Kuidas ära tunda leierkastimehi...

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Reigo
Liige
Postitusi: 2228
Liitunud: 01 Dets, 2005 22:09
Kontakt:

Kuidas ära tunda leierkastimehi...

Postitus Postitas Reigo »

...ehk foorumil töötavaid propagandiste. Kuna töömees teeb lihtsalt tööd, siis reeglina ei võta ta asja isiklikult. Seega kui keegi midagi tema postituste peale "möliseb", siis vaevub ta vaid harva midagi vastama või üldse mitte. Kui vastab, siis on reeglina tegemist teemast mööda vastusega ehk vastust kasutatakse järjekordse mullikese puhumiseks. Näiteks on siin hetkel üks võrdlemisi uus kahesilbiline, kes mingitele rünnakutele ei reageeri (ei asu oma seisukohta kaitsma), vaid jätkab tuimalt vändakeerutamist (kahjuks leidub ka tobukesi, keda kohe kisub selle saatel veidike tantsima).

Ma saan aru, et üks leierkastimees sai bänni. Foorumi juhtkond on seda küll millegipärast väga häbelik kinnitama. Loodetavasti ei hakka siis südametunnistus piinama, sest actualil jätkub militaar.netitagi tegemist küll ja küll. Nagu näiteks siin (isikupärane "meietav" ning muhe-sõbralik-õpetlik stiil on kenasti äratuntav):
http://www.postimees.ee/2912069/kapo-am ... a#comments
Wintermute
Lihtsalt mainin, et võõrriikide territooriumil erioperatsioonide tegemine on kaunis tavapärane praktika. USA tegeleb sellega igapäevaselt, samuti suuremad Lääneriigid ja mitmed Lähis-Ida riigid (Iisraelist üldse ei räägigi). Loomulikult ka Venemaa. Kahjuks nüüd siis ka meie riigis ...

Ses mõttes on pisut imelik, et kõik pööritavad silmi nagu oleks juhtunud mingi globaalne pretsedent.

Kõik see kõrvale jättes loodame, et mehele määratakse siiski alumise otsa karistus ja ehk mõne aasta pärast tehakse žest ja mees pääseb kodumaale.
Keegi vastab talle:
Täpselt sama kommentaari lugesin ka Delfis...

Pead oma arvamust nii tähtsaks või tood sellega perele leiba lauale?
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Kuidas ära tunda leierkastimehi...

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Posti autor ehk täpsustab oma mõtet // asjaolusid - hetkel ei saa ma päris kõigest aru (ja ilmselt pole ma ainuke)..
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
TTA
Liige
Postitusi: 1762
Liitunud: 07 Sept, 2010 6:51
Kontakt:

Re: Kuidas ära tunda leierkastimehi...

Postitus Postitas TTA »

Borja kirjutas:Posti autor ehk täpsustab oma mõtet // asjaolusid - hetkel ei saa ma päris kõigest aru (ja ilmselt pole ma ainuke)..

Ma sain nii aru et kui letti lendab uus kasutaja kes järjekindlalt postitab mingit kahtlase väärtusega juttu kuid diskussiooni ei lasku siis on tegemist lihtlabase propaganda edastajaga.
Reigo
Liige
Postitusi: 2228
Liitunud: 01 Dets, 2005 22:09
Kontakt:

Re: Kuidas ära tunda leierkastimehi...

Postitus Postitas Reigo »

Jah.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Kuidas ära tunda leierkastimehi...

Postitus Postitas Troll »

Reigo kirjutas:Näiteks on siin hetkel üks võrdlemisi uus kahesilbiline, kes mingitele rünnakutele ei reageeri (ei asu oma seisukohta kaitsma), vaid jätkab tuimalt vändakeerutamist...

Ma saan aru, et üks leierkastimees sai bänni. Foorumi juhtkond on seda küll millegipärast väga häbelik kinnitama.
Võin siis ametlikult kinnitada, et Actual on foorumi administratsiooni poolt jäävalt bannitud. Ja ka tolle kahesilbise saatus on noateral, tänan tähelepanu juhtimise eest.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
atnekas
Liige
Postitusi: 369
Liitunud: 06 Mär, 2014 22:40
Kontakt:

Re: Kuidas ära tunda leierkastimehi...

Postitus Postitas atnekas »

Vabandan kui kirjutan valesse teemase, ei leidunud paremat ja samas Ukraina teema oleks väga vale koht. Lihtsalt tahan emotsiooni jagada.

Mul nimelt sai täna mölakvoot täis. Kasutaja "Yks" on surmani ära tüüdanud oma postitustega - ehe leierkast. Üks ja seesama ja tegelikult pole mitte midagi tarka öelda.
Blokkisin ära ja täitsa hea on nüüd foorumit sirvida.
--- d9ebae53a4f41a4339ca904acd88468c ---
holt
Liige
Postitusi: 197
Liitunud: 09 Juul, 2005 8:45
Kontakt:

Re: Kuidas ära tunda leierkastimehi...

Postitus Postitas holt »

Silmade kinnipigistamine on ainult probleemide ignoreerimine. Oma vaenlast tuleb tunda ja tema tegemistega kursis olla.
atnekas
Liige
Postitusi: 369
Liitunud: 06 Mär, 2014 22:40
Kontakt:

Re: Kuidas ära tunda leierkastimehi...

Postitus Postitas atnekas »

holt kirjutas:Silmade kinnipigistamine on ainult probleemide ignoreerimine. Oma vaenlast tuleb tunda ja tema tegemistega kursis olla.

Kas kõik Lenini teosed tuleb läbi lugeda selleks, et anda hinnang Lenini kirjutistele üldisemalt?? Ma lihtsalt ei suuda seda iba rohkem tarbida. Esitab ta ennast kui neutraalset ja bla bla bla... Tegelikult.. ma isegi ei ole 100% kindel, et ta vaenlane on ja probleem lihtsalt ehk selles, et tal on liiga palju vaba aega käes vaimseks onanismiks. Seda jõledat trükitähtede põhist ejakulatsiooni rohkem lihtsalt jälgida ei suuda.
--- d9ebae53a4f41a4339ca904acd88468c ---
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Kuidas ära tunda leierkastimehi...

Postitus Postitas Svejk »

Viisin Ukraina teemas läbi "puhastuskuuri" :D , et vabaneda ligihiilivatest vaenlase terminitest, ja foorum tuli päris kenasti kaasa.
Korraldasin nimekonkursi - noh, et kui midagi ära võtta, peab ju asemele andma, ja "heal lapsel mitu nime" :mrgreen: Ise kasutan hetkel "hujoovinaid" kõige rohkem.
Lõppes ära igasugune separatismijura.

Mis puutub olukorda praegu, siis järjepidev ja rohkesõnaline õõnestustöö on vilja kandnud ja osad foorumlased on uuesti hakanud tarvitama termineid nagu "sepakad" ja "värdriigid" - (aga ikkagi riigid) - nii, nagu lgp ksf Yks neid hellitlevalt ja eranditult KÕIK SEE AEG nimetanud on.

Just seda vaenlane tahabki. Me mõtleme nii, nagu me räägime. (Mitte ise ei mõtelnud seda välja, vaid spetsialistid räägivad)
Ei ole need mingid sepakad, vaid diversandid, okupandid ja kohalikud kaasajooksikud. (Tanki peal on trükitähtedega programm kirjas - Nach Lvov)
Ei ole need mingid riigid, vaid napilt ühiskassa moodi terroristlikud organisatsioonid, või noh - vene eriteenistuse projekt.
Isegi siis, kui neil on olemas oma lipp, oma "raha" ja minupoolest kasvõi oma tuumamalakas, ei ole need riigid.
(Muideks - värdriigiks nimetas Yks ka VF`i. Mina tegin sellest oma lõplikud järeldused )

P.S.
Kas "Narva kommuun" oli kah "sepakad" või? :mrgreen:
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist