänemaailm hakkab ka vaikselt asju teises valguses nägema,ja meie mõtted pole varsti üldse enam nii keelatud,kui siis lihtsalt alla keskmise mõttejõuga inimene kes sööb ainult massimeediat,ja on kitsa silmaringiga ja ei teadvusta fakte(diitrik) oi seda jama,sakslased tapsid inimesi, Se sõda idas kestis noh 5 aastat ütleme,aga venemaa okupeeris meid ja paljuid teisi maid 50 aastat,ja tegi selliseid tükke mida ei suuda isegi uskuda.Niiet ära tule ajama pahast Gitlerist ja tema verejänulistest SS barbaritest,se on 60 mõtteviis otse venemaalt.(PS venemaa siiamaani okupeerib maid ja tapab inimesi.
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

nojah,Aga läänemaailm hakkab ka vaikselt asju teises valguses nägema,ja meie mõtted pole varsti üldse enam nii keelatud,kui siis lihtsalt alla keskmise mõttejõuga inimene kes sööb ainult massimeediat,ja on kitsa silmaringiga ja ei teadvusta fakte(diitrik) oi seda jama,sakslased tapsid inimesi, Se sõda idas kestis noh 5 aastat ütleme,aga venemaa okupeeris meid ja paljuid teisi maid 50 aastat,ja tegi selliseid tükke mida ei suuda isegi uskuda.Niiet ära tule ajama pahast Gitlerist ja tema verejänulistest SS barbaritest,se on 60 mõtteviis otse venemaalt.(PS venemaa siiamaani okupeerib maid ja tapab inimesi.
Eesti, Läti, Leedu ja Poola on päris suurt kisa tõstnud, mis punaarmee, kui vabastaja mainet lõhub :wink:
Arvatavasti on see alles algus.
See, et N-Liit samamoodi hukka mõistetakse nagu III Reich on ainult aja küsimus.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist