Põhiharidusega sõjaväkke

Sõjaväelised erialad. Elutsükkel väljaõppest kuni reservist kustutamiseni. Nii nippidest kui ka relvadest/vahenditest.
Vasta
andriel125
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Apr, 2012 21:13
Kontakt:

Põhiharidusega sõjaväkke

Postitus Postitas andriel125 »

et tekkis selline küsimus, kas sõjaväes on võimalik mingit moodi keskharidust omandada?Ja mis auastmeni on võimalik teenida põhiharidusega.
Lupus
Liige
Postitusi: 872
Liitunud: 02 Juun, 2005 12:44

Re: Põhiharidusega sõjaväkke

Postitus Postitas Lupus »

Kapral ehk
andriel125
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Apr, 2012 21:13
Kontakt:

Re: Põhiharidusega sõjaväkke

Postitus Postitas andriel125 »

ja juhul kui keegi teab, või on kogemusi et kas sõjaväe kõrvalt on võimalik kaugõppes olla. õhtukoolis käia vms.
alban
Liige
Postitusi: 1208
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:01
Kontakt:

Re: Põhiharidusega sõjaväkke

Postitus Postitas alban »

Kui sind huvitab karjäär kaitseväes, siis mõistlikum on enne kool (gümnaasium või kutseõppeasutus) läbida ja siis aega teenima minna. Põhiharidusega karjääri ei tee, sest ka veeblikursusele minekuks on eelduseks keskhariduse olemasolu.
andriel125
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Apr, 2012 21:13
Kontakt:

Re: Põhiharidusega sõjaväkke

Postitus Postitas andriel125 »

point on selles et ma olen 19 ja ma lähen ajateenistusse, ja praegu ei tea kuidas kooli lõpetamisega läheb, ja hetkel lihtsalt mõtlen läbi erinevaid võimalusi ning töö sõjaväelasena on minu jaoks alati arvestatav valik olnud.
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Põhiharidusega sõjaväkke

Postitus Postitas hillart »

Elukäik võib olla järgmine. Muidugi, kui kange huvi on võimalikult varakult tegevteenistusse minna.
Kõigepealt ajateenistus. Sealt Scout-i (sest sinna võetakse põhiharidusega sõjameest kahel käel vastu, mujal KV-s mitte). Teenistuse ajal nn. õhtukool, ja kui see tehtud, siis ... Siis on kõik teed avali. :wink:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
andriel125
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Apr, 2012 21:13
Kontakt:

Re: Põhiharidusega sõjaväkke

Postitus Postitas andriel125 »

suur t2nu, seda tahtsingi teada et tegevteenistuse ajal saab minna 6htukooli, suur t2nu veelkord.
skaut
Liige
Postitusi: 64
Liitunud: 27 Jaan, 2005 8:55
Asukoht: mere ääres
Kontakt:

Re: Põhiharidusega sõjaväkke

Postitus Postitas skaut »

Eheee ära kohe kindlasti seda juttu kuula,et saad sealt kõrvalt käia.Nad lubavad sulle kuid tegelt sa ei saagi sest lihtsalt pole aega.Ja üle kaprali sa tõesti ei saa tee enne ikka haridus korda.Sealt ei saa 100 prossa kohe õppida.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline