WWW III

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Vasta
A4
Liige
Postitusi: 1833
Liitunud: 13 Juun, 2005 23:55
Kontakt:

Postitus Postitas A4 »

Kui ma ei eksi, siis on juba viimased kümme aastat vähemalt kaks korda aastas ajakirjandusse tekkinud nupukesed sellest, et see või teine ennustaja ennustab selleks aastaks maailmalõppu või ülemaailmset sõda. Nagu me teame, pole nendele ennustustele kunagi midagi tõsist järgnenud. Seetõttu ei usu, et ka seekordne ennustus on midagi enamat, kui mingi naljamehe katse endale tähelepanu tõmmata.
Kasutaja avatar
General
Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 29 Mai, 2006 11:52
Asukoht: Seal kus mu jope ripub
Kontakt:

Postitus Postitas General »

A4 kirjutas:Kui ma ei eksi, siis on juba viimased kümme aastat vähemalt kaks korda aastas ajakirjandusse tekkinud nupukesed sellest, et see või teine ennustaja ennustab selleks aastaks maailmalõppu või ülemaailmset sõda. Nagu me teame, pole nendele ennustustele kunagi midagi tõsist järgnenud. Seetõttu ei usu, et ka seekordne ennustus on midagi enamat, kui mingi naljamehe katse endale tähelepanu tõmmata.
asi on selles et ennustajad loodavad et ennustus läheb täppi ja nad saavad kuulsaks,aga kui maailmalõpu ennustus täppi läheks siis poleks kuulsusest kasu.Nostradaamus ennustas üldse et mingi 1000aastapärast istub inimkond klaas kuplis ja sööb tehis toitu :roll:
Kasutaja avatar
Kuperjanov
Liige
Postitusi: 389
Liitunud: 23 Veebr, 2006 15:02
Kontakt:

Postitus Postitas Kuperjanov »

Nostradamus on ka ennustanud lähiajal Maale kukkuvat meteoriiti. Originaaltekstis on kirjutatud, millestki, mis tuleb taevast ja toob kaasa õudust ja surma jne. Pidi juhtuma kuskil 2012. Ja just hiljuti lehed kirjutasid, et Maa poole on suundumas meteoriit, mis sellise trajektooriga jätkamisel võib meie koduplaneediga kokku põrgata umbes aastal 2029. Teadlased olid välja arvutanud ning NASA hakkas isegi meeskonda kokku panema, et teha sama, mis tehti filmis "Armageddon". Mina isklikult usun tema ennustusi. Kuigi see maailmalõpp, mille ta ennustas Millenniumi ehk aasta 2000 saabumisega, jäi tulemata. Aga kui vaadata sündmusi, mis hetkel maailmas valitsevad, siis on väga suur tõenäosus, et see sõda lähiajal ka tuleb :roll: Elame, näeme :roll:
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

2012 lõpeb maiade või asteekide kalender ja juttude kohaselt lõpevat samal ajal ka käesolev "periood". seda siis mingi maailmalõputaolise asjaga. üleüldse olevat mitu perioodi, mis kõik teatud aja järel lõpu leiavad - tule, vee ja krt teab mille läbi veel. praegune etapp pidigi lõpema tule läbi.

aga üleüldiselt ei soovita eriti neid maailmalõpupasunaid kuulata. samas 100% vilistada muidugi kah ei maksa - ilmas sünnib imelisi asju ja mine sa tea, millal ühel ulliksel õigus võib olla.
meesmetsast
Liige
Postitusi: 341
Liitunud: 18 Veebr, 2006 14:48
Kontakt:

Postitus Postitas meesmetsast »

Kuperjanov kirjutas:Nostradamus on ka ennustanud lähiajal Maale kukkuvat meteoriiti. Originaaltekstis on kirjutatud, millestki, mis tuleb taevast ja toob kaasa õudust ja surma jne. Pidi juhtuma kuskil 2012. Ja just hiljuti lehed kirjutasid, et Maa poole on suundumas meteoriit, mis sellise trajektooriga jätkamisel võib meie koduplaneediga kokku põrgata umbes aastal 2029. Teadlased olid välja arvutanud ning NASA hakkas isegi meeskonda kokku panema, et teha sama, mis tehti filmis "Armageddon". Mina isklikult usun tema ennustusi. Kuigi see maailmalõpp, mille ta ennustas Millenniumi ehk aasta 2000 saabumisega, jäi tulemata. Aga kui vaadata sündmusi, mis hetkel maailmas valitsevad, siis on väga suur tõenäosus, et see sõda lähiajal ka tuleb :roll: Elame, näeme :roll:
Kas too polnud mitte 2019?
Õhtulehes oli veel aastaid tagasi suur artikkel, olevat olnud Euroopa suurune kamakas.
Kasutaja avatar
General
Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 29 Mai, 2006 11:52
Asukoht: Seal kus mu jope ripub
Kontakt:

Postitus Postitas General »

meesmetsast kirjutas:
Kuperjanov kirjutas:Nostradamus on ka ennustanud lähiajal Maale kukkuvat meteoriiti. Originaaltekstis on kirjutatud, millestki, mis tuleb taevast ja toob kaasa õudust ja surma jne. Pidi juhtuma kuskil 2012. Ja just hiljuti lehed kirjutasid, et Maa poole on suundumas meteoriit, mis sellise trajektooriga jätkamisel võib meie koduplaneediga kokku põrgata umbes aastal 2029. Teadlased olid välja arvutanud ning NASA hakkas isegi meeskonda kokku panema, et teha sama, mis tehti filmis "Armageddon". Mina isklikult usun tema ennustusi. Kuigi see maailmalõpp, mille ta ennustas Millenniumi ehk aasta 2000 saabumisega, jäi tulemata. Aga kui vaadata sündmusi, mis hetkel maailmas valitsevad, siis on väga suur tõenäosus, et see sõda lähiajal ka tuleb :roll: Elame, näeme :roll:
Kas too polnud mitte 2019?
Õhtulehes oli veel aastaid tagasi suur artikkel, olevat olnud Euroopa suurune kamakas.
neid jutte on koguaeg ja igal pool :roll:
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Kas Evelin Sepp ei ole veel midagi Nostradamuselt "Estonia" huku kohta välja uurinud?
Kasutaja avatar
Kuperjanov
Liige
Postitusi: 389
Liitunud: 23 Veebr, 2006 15:02
Kontakt:

Postitus Postitas Kuperjanov »

Ei, see oli ikka 2029! Siin on juttu sellest asteroidist :arrow: http://en.wikipedia.org/wiki/99942_Apophis

Nostradamuse originaaltekst 9/11 sündmuste kohta!

"In the City of God there will be a great thunder,
Two brothers torn apart by Chaos, while the fortress endures, the great leader will succumb",
The third big war will begin when the big city is burning"
- Nostradamus 1654


City of God - New York
Two brothers torn apart by Chaos - kokku kukkunud WTC
Fortress - Pentagon
Great Leader - USA
Third big war - III MM --> ja nagu keegi siin foorumis ütles, et III MM e. terrorismivastane sõda algas sellel päeval, kui USA´d rünnati.

Võib küll mitmeti tõlgendada aga tahaks näha meest, kes sellist asja ei usu :roll:
naabri Ants
Liige
Postitusi: 227
Liitunud: 31 Juul, 2006 21:32
Kontakt:

.....

Postitus Postitas naabri Ants »

Mehed jätke jama. Tegemist on ju täieliku p***ga. Taolised müstifikatsioonid toimivad mingi kindla skeemi järgi. Umbes nagu need lugematud raba-tankijutud.Ka natsid kasutasid seda väga osavalt ära, näiteks tegeldi püha-graali otsingutega. Vaevalt et seda keegi otsis aga sellised jutud lasti liikvele. Ühtlasi on see ka põhjuseks miks on seniajani mõnedes ringkondades natsi ideoloogia populaarne. Ma mõtlen neid ajukääbikutest skinheade. Lisaks igaksjuhuks et ma liigitan skinheade ajukääbikuteks ja tegijateks. Ei hakka neid siin pikemalt määratlema, küllap on neist mõlematest kuuldud.
Kasutaja avatar
General
Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 29 Mai, 2006 11:52
Asukoht: Seal kus mu jope ripub
Kontakt:

Re: .....

Postitus Postitas General »

Naabri Ants kirjutas:Mehed jätke jama. Tegemist on ju täieliku p***ga. Taolised müstifikatsioonid toimivad mingi kindla skeemi järgi. Umbes nagu need lugematud raba-tankijutud.Ka natsid kasutasid seda väga osavalt ära, näiteks tegeldi püha-graali otsingutega. Vaevalt et seda keegi otsis aga sellised jutud lasti liikvele. Ühtlasi on see ka põhjuseks miks on seniajani mõnedes ringkondades natsi ideoloogia populaarne. Ma mõtlen neid ajukääbikutest skinheade. Lisaks igaksjuhuks et ma liigitan skinheade ajukääbikuteks ja tegijateks. Ei hakka neid siin pikemalt määratlema, küllap on neist mõlematest kuuldud.
egemist ei ole jamaga sest Nosdradamuse ennustused on enamus täppi läinud.kust ta pidi 350a tagasi teadma et hitler tuleb võimule?kas sa arvad et tegu oli kokkusattumusega?ja mis ned skinnheadid siia puutuvad?
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

huvitav on üks: teatud inimesed propageerivad mittemustvalget maailmapilti. nende seas, nagu ma olen mõistnud, ka kõva 90% siinsest foorumirahvast. see töhendab, et ei ole nende silmis üheselt head ega üheselt halba nagu n.n "ametlik ajalugu" väidab. ja ma olen nendega täiesti päri.

teisest küljest on sellesama poliitilis-värvilise maailmapildi kõrval ka vaimne-värviline maailmapilt. kuidas saab üks ja sama inimene parema käega alla kirjutada mõttele, et WW II ametlik ajalugu ei pea paika kuna on ametlikust küljest käsitletud äärmiselt ühekülgselt ja lähtudes "võitjate üle kohut ei mõsieta" printsiibist ent samas vasaku käega kirjutab ilma mõtlemata alla, et näiteks VAIMNE maailm on hiiglama monokroomne: eksisteerib üksnes see, mida me käega katsuda saame ja kõik muu on pullikaka.

tõsi. ma isegi kuulun ratsionalistide hulka (kui nüüd seekord siin ja praegu aus ja otsekohene olla, siis olen hingelt ja mõistuselt ratsionalistlik-ateistlik satanist - kes aru ei saa, võib eraviisiliselt üle küsida) kuid, olles piisavalt avatud vastuvõtukanalitega, julgen tõdeda, et siin ilmas on tõesti palju asju, mida käega katsuda ei saa, mõõteriistade mõõda pole võimalik ent mis siiski toimivad. esmapilgul võib see naljakaski tunduda ent neid asju nimetatakse maagiaks.

kuna ma nüüd nii kaugele olen läinud, tooksin eraldi välja ka ratsionalistliku definitsiooni maagiale: "Maagia on tahtejõuga esile kutsutud muutus olukordades või sündmustes, mis tavameetoditel oleksid muutumatud." seega - oi-kui-lai-valdkond.

muuhulgas öeldakse maagia kohta: "Kui kutsikas kasvab täiskasvanuks, saab temast koer; kui jää sulab, muutub see veeks; kui kaksteist kuud on täis, vahetame kalendri välja; kui maagia saab teadusliku selgituse, on see meie jaoks meditsiin, astronoomia vms. Kui mingi nimi pole enam selle kandjale kohane, oleks ainus loogiline võimalus vahetada see välja uue vastu, mis subjekti paremini kirjeldab." sealt võime selgelt järeldada, et näiteks tänapäeval ülitavaline telekas oleks alles mõnesaja aasta eest olnud ülim maagia sest keegi võimalikest kriitikutest poleks suutnud selle toimemehhanismi ära seletada. samamoodi võime me mõelda edasi: kui näiteks tulevikuennustamine on ka tänapäeval selgelt maagiaoreooliga ümbritsetud, siis mis garanteerib, et näiteks paariaja aasta pärast pole leiutatud kasti, mille nuppe vajutades võib vabalt näha tulevikku ja kasvõi minevikku? võimatuse/võimalikkuse kategoorias on see ju täesti võrreldav televisooniga täna ja 200 aastat tagasi.

loomulikult ma mõistan võimalikke vastuväiteid ja rõhutan ka omalt poolt, et ma ei seisa selle eest, et eeltoodud näide kunagi tõeks saab - see oli vaid üks paljudest näidetest, mis VÕIKS panna skeptikuid mõtlema, et kõik pole päris nii mustvalge, kui paistab.

PS! pean aususe pärast lisama, et ühes analoogseid teemased käsitlevas foorumis olen ma tuntud parandamatu skeptikuna. aga olgu see fakt kinnituseks, et tegelikult püüan ma alati ja kõikjal olla üksnes äärmusi tasakaalustavaks jõuks.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: .....

Postitus Postitas Satakas »

General kirjutas: tegemist ei ole jamaga sest Nosdradamuse ennustused on enamus täppi läinud.kust ta pidi 350a tagasi teadma et hitler tuleb võimule?kas sa arvad et tegu oli kokkusattumusega?ja mis ned skinnheadid siia puutuvad?
aga ole nii pai ja räägi lähemalt täppiläinud ennustustest. esita nende originaaltekst ilma tõlkijate-tõlgendajate nägemusteta, originaaltekstide võimalikult originaalilähedased tõlked ja selgita, mis siis nii vääramatult täide on läinud.

peale selle esita kõik ülejäänud "ennutused" ja siis võrdleme, mis on täide läinud ja mis mitte ning mida on rohkem-mida vähem
Kasutaja avatar
Kuperjanov
Liige
Postitusi: 389
Liitunud: 23 Veebr, 2006 15:02
Kontakt:

Postitus Postitas Kuperjanov »

Bźtes farouches de faim fleuves tranner;
Plus part du champ encore Hister sera,
En caige de fer le grand sera treisner,
Quand rien enfant de Germain observa.

Beasts wild with hunger will cross the rivers,
The greater part of the battle will be against Hitler.
He will cause great men to be dragged in a cage of iron,
When the son of Germany obeys no law.


Originaaltekstis on küll Hister aga siiski...igaüks arvab ise sellest, mis tahab :roll:
Kasutaja avatar
General
Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 29 Mai, 2006 11:52
Asukoht: Seal kus mu jope ripub
Kontakt:

Re: .....

Postitus Postitas General »

Satakas kirjutas:
General kirjutas: tegemist ei ole jamaga sest Nosdradamuse ennustused on enamus täppi läinud.kust ta pidi 350a tagasi teadma et hitler tuleb võimule?kas sa arvad et tegu oli kokkusattumusega?ja mis ned skinnheadid siia puutuvad?
aga ole nii pai ja räägi lähemalt täppiläinud ennustustest. esita nende originaaltekst ilma tõlkijate-tõlgendajate nägemusteta, originaaltekstide võimalikult originaalilähedased tõlked ja selgita, mis siis nii vääramatult täide on läinud.

peale selle esita kõik ülejäänud "ennutused" ja siis võrdleme, mis on täide läinud ja mis mitte ning mida on rohkem-mida vähem
ma ei leia raamatut ülesse :oops:
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

see on jama

Postitus Postitas Seersant Steiner »

kolmas maailma sõd a käib juba vaadake lehekülge http://www.threeworldwars.com/ seal okõik kirjas ka tulemas on neljas http://www.threeworldwars.com/world-war-4/ww4.htm
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist