ettepanek;]

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas Lemet »

vähemalt pole tegu vaimuhaige kommunistiga nagu enamus siinsetest kibestunud kontrollifriikidest...
Passi peale, jumbu, need "kibestunud kontrollifriigid" võivad Sulle ka bänniga lajatada. Ja ei saa kuidagi väita, et sel puhul oleks tegu millegi teenimatuga.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
diskopulk
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 19 Mär, 2014 21:27

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas diskopulk »

Lemet kirjutas: Passi peale, jumbu, need "kibestunud kontrollifriigid" võivad Sulle ka bänniga lajatada. Ja ei saa kuidagi väita, et sel puhul oleks tegu millegi teenimatuga.
usud või mitte, aga sinusuguseid hälvikuid on terve maamuna täis ning suurem osa ongi justnimelt vaimuhaiged. ei saa kuidagi väita, et tegu pole mõne lapsepõlve traumaga ja nad sellest ise aru saaks. ning kõik see tänu meie Suurele Juhile muidugi :roll:
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas Troll »

Paistab, et see keegiintsu poolt avatud teema tuleb alles jätta, see tõmbab igasuguseid friike ligi ja sunnib neid siia tigedusest nõretavaid sõnumeid postitama. Midagi pole teha - "sina nii väga banni tahtma, banni pead sina saama".
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
diskopulk
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 19 Mär, 2014 21:27

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas diskopulk »

kui te nii asjalikud ja krapsud olete, siis te peaks ju olema sellega ka arvestanud, et inimväärikus käib teie pasasest pännist üle niiet silm ka ei pilgu.
kui kellelgi veel küsimusi on, siis võib oma sõimu saata ps-i, vastasel juhul näitab siin niimõnigi kui tark nende rahakoti põhi on
Kasutaja avatar
Hydrazine
Liige
Postitusi: 1182
Liitunud: 17 Mär, 2008 11:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas Hydrazine »

Kasutaja diskopulk, misasja Sa nüüd rabeled? Võta ometi hoogu maha, ei tunne ma personaalselt ei Sind ega Lemetit. Aga kasutaja Lemet on siia foorumitesse tootnud niipalju huvitavat tehnilist tõlkematerjali, mida Sinu nime alt ju ei leia, eks? Et kui Sa veel kasutaja Lemetit solvad, siis on see ju inetu ja närviline joon käitumises. Pane enne oma huvitav materjal üles! Et üldse samale tasemele tõusta. Räuskamine ei vii siin asju paremuse poole, meil kõigil on hädad ja omad iseloomud, inimesed on erinevad. Mina siia saiti väga ise materjali ei tooda, olen isegi korra või paar rabelemise otsa komistanud, aga Lemet on teinud hunniku tööd, et oleks huvitav! Ei jõua ju ise kõigega tegelda, et see on see asi, miks ma siin vahest lugemas käin, et ennast harida. Vahest poetan sõna ka sekka, nüüd juba märksa ettevaatlikumalt. Aga kui sa oma stiili siia soovid soetada, siis käib kogu värk lihtsalt alla, siin on väärt informatsiooni, mõtteid ja inimesi, sa ju tahad ka seda, et elus oleks selliseid väärtusi. Seega, ära vast ikka kõva lärmi tee, järgi reegleid, loe ja nopi infot, mis on kasulik eluks. Kui me siin kõik omavahel räuskama hakkame, siis võib militaar.net'i kinni panna üldse varsti. Ja see ei ole minupoolt riidlemine kasutajaga "diskopulk", see on puhtalt minu isiklik elukogemuse põhjal tuginev väljendus. Siin ei ole kultuur "volna", võta ennast veidi valvemasse olekusse, et hea koht ikka säiliks siinse näol.
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas PaganHorde »

diskopulk kirjutas:kui te nii asjalikud ja krapsud olete, siis te peaks ju olema sellega ka arvestanud, et inimväärikus käib teie pasasest pännist üle niiet silm ka ei pilgu.
kui kellelgi veel küsimusi on, siis võib oma sõimu saata ps-i, vastasel juhul näitab siin niimõnigi kui tark nende rahakoti põhi on
leia kõigepealt eneseväärikus üles.
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas Lemet »

Isand diskopulgal on veel kõvasti arenguruumi, kui sõbraliku hoiatuse peale(kusjuures nagu praktika näitas, üldsegi mitte tuulest võetud) rumalat kraaksumist hakkas arendama. Tunneb mu tagumik, et seesinane seltsimees sama stiili jätkudes jagab peagi kommentaator Keegiintsu saatust, sihandsed ei võta tavaliselt õppust ei enda, veelvähem teiste vigadest.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
diskopulk
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 19 Mär, 2014 21:27

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas diskopulk »

Lemet kirjutas:Isand diskopulgal on veel kõvasti arenguruumi, kui sõbraliku hoiatuse peale(kusjuures nagu praktika näitas, üldsegi mitte tuulest võetud) rumalat kraaksumist hakkas arendama. Tunneb mu tagumik, et seesinane seltsimees sama stiili jätkudes jagab peagi kommentaator Keegiintsu saatust, sihandsed ei võta tavaliselt õppust ei enda, veelvähem teiste vigadest.
kuule jumbu, kui sa ise oma kraaksumise arengut järele ei jäta ja eelolevast hoiatusest õppust ei võta(üldsegi mitte tuulest võetud), siis hakkavad nii Trolli kui seltsimees jackpuuki ja herman30 tagumikud jagama seltsimees Lemeti saatust, mille ulatus on hetkel veel õhus.
üks sõimab väärakaks, teine mõrvariks, kolmas mingiks ahviks ja ülejäänud hauguvad niisama kaasa nagu mingid verenäljas vampiirid :shock: mis hetkel teil mõistus välja lülitus?
Hydrazine kirjutas:Kasutaja diskopulk, misasja Sa nüüd rabeled? Võta ometi hoogu maha, ei tunne ma personaalselt ei Sind ega Lemetit. Aga kasutaja Lemet on siia foorumitesse tootnud niipalju huvitavat tehnilist tõlkematerjali, mida Sinu nime alt ju ei leia, eks? Et kui Sa veel kasutaja Lemetit solvad, siis on see ju inetu ja närviline joon käitumises. Pane enne oma huvitav materjal üles! Et üldse samale tasemele tõusta. Räuskamine ei vii siin asju paremuse poole, meil kõigil on hädad ja omad iseloomud, inimesed on erinevad. Mina siia saiti väga ise materjali ei tooda, olen isegi korra või paar rabelemise otsa komistanud, aga Lemet on teinud hunniku tööd, et oleks huvitav! Ei jõua ju ise kõigega tegelda, et see on see asi, miks ma siin vahest lugemas käin, et ennast harida. Vahest poetan sõna ka sekka, nüüd juba märksa ettevaatlikumalt. Aga kui sa oma stiili siia soovid soetada, siis käib kogu värk lihtsalt alla, siin on väärt informatsiooni, mõtteid ja inimesi, sa ju tahad ka seda, et elus oleks selliseid väärtusi. Seega, ära vast ikka kõva lärmi tee, järgi reegleid, loe ja nopi infot, mis on kasulik eluks. Kui me siin kõik omavahel räuskama hakkame, siis võib militaar.net'i kinni panna üldse varsti. Ja see ei ole minupoolt riidlemine kasutajaga "diskopulk", see on puhtalt minu isiklik elukogemuse põhjal tuginev väljendus. Siin ei ole kultuur "volna", võta ennast veidi valvemasse olekusse, et hea koht ikka säiliks siinse näol.
mida sa ise rabeled? kui sul on vaja kvantiteeti, siis katsu natuke rahuneda ja küll suudad seda ise ka pakkuda? ok, mida iganes...

vaimuhaigete ja hälvikute all ma pidasin silmas neid neurootikuid, kes üldjuhul ei saa mitte midagi aru mida neile räägitakse - elavad mingit täiesti omaette elu ja mingit lõppu sellel ka ei paista. kõige müstilisem on veel see, et kogu ülejäänud kamp koondub nende neurootikute ümber ringkaitsesse, saamata ise ka aru miks :shock:
^ see oli katkend rubriigist irratsionaalne mõtlemine ja emotsionaalne labiilsus - https://et.wikipedia.org/wiki/Neuroos

saate ju ise ka aru, et keegi ints tahtis teiega militaarteemadel jutukas juttu puhuda, aga te jahute siin midagi arengupeetusest ja koolitulistamistest? või siis ikka ei saa?
PaganHorde kirjutas: leia kõigepealt eneseväärikus üles.
sul on vaja sellest oma osa saada vms? :scratch: täiesti arusaamatu postitus :roll:
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas Troll »

Noh, siinkohal on diagnoos selge: ülbus ja lollus ühes postituses kenasti koos, ei mingit kõhklust!
diskopulk - bye-bye alatiseks.
:rip:

P.S Teema jääb friigimagnetina endistviisi avatuks! :twisted:
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas Lemet »

Ma peaks ennustamisega hakkama vist leiba teenima...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas PaganHorde »

Selle mehikese diagnoos tundub hoopis sügavam olema. Tundub et väiksena astus pull karjamaal pähe.
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas herman30 »

siis hakkavad nii Trolli kui seltsimees jackpuuki ja herman30 tagumikud jagama seltsimees Lemeti saatust, mille ulatus on hetkel veel õhus.
:shock: :shock: Tean et minu eestikeele oskus on kehv aga sellest ma küll ültse aru ei saa.
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas Lemet »

Tema, kakataras, tuleb mind seltsimehetama...Тамбовский волк ему товарищ. Keelt mittavaldavatele- diskopulga seltsimehed hulguvad ringi Tambovi kandi laias laanes...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
davidsoniharald
Liige
Postitusi: 989
Liitunud: 16 Veebr, 2010 22:57
Kontakt:

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas davidsoniharald »

Kuskil jagatakse vist häid seeni jälle :mrgreen: Mida iganes sa ka ei suitsetaks, saada siia poole ekraani ka paar mahvi :twisted:
Vanasti kui facebooki ei olnud veel, teati ainult oma pere sees, kes loll on.
unt
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 18 Juul, 2014 23:23

Uut foorumil

Postitus Postitas unt »

no selge siis... üldise joovastuse taustal võiks keegi eelkõige eleveeritud paroolide kasutajatele meelde tuletada, et vaatamata kõiksugu tehnoloogilistele lahendustele internetis, kehtivad Eesti Vabariigis sellised õigusaktid nagu Põhiseadus, Võlaõigusseadus jt - ehk siis niimõnigi siin peaks hoiduma ebaproportsionaalsetest kommentaaridest ja veelvähem neid oma parooliga peale suruma
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist