Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
devro
Liige
Postitusi: 151
Liitunud: 26 Jaan, 2015 14:13
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas devro »

17619669.jpg
17619669.jpg (52.87 KiB) Vaadatud 1503 korda
oh sa kuriloom, oh sa kuriloom, oh sa Põltsamaa kuriloom
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19208
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas ruger »

326263873_1232173807680279_1469498757035203248_n.jpg
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Tarmo Männard
Liige
Postitusi: 1230
Liitunud: 08 Sept, 2005 0:35
Asukoht: Tallinn, Õismäe
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Tarmo Männard »

Aidake hädalist!

Olen loll ja ei saa Greta Thundbergi naljast aru. Aga õudsalt tahaks saada.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Tarmo Männard kirjutas: 20 Jaan, 2023 10:11 Aidake hädalist!

Olen loll ja ei saa Greta Thundbergi naljast aru. Aga õudsalt tahaks saada.
Mitsubishi märgiga konditsioneer vs. sama märgiga tabletike, missuguseid tavaliselt nt. hilja õhtul kuskil kaubanduskeskuse parklas mõnest tumedate klaasidega autost osta saab.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
MadMan
Liige
Postitusi: 1969
Liitunud: 23 Veebr, 2005 19:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas MadMan »

Miks liiguvad vene sõjaväelased alati 199 mehelistes rühmades? 200 korral oleks nad kõik surnud.
Vihkad Eestit? Vali Reformierakond.
Alexy
Liige
Postitusi: 103
Liitunud: 25 Nov, 2009 14:22
Asukoht: Kõrgel kaldal
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Alexy »

Manurhin kirjutas: 20 Jaan, 2023 10:47
Tarmo Männard kirjutas: 20 Jaan, 2023 10:11 Aidake hädalist!

Olen loll ja ei saa Greta Thundbergi naljast aru. Aga õudsalt tahaks saada.
Mitsubishi märgiga konditsioneer vs. sama märgiga tabletike, missuguseid tavaliselt nt. hilja õhtul kuskil kaubanduskeskuse parklas mõnest tumedate klaasidega autost osta saab.
Aitäh, pelgasin ise küsida :)
Koostöös Churchilliga:
Inimene komistab aegajalt tõe otsa aga ajab ennast jälle püsti ning rühib edasi lolluse lipu all.
diesel
Liige
Postitusi: 630
Liitunud: 20 Jaan, 2011 20:47
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas diesel »

oh kui loll on loll olla.
ma mõtsi, et see mitsu logo on sama plekikosu peal asi, aga lihtsalt härmas.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3321
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Madis Reivik »

Minu arust on pigem kurb kui vanamehed ilguvad noore tüdruku kallal, sobiks pigem mingisse prügirubriiki.

Aga nali ka. Raadios keegi rääkis loomapsühholoogiast, täpsemalt karu-loogikast.
Kusagil loomaaias räsis karu oma talitajat. Uuriti miks. Selgus et

Talitaja sügas karu.
Karul oli väga mõnus.
Talitaja lõpetas sügamise.
Karu mõtles, OH NO mõnu sai otsa ! SINA OLED SÜÜDI !
Ja karistas talitajat.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kriku »

Madis Reivik kirjutas: 20 Jaan, 2023 16:28Minu arust on pigem kurb kui vanamehed ilguvad noore tüdruku kallal
Protesteerin! Ealine ja sooline diskrimineerimine ühes lauses!

Aga kuna konkreetne tüdruk on natuke... eriline... siis tema kallal tõesti pole ilus ilkuda.
_dumbuser_
Liige
Postitusi: 2000
Liitunud: 14 Jaan, 2011 0:37
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas _dumbuser_ »

Madis Reivik kirjutas: 20 Jaan, 2023 16:28 Minu arust on pigem kurb kui vanamehed ilguvad noore tüdruku kallal, sobiks pigem mingisse prügirubriiki.
Ära anna põhjust enda kallal inisemiseks. Kui raske sellest aru on saada ?
davidsoniharald
Liige
Postitusi: 1000
Liitunud: 16 Veebr, 2010 22:57
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas davidsoniharald »

Pilt
Vanasti kui facebooki ei olnud veel, teati ainult oma pere sees, kes loll on.
VMO
Liige
Postitusi: 236
Liitunud: 30 Sept, 2016 10:49
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas VMO »

Crispy kirjutas: 17 Jaan, 2023 21:12 https://youtu.be/KrM6rIRziJ0

Lukashenko tutvustab uut Valgevene relvajõudude esmaabikomplekti.

PS: videole saab valida ka subtiirid ning ka tõlkega subtiitrid. Sügavam olemus jääb nendega küll kättesaamatuks kuid üldiselt saab aru.
Batka rääkis siis järgmist
Just hiljuti mu noorem poeg koljake tõi mulle NATO apteegi. Näitas ja ütles, et meilgi oleks vaja selline kokku panna, et meil poleks kehvem kui neil. Ma vaatasin seda apteeki, mõtlesin ja püstitasin ülesande meie kodumaistele apteegitegijatele töötada välja samasugune funktsionaalne apteek nagu neil, aga ainult ilma selleta nagu neil. Et oleks eriti kõige hädavajalikum.
Ja meil tuli välja!
Seepärast heameelega esitlen teile seda ime medikamentaalset koostet nimetusega valgevene apteek lühidalt valgeapike. Vot, imetlege. Näeb välja esinduslik, pakend kindel. Välja töötatud presidendi ukaasi kohaselt, näete, siin on kirjas. Kuid see on vaid ainult karp, tähtis on ju mis sees. Kohe näitan! Palun!
Kuidas on? Ah? Aa… vabandage, see on pudelike kingituseks. Ei saa aru, aga kus, vabandage, kingitud pudelike ise on? Aa, ma juba ise kinkisin ta ära. Siis vabandage, ajasin apteegi märjukesega segi.
Vot, siin see on – kodumaist päritolu apteek. Avame… Vuih! Sulgeme… Koljake ma leidsin selle karbi lihapallidega mille ma sulle kooli kaasa panin! Kui midagi on, siis on nad siin. Jah, aga kus apteek on?
Aa, kõik, näen…
Niisiis, valgevene apteek, uue põlvemurru, vabandust, põlvkonna oma, mille me juba andsime verearmee jaoks. Alustame pakendist - kotike maikake. Väga mugav, ma arvan. Kui vaja – kott, kui vaja – maikake. Kompaktne, kindel, veekindel, veel tähtsam, et kärbsekindel. Ökoloogiliselt puhas, laguneb mullas kiiremini kui spetsoperatsioonis osaleja, kes ei jõudnud seda apteeki kasutada.
Nüüd läheme detailide juurde. Kuigi, mis detailid siin saavad olla – see on apteek, mitte traktori mootor. Seepärast läheme sisu juurde. Näen meie komplekti esimest eelist. Kas te NATO apteekides olete kunagi ikooni näinud? Ei, aga meie omades on!
Niisiis, mis meil siin on? Side puhas, ma ilmaasjata ei öelnud puhas, sest selle võib ära puhastada ja kasutada teist korda. Edasi. NATO apteekides kasutatakse vere peatamiseks seda, kuidas nüüd…, kuidas kutsutakse seda asja metroos kui lähed tast läbi ja ta võib sul juhuslikult peput pigistada. Kuidas? Pöördsulgur? Jah, pöördsulgur, aga see on NATO komplektides. Aga meil selleks, et verd sulgeda, kasutatakse kindlat ja järele proovitud vahendit – teeleht. Ainult sellele tuleb enne peale panemist kindlasti sülitada ja isegi see moment on siin arvestatud. Vot palun – pudel süljega, kodumaine, muide, toodang. Meil tegeleb sellega Gomeli süljefarm. Jaa muide, teelehte erinevalt NATO sulgurist saab lihtsalt panna ühe käega tingimusel, et peale tulelööki teil vähemalt üks käsi on alles.
Mis siin veel on… Vot, preservatiivike. Väga kasulik asi, eriti kui esimest abi haavatule annab kadõrovlane. Pidage silmas. Muide, kui rünnaku ajal sõduril ilmneb paanikaatakk, on apteegis rahusti. Kus see on? Ah siin! Tinktuur Palderjanõtš. Palderjanõtš on meie peaarst, ise teeb seda. Tinktuur aitab niipalju kui see on võimalik. Teda võib võtta isegi profülaktika jaoks. Kohe proovin. Ptüi… Maitse on kuidagi imelik. Riknenud või? Oodake… Ahaa! Ma ajasin segi. Tinktuur on selles pudelis. Aga siin on sülg teelehe jaoks, sellest ma juba rääkisin. Nüüd siit proovin. Joppenpuhh, ka siin on sülg. Aga kus on tinktuur? No on Palderjanõtš. Olgu.
Läheme ligemale, oi, edasi. Talvisel ajal kui võitleja külmub, on apteegis ette nähtud SSA – spetsiaalne soojendav asi minu foto kujul. Vaatad seda ja hinges hakkab soojem. Mind võib veel, muide, panna ka kuulihaavadele. Kuid sülitada ei ole vaja, muidu ma võin laiali valguda ja sellisel kujul ma enam ei saa soojendada. Ja veel selline moment, kui teid haavati tagumisest piirkonnast, ära mõelgegi mind sinna panna!
Ja veel, meie uus eksperimentaalne arendus. Kui on kõva verejooks siis, et kiirelt veri peatada on apteegis väike märk STOP. Aga kui verd ei pea peatama, siis märk Peatumine keelatud. Ja loomulikult meie komplekti kõige tähtsam element – must kilekott. Seda juhuks kui rohud on juba lõppenud ja sina pole veel terveks saanud, aga tahaks juba koju sõita.
Mis ikka. Vot selline oli meil täna ülevaade. Ma rääkisin teile kõik ära. Aga teie ise juba otsustage, kumb apteek oli parem – NATO või meie. Mina isiklikult valin NATO… ei meie oma. Üldiselt registreerige meie kanalile, laske loigud, oi pange laigid ja järgmiste mu arvustajateni, oi arvustusteni.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3321
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Madis Reivik »

_dumbuser_ kirjutas: 20 Jaan, 2023 16:37
Madis Reivik kirjutas: 20 Jaan, 2023 16:28 Minu arust on pigem kurb kui vanamehed ilguvad noore tüdruku kallal, sobiks pigem mingisse prügirubriiki.
Ära anna põhjust enda kallal inisemiseks. Kui raske sellest aru on saada ?
aa.. ne võstupaissja bljaat ;)
Ei anna eluõigust sellisele loogikale, see rohkem mongoli-tatari kuldhordi jäänusriigi maailmavaade.
aksel90
Liige
Postitusi: 746
Liitunud: 17 Jaan, 2013 2:47
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas aksel90 »

Madis Reivik kirjutas: 20 Jaan, 2023 18:14
_dumbuser_ kirjutas: 20 Jaan, 2023 16:37
Madis Reivik kirjutas: 20 Jaan, 2023 16:28 Minu arust on pigem kurb kui vanamehed ilguvad noore tüdruku kallal, sobiks pigem mingisse prügirubriiki.
Ära anna põhjust enda kallal inisemiseks. Kui raske sellest aru on saada ?
aa.. ne võstupaissja bljaat ;)
Ei anna eluõigust sellisele loogikale, see rohkem mongoli-tatari kuldhordi jäänusriigi maailmavaade.
Naerda võib kõige üle, olgu see siis kasvõi Muhamed või noor tüdruk. Ära hakka siin naljavabadust piirama.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist