Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3343
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Madis Reivik »

Kriku, mitte juhendajad vaid ohjajad kui sedagi.. Strugatskite tõlgendamine ongi keeruline.

Aga see selleks, kui mõni siin nimetab Thunbergi suisa "debiilikuks" siis noh, palju õnne ja hauka sibulat peale.
Konstruktiivne kriitika on üks asi ja see on ok. Aga molutavad taadid kibestunult kommenteerimas noorte algatusi, see on masendav.

Thunberg on suht kauge ja võõras tegelane, aga ekretiinidel on juba kohalikud julged naised hambus.
slider
Liige
Postitusi: 472
Liitunud: 02 Jaan, 2016 22:51
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas slider »

molutavad taadid
Pilt
mart2
Liige
Postitusi: 5187
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas mart2 »

Madis Reivik kirjutas: 21 Jaan, 2023 16:03 ... Aga molutavad taadid kibestunult kommenteerimas noorte algatusi, see on masendav.
Thunberg on suht kauge ja võõras tegelane, aga ekretiinidel on juba kohalikud julged naised hambus.
Ma ei ole siinset lõime kaua aega jälginud ja sattusin üle pika aja vaatama ning nägin etteheidet naljaviskamise piiride kohta. Sellest ei saanud aru.
Pole teinud nalja autismi üle - ausalt. Süüdistasin hoopis antud isiku ema-isa, kes teda rahamasina nimel tanki viskasid.

Mina nimetasin oma kommentaaris ausalt ühte "julget naist" paljude algatustega - Liis Haavel! :mrgreen:
EKRE valija ma pole veel olnud (ega ka kavatse).
Kes need teised kohalikud julged on, kelle üle nalja visati - Yana Toom? Mailis Reps? Silvia Ilves? :D

Teeks nii, et kui on konkreetne etteheide, siis tuleb letti. Lihtsalt viide - "molutavad taadid" - pole isegi naljakas... :scratch:

PS. Võib saata privasse!
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Chupacabra
Liige
Postitusi: 3530
Liitunud: 25 Juun, 2014 15:25
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Chupacabra »

FnBGwCqWIAEj14l.jpeg
Benjy
Liige
Postitusi: 427
Liitunud: 03 Jaan, 2015 22:08
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Benjy »

mart2 kirjutas: 21 Jaan, 2023 21:11
Kes need teised kohalikud julged on, kelle üle nalja visati - Yana Toom? Mailis Reps? Silvia Ilves? :D
Oudekki Loone unustad ära? Kuidas sa ometi võisid!
rainer.k
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 23 Mär, 2022 0:48
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas rainer.k »

https://www.youtube.com/watch?v=8HZ4DnVfWYQ

Kunagi hakkavad vene põllumehed nii elama kui spetsoperaatsia läbi saab.
Crispy
Liige
Postitusi: 858
Liitunud: 03 Veebr, 2016 14:53
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Crispy »

Kuulge, tehke nüüd nalja, mitte ärge jaurake Greta kallal...
mart2
Liige
Postitusi: 5187
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas mart2 »

Crispy kirjutas: 21 Jaan, 2023 22:52 Kuulge, tehke nüüd nalja, mitte ärge jaurake ...
Ei julgegi kohe enam ... :cry:

Panen siia hoopis ühe tõsielulise loo.
Olin mõned päevad haiglas. Palatikaaslaseks sattus selline 50-ndate aastate teise poole mees.
Hakkas rääkima poliitikast, kuidas ta kõike jälgib ja teab kuidas asi toimib. Kolme päeva jooksul ei pannud palatis kordagi televiisorit käima ja moblast kuulas ainult kahte esinemis - üks isa, teine poeg Helmelt. Muidugi sarjati valitsust.
Kui küsisin, kas teise poole arvamust kuulata ei tahagi, siis ütles, et polegi teisi vaja, sest nagunii absoluutselt kõik poliitikud valetavad!
Täpsustasin, et kas need eespool nimetatud inimesed on siis poliitikuna samasusugused, oli millegi pärast solvunud... :dont_know:
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Che Latino
Liige
Postitusi: 588
Liitunud: 23 Veebr, 2015 0:14
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Che Latino »

Mul mitmel tuttaval sarnased nähud. Õnneks haiglasse pole veel keegi sattunud...
rainer.k
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 23 Mär, 2022 0:48
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas rainer.k »

https://www.youtube.com/watch?v=0K_W_trPs-c

Oli see nüüd Sergei Kozlamordovitš kellele helistas Petuškov? :D :D :D

Väga tagasihoidlikult paluks vähemalt nimede tähendusi kohalikus keeles kui keegi leiab selle võimaluse kes keeles tugevam..
Väino
Liige
Postitusi: 683
Liitunud: 10 Aug, 2009 20:18
Asukoht: Virumaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Väino »

Kozjol - sokk (isane kits)
morda - lõust
kozlamordovitš - sokulõustapoeg
petuhh - kukk
Mõnedel sõnadel võib olla ka mitu tähendust (näiteks slängis), aga seda kommenteerivad juba asjatundjad.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36576
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kriku »

See, et kits on pealekabaja ning kukk allalastu, on ju üldteada.
Tarmo Männard
Liige
Postitusi: 1239
Liitunud: 08 Sept, 2005 0:35
Asukoht: Tallinn, Õismäe
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Tarmo Männard »

Palatikaaslaseks sattus selline 50-ndate aastate teise poole mees.
Hakkas rääkima poliitikast, kuidas ta kõike jälgib ja teab kuidas asi toimib..........



Ma nii kohutavalt ei taha uskuda, et kõik 50-ndate teise poole mehed on EKRE-töllid. Ma loodan, et töll on töll sõltumata vanusest. Ja üle 50-ste hulgas on normaalseid kah. Ehk rohkemgi, kui neid esimesi.
Miks räägin? Sest noh......ma sain 10 päeva tagasi 55, ehk jõudsin justament sinna teise poolde ja kuidagi kurb on igasugu lollide pärast. Eriti nende, kes on minu vanused. Sest ise tahaks hoolimata vanusest nende hulka mitte kuuluda.
Kasutaja avatar
T-62
Liige
Postitusi: 885
Liitunud: 24 Juul, 2007 9:50
Asukoht: Pärnumaa metsad
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas T-62 »

Ega poliitika ja poliitikute sissetoomine ei päästa naljateemat.
Sealt saab natuke mõlemat https://epl.delfi.ee/artikkel/120085864 ... lahke-laps
https://epl.delfi.ee/artikkel/120074518 ... nult-assad
wyrd
Liige
Postitusi: 616
Liitunud: 19 Juun, 2007 22:27
Asukoht: IIRI/EESTI
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas wyrd »

Alkohoolik, seksisõltlane ja narkar satuvad pärast surma põrgusse. Saatan paneb igaühe eraldi ruumi 100 aastaks kinni. Alkohooliku tuba on maast laeni igatsugu jooke täis, seksisõltlase toas on sadu alasti naisi ja narkari tuba on maast laeni täis tuubitud marihuaanaga. Saatan jätab nad luku taha ja tuleb saja aasta pärast tagasi. Alkohoolik on esimese aastaga kogu tagavara ära joonud ja oli 99 aastat pohmellis, seksisõltlasel on naised vanaks jäänud, ise ta muidugi mitte ja eks ta pidi siis kuidagi nende muttidega oma kirge rahuldama.
Läheb siis Saatan narkari tuppa. Seal kanep kõik puutumata. Näeb narkar kükitab värisedes nurgas. Too näeb Saatanat ja küsib: "Kutt, sul tuld on v?"
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 18 külalist