ettepanek;]

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas Troll »

unt kirjutas:no selge siis... üldise joovastuse taustal võiks keegi eelkõige eleveeritud paroolide kasutajatele meelde tuletada, et vaatamata kõiksugu tehnoloogilistele lahendustele internetis, kehtivad Eesti Vabariigis sellised õigusaktid nagu Põhiseadus, Võlaõigusseadus jt - ehk siis niimõnigi siin peaks hoiduma ebaproportsionaalsetest kommentaaridest ja veelvähem neid oma parooliga peale suruma
Näe kus, järjekordne diskopulga taassünd, juba kolmas! :D Ma ütlesin, et sellest teemast saab friigimagnet! :lol:
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas PaganHorde »

unt kirjutas:no selge siis... üldise joovastuse taustal võiks keegi eelkõige eleveeritud paroolide kasutajatele meelde tuletada, et vaatamata kõiksugu tehnoloogilistele lahendustele internetis, kehtivad Eesti Vabariigis sellised õigusaktid nagu Põhiseadus, Võlaõigusseadus jt - ehk siis niimõnigi siin peaks hoiduma ebaproportsionaalsetest kommentaaridest ja veelvähem neid oma parooliga peale suruma
Jah, kehtivad küll. Aga need kehtivad ka sinu puhul. Ei tasu loota et tuled siia teisi sõimama ja pääsed ise terve pepuga.
Kasutaja avatar
sadist
Liige
Postitusi: 1047
Liitunud: 23 Juul, 2006 21:04
Asukoht: Paldiski
Kontakt:

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas sadist »

keegiints tegeleb ka piltide tuunimisega :lol: :rip: :rip:

Militaarteema on talle siiski südamelähedane :idea:

Pildi nimi on: öööööööööööööööööö
foto-15.gif
foto-15.gif (217.36 KiB) Vaadatud 3638 korda
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: ettepanek;]

Postitus Postitas jackpuuk »

Oi kui armas, mind on kah nii kenasti ära märgitud lugupeetamatu postituses (ehkki ma selle sisust küll mõhkugi sotti ei saanud), aga tundsin end kohe kõrvust tõstetuna, et ka minu tagasihoidlikku persiooni tähele pandi ikkagi :lol:. Vaat mis juhtub, kui mõne päeva jätad mil.net-i külastamata. Aga nagu Lemet juba ära mainis, siis Tambovski volk tebe tovarish! :evil:
sitt päev, kellele kurdad
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist