1. leht 1-st

Millega tegemist?

Postitatud: 24 Juun, 2014 19:43
Postitas mart69x
Seenel käies jäi selline asi silma. Paistis olevat kellegi otsija tüübi vana kinni ajamata auk ja sellest paari meetri kaugusel selline jurbel. Selle munaku ääres keskel ka mingi hammasvöö moodi asi. Näppima ei hakanud ja kas oleks põhjust 112 tüübid kohale saata ?

Pilt

Re: Millega tegemist?

Postitatud: 24 Juun, 2014 19:54
Postitas ictta
Paistab nagu soomustläbistava mürsuga tegemist :/

Re: Millega tegemist?

Postitatud: 24 Juun, 2014 19:59
Postitas mart69x
ictta kirjutas:Paistab nagu soomustläbistava mürsuga tegemist :/
Mingi täpsem kirjeldus äkki, et milline see asi uuena välja nägi ? Ja ohtlikuse aste kuna tegemist on väga käidava kohaga?

Re: Millega tegemist?

Postitatud: 24 Juun, 2014 20:03
Postitas ictta
midagi taolist
Pilt

Re: Millega tegemist?

Postitatud: 24 Juun, 2014 21:37
Postitas Feeliks_Jalgraud
vast ikka 5cm niidirull, -sigaripaki skaala järgi...
-või vene 45mm..
-pole enam ammu kaevand ja silm läheb juba rooste...

Re: Millega tegemist?

Postitatud: 24 Juun, 2014 21:43
Postitas mart69x
Suitsupakk fotol kuidagi natuke petab. Reaalsuses ei olnud jurbel suitsupakist väiksem. Oleks 112 poistega koos seenele minek õigustatud?

Re: Millega tegemist?

Postitatud: 24 Juun, 2014 22:12
Postitas EOD
Lõhkematerjali see ei sisalda. Elavhõbeda ühendite kohta ei julge väita, kuid üldiselt need ka olemasolu korral mingit ohtu endast ei kujuta, kuni südamikku näiteks relakaga töötlema ei hakata.

Re: Millega tegemist?

Postitatud: 25 Juun, 2014 19:49
Postitas mart69x
Tänud targematele.

Ei hakka siis 112 poisse tülitama ja las järgmine leidja siis nuputab, et kas teeb autole kärukonksu või hakklihamasina vändale nupu.