Piltide vähendamine "thumbnailideks"

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Kasutaja avatar
kanakukk
Liige
Postitusi: 247
Liitunud: 22 Mär, 2008 22:57
Kontakt:

Piltide vähendamine "thumbnailideks"

Postitus Postitas kanakukk »

Teemade parema loetavuse huvides tuleks foorumi tarkvaras käiku lasta rakendus, mis muudab suured pildid väiksemaks, kuid seejuures jätab võimaluse neid vaadata ka suurena, kui viimastele klikata.

Näiteks sellise teema, http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 40&t=29061, lugemine on 17-tollise monitoriga äärmiselt tülikas: kuna suur pilt venitab postituse laiemaks ning paratamatult liigub tekst kaasa, siis tuleb iga rea puhul akent edasi-tagasi kerida.

Päris kindel ei ole, aga vist oleks tarvis paigaldada miski selline rakendus: https://www.phpbb.com/customise/db/mod/ ... e_resizer/
"Me oleme nii lootusetult inimpalge minetanud, et igapäevase kasina leivapalukese pärast anname ära kõik: põhimõtted, oma hinge – kõik võimalused tulevastele põlvedele, et mitte ainult ohustada oma ebakindlat eksistentsi." A. I. Solženitsõn
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Piltide vähendamine "thumbnailideks"

Postitus Postitas Lemet »

Teine võimalus on Ctrl klahvi all hoides hiire rulliga ekraan endale sobivasse mõõtu kohendada. Mitte et ma ettepaneku vastu oleksin.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
diesel
Liige
Postitusi: 627
Liitunud: 20 Jaan, 2011 20:47
Kontakt:

Re: Piltide vähendamine "thumbnailideks"

Postitus Postitas diesel »

lemetile tänu, hea nõks, ei teadnudki varem sellest.
samas on tegelikult teema aktuaalne. kas just päris pisipiltideks teha, aga suurust tasuks piirata küll. vähemalt minu mätta otsast. mul on 10 tollise diagonaaliga ekraan läpakal. proovisin ka lemeti piisoniteemas seda ctrl pluss hiirerull varianti, kui nii pisikeseks teen, et kogu tekst korraga näha on, siis ei ole tekst enam kuidagi loetav.
nojah, võiks ju prillid osta muidugi.

aga piltidega on ka teine häda. nad on ka mahult suured sageli ja minul näituseks on netiühenduseks modemina kasutatav mobla ja kohalik mast pakub kiiruseks vaid gprs-i. ehk siis asjalike teemade laadimine võtab terve igaviku.
samas kontekstis mainiks, et oleks väga abiks kui tsitaatidest pildid ää võetaks.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist