ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
johnbull
Liige
Postitusi: 470
Liitunud: 07 Jaan, 2007 0:59
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas johnbull »

mis aitab?
näitab et viga 324! juba 2. päeva
xp-ga probleeme ei ole!
Ajalugu kirjutavad alati võitjad, ja kaotanud poolte ajalugu kuulub osalejate kahanevale ringile.
(Joachim Peiper)
Kasutaja avatar
wudu
Liige
Postitusi: 852
Liitunud: 05 Nov, 2005 21:47
Asukoht: Rakvere, Kondivalu
Kontakt:

Re: ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas wudu »

On win 7 ja chrome ja ma saan
Me oleme ju siin, et isamaad kaitsta. Aga prantslased on ju ka siin, et oma isamaad kaitsta. Kellel siis õigus on?
Erich Maria Remarque “Läänerindel muutuseta”
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2097
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas vaoinas »

Sama lugu ka juba reede õhtust, kuid Operaga. Proovisin IE'ga - sellega samuti ei saa. Sisseloginuna töötab kõik hästi, kuid kui korra välja logida, siis enam militaar.net'ile ligi ei saa - Opera puhul annab "Connection closed by remote server".

Siin teemas kurdetakse ka selle üle, et milnetiga on mingi jama:
http://www.rindeleht.ee/foorum/phpBB2/v ... 7&start=15


Kristjan
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas Lemet »

Arvutiga pole probleemi, küll aga teatab telefon, et "Ilmnes võrgutõrge"... :dont_know:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas Lemet »

Ja nagu sõbrad-tuttavad telefonitsi teada on andnud, on probleem päris laialdane. Mitmed kurdavad, et ligipääs militaarnetile puudub...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5553
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas toomas tyrk »

Millegipärast ei kannatanud serveri pool enam koormust välja. Praegu on militaar.neti virtuaalsele host'ile limiite suurendatud ning kõik peaks jälle toimima.

Kuni kõik vahepeal "ilma olnud" pole veel kohale lennanud...
johnbull
Liige
Postitusi: 470
Liitunud: 07 Jaan, 2007 0:59
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas johnbull »

....ja probleem laheneski... aga kauaks :dont_know:
Ajalugu kirjutavad alati võitjad, ja kaotanud poolte ajalugu kuulub osalejate kahanevale ringile.
(Joachim Peiper)
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas herman30 »

ma ei saa koduarvutilt sisse, firefox ja xp. samuti telefon-arvuti ei lase sisse.

Praegu olen raamatukogus ja töötab kyll. Noh, vaatame kui koju saan.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas oleeg »

vaoinas kirjutas:Sama lugu ka juba reede õhtust, kuid Operaga. Proovisin IE'ga - sellega samuti ei saa. Sisseloginuna töötab kõik hästi, kuid kui korra välja logida, siis enam militaar.net'ile ligi ei saa - Opera puhul annab "Connection closed by remote server".

Siin teemas kurdetakse ka selle üle, et milnetiga on mingi jama:
http://www.rindeleht.ee/foorum/phpBB2/v ... 7&start=15


Kristjan
:write:
Mõtlemine on inimesele omane tegevus... vähemalt paljudele neist. Nagu ma aru saan, püüdis enamus "hätta sattunud" seltskonnast meh-meh-mehhaaniliselt lahendada sedasinast mõtteharjutust? Muudkui massinale funki juurde ja kui ei tööta siis mölafon pihku või uut raali otsima...
Kalendrisse oleksite võinud vaadata! Või ka näppudel selle aasta teise kuu päevi kokku arvata: oli nagu oluline tähtpäev küll, et ilma interneeduse abita elus hakkama saada?

Mida iganes moderaatorid ja asjapulgad ka vabanduseks ei kirjutaks, tõde on kusagil mujal!

Tegelikult oli vaikiv kokkulepe mõjukate isikute vahel, et rahvast tähistama ja kõnet kuulama saada - interneedusest eemale ja puha... Liiga paljud istuvad milnetis - selles oli käesoleva aasta ürituse korraldajate üks põhimuresid!

Kuna üritus on teoks saanud ja kõik võib kordaläinuks lugeda, siis tänasest pärastlõunast on ka milnett tagasi antud :scratch:

NB! Kes ei usu - küsige pilveveerult järgi :wink: Tema teab täpselt!

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36340
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas Kriku »

Tõde on kõnelnud. Aamen.
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2097
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas vaoinas »

Mõtlemine on inimesele omane tegevus... vähemalt paljudele neist. Nagu ma aru saan, püüdis enamus "hätta sattunud" seltskonnast meh-meh-mehhaaniliselt lahendada sedasinast mõtteharjutust? Muudkui massinale funki juurde ja kui ei tööta siis mölafon pihku või uut raali otsima...
Kalendrisse oleksite võinud vaadata! Või ka näppudel selle aasta teise kuu päevi kokku arvata: oli nagu oluline tähtpäev küll, et ilma interneeduse abita elus hakkama saada?

Mida iganes moderaatorid ja asjapulgad ka vabanduseks ei kirjutaks, tõde on kusagil mujal!

Tegelikult oli vaikiv kokkulepe mõjukate isikute vahel, et rahvast tähistama ja kõnet kuulama saada - interneedusest eemale ja puha... Liiga paljud istuvad milnetis - selles oli käesoleva aasta ürituse korraldajate üks põhimuresid!

Teil on väga omapärane arusaam huumorist, isand oleeg.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas oleeg »

Teil on väga omapärane arusaam huumorist, isand oleeg.
Tahaksin vastata videolõiguga, kuid ei oska tehniliselt teostada... No pole viga, kujutlusvõime leiate üles... Vana rätsepmeistri ütelus tuntud intonatsiooniga filmist "Kevade" või "Suvi":
"Just-just!"

Kamraad vaoinas tabas mind kõige valusamasse kohta :scratch: Tegelikult ei püüdnudki ma teha nalja! Tea, kas ma oskaksingi. Kirjeldasin vaid iseenda käitumist... Põgusalt.
Kui keegi tundiski end kuidagi häirituna minu poolt kirjeldatu ja tegelikult toimunu sarnasusega, siis... see on vaid kokkusattumus. Kõik esitatud nimed ja sündmused on väljamõeldud ega oma midagi ühist reaalsusega.

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Kasutaja avatar
FRITZ
Liige
Postitusi: 84
Liitunud: 18 Nov, 2008 20:01
Asukoht: Reval
Kontakt:

Re: ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas FRITZ »

Et sis tundlik teema isandatel........hoitakse kätt pulsil, ,,,,,oleks sis 13 ja reede ,,aga 24 ja pühapäev :D
vanahalb
Liige
Postitusi: 2598
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas vanahalb »

oleeg kirjutas:


Tegelikult oli vaikiv kokkulepe mõjukate isikute vahel, et rahvast tähistama ja kõnet kuulama saada - interneedusest eemale ja puha... Liiga paljud istuvad milnetis - selles oli käesoleva aasta ürituse korraldajate üks põhimuresid!
Mingil teisel päeval tuleb sihukesi katkestusi korraldada :evil:, kärsitumad hakkasid juba mõõka ihuma.
Ma mõtlesin tõsimeeli, et käsilased on 24. veebruari puhul küberrünnakuga milneti maha võtnud.
(mul on muidugi vene kroonu taust - et sõda algab ilmtingimata 1. mai või teise koolkinna järgi 7. novembri varahommikul ja millega seal kõik ähvardati )
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: ei saa win 7 chrome'iga enam milnetti sisse!

Postitus Postitas oleeg »

Mingil teisel päeval tuleb sihukesi katkestusi korraldada :evil:, kärsitumad hakkasid juba mõõka ihuma.
Ma mõtlesin tõsimeeli, et käsilased on 24. veebruari puhul küberrünnakuga milneti maha võtnud.
(mul on muidugi vene kroonu taust - et sõda algab ilmtingimata 1. mai või teise koolkinna järgi 7. novembri varahommikul ja millega seal kõik ähvardati )
:wall:
Üks võimalus vastata oleks stiilis "siis kui teie alles mõtlesite mõõku teritama hakata, oli minu oma juba terav ja otsis vastast...", kuid selle stiili harrastamiseks olen ma täna liiga väsinud.
:scratch:
Teine võimalus oleks stiilis "mina olin puu otsas kui pauk käis", kuid kas keegi MIND usub? Kahtlen...
:shock:
Kolmas võimalus ...

Kuule Sina seal (mitte Teie, kes te siin foorumis kirjutate), üleval! Kas Sa tõesti vaatad pealt ja ei kavatsegi midagi ette võtta? Loodad tõesti, et kui õhtu on käes siis meie surelikud Sind seal pilve serval peesitamas ei näe?
Tõttöelda ei näe küll... kuid teadjad kinnitavad, et seal Sa oled! Tee midagi! Midagigi! :scratch:
Loodame, et ... kui keegi veel minu pingutusi vaimselt toetab... siis ehk rohkem foorumiga midagi sarnast ei juhtu... Lootus pidada aitama...ja viimasena surema...
:dont_know:
Rahu, ainult rahu!
Ei maksa kedagi süüdistada ega kividega pilduma rutata. Lihtsalt pisikene vaevumärgatav tehniline rike, ei midagi hullu, õhtu on juba käes ja milnett töötab ja puha... 8)

Puhh, saigi tänane lohe ellimineeritud... :lol:
terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist