Venemaa vaenlased

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Venemaa vaenlased

Postitus Postitas Svejk »

Roamless kirjutas:Peab vist jälle pronkssõdurit liigutama, siis saaks oma positsiooni antud tabelis äkki natukene parandada.
Mis tast pesta, piisab tuulutusest küll
...ütles psühhiaatriahaigla naispoolne patsient alumise otsa hügieenist

Mis tast liigutada, piisab, kui sinise ja kollasega kokku teha ja möllu küll...
Pilt

P.S. Teadetetahvel modelliksolnud Kristjan Palusalu tegeliku teenistuskäiguga ei teeks kah paha (soovitavalt vene keeles) 8)
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Venemaa vaenlased

Postitus Postitas Kulibin »

* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
ISETEGI
Liige
Postitusi: 162
Liitunud: 20 Jaan, 2005 22:32
Kontakt:

Re: Venemaa vaenlased

Postitus Postitas ISETEGI »

Jäi silma selline video....Tallinnas sündinud venelane, Ameerika sõjaväes ja Jaapanis teenimas, huvitav kombinatsioon :)

https://youtu.be/Olr_z9b7N8g
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19207
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Venemaa vaenlased

Postitus Postitas ruger »

Ei meeldi venekeelsed piirkonnad Kasahstani kooseisus Limonovile. Lubab need Venemaa kooseisu võtta, kui võim vahetub.
По мнению скандального политика, это произойдет после смены власти в Казахстане, передает 7NEWS.kz

Известный писатель, председатель партии «Другая Россия» Эдуард Лимонов на портале «Русская планета» поделился «планами русского империализма».

«…русские города, оказавшиеся за границей, в Казахстане, нас привлекают. Начиная с Уральска, целая непрерывная цепь русских городов до самого Усть-Каменогорска должны войти в состав России», - написал Эдуард Лимонов в статье «Идеальная Россия».

«Русские города» Казахстана, по мнению Э.Лимонова, должны войти в состав РФ посредством референдума.

«В Казахстане живут свыше 4 млн русских сейчас, и это намеренно заниженные казахской статистикой цифры. Есть на кого опереться внутри страны. После смерти уважаемого всеми нами отца казахского народа Нурсултана Назарбаева в Казахстане элиты набросятся друг на друга. Будет самое время настоять на местных референдумах в русских городах и вообще на передаче их России», - написал Лимонов в этой связи.

Казахи, считает Лимонов, не смогут удержать огромную территорию своей страны.

«Казахи согласятся или нет — это их дело, но деваться им будет особо некуда: на богатый нефтью, газом и редкоземельными металлами Казахстан смотрит в упор, щурясь, великий Китай. С 17 млн населения, половина из которых не казахи (там немцев еще остался миллион), огромную страну казахи не удержат. Поможем им. Возьмем их излишки», - призвал скандальный политик.


Между тем, считает Лимонов, в будущую «идеальную Россию» должны войти Харьковская, Одесская, Запорожская, Херсонская и Николаевская области Украины.

«Это самые насущные планы. Могут возникнуть и другие. Нам нужен Русский мир? Так давайте его собирать вместе», - резюмировал Лимонов.

В то же время, считает он, России необходим духовный лидер.

«Нравы власти должны, обязаны будут перемениться. Правительство и президент будущих недалеких лет в идеальной России должны будут стать суровыми и скромными аскетами. А глядя на них, и остальное население подтянется. (…) Разумно будет стране выбрать себе духовного лидера, как в Иране — верховный Аятолла, без согласия которого не принимается ни одно решение», - подчеркнул Лимонов.
http://7news.kz/politika/russkie-goroda ... ii-limonov
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Kasutaja avatar
Porutšik
Liige
Postitusi: 574
Liitunud: 14 Apr, 2014 14:13
Kontakt:

Re: Venemaa vaenlased

Postitus Postitas Porutšik »

Limonovil võetakse seegi käest, mis veel olemas...Samas, tundub, et see toimub mitte ainult Venemaal.
Бывший заключенный о том, как радикальный ислам закрепляется в лагерях и тюрьмах.

https://lenta.ru/articles/2016/04/27/djamaaty_v_turme/
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline