Kuulujutt tankist

Kõiksugu militaarsuunitlusega väljakaevamised ja nendega seonduv.
Vasta
vdreving
Liige
Postitusi: 597
Liitunud: 27 Dets, 2005 19:31

Postitus Postitas vdreving »

Suviti just paha tegutseda.Vaiksed õhtud,igasugust rahvast liigub ringi. Politseid teedel palju näha jne. Koht on selline,et treiler pääseks ca.500 m kaugusele. Laiade roomikutega ekskavaator ronib kindlasti kaevamisulatusse. Masina 50 tonnise vintsiga ka leiaks. Kraanad treilerid ka. Ise muide olen ka omast arust hea kopajuht. Muidugi võib tulla palju vett,kuna augu peal on selline vastik roheline sammal ja selle sambla all on ilmselt hõljuv muda või hoopis vesi.
juliusw
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 07 Veebr, 2007 17:02
Asukoht: LIIVI->lääne_eesti
Kontakt:

Postitus Postitas juliusw »

vdreving kirjutas:.Tegelikult oli teise kaks,kuid üks oli kergesti kättesaadav ja eelmisel aastal pühiti sellelt meie riigi tolm maha. Lihtsalt nii oli vaja. .
Tere

Nii nagu ma aru saan oli seal teine tank veel. Kas võib ehk avalikustada selle margi ja äkki leiduks ka mõni pilt.
Verner
vdreving
Liige
Postitusi: 597
Liitunud: 27 Dets, 2005 19:31

Postitus Postitas vdreving »

Sügelen ise ka pilte üles panema,kuid ütlen ausalt: Lihtsalt ei julge veel. Eks ta margi poolest Panther oli.Mootoriruumis oli midagi lõhatud,kuid suuri vigastusi polnud.Kahuritoru oli ka lõhki,muidu ilus asi.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Pane mulle ps-i, ja midagi hämmastavat ei juhtu!
Huvitun maisest rasketehnikast.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

vdreving kirjutas:Ma tean ka,kus üks saksa kolakas on ära uppunud.Käin teist ikka ihal aastal korra kaikaga torkimas,et kas on alles.Siiani veel on. Tegeleks teisega aga lihtsalt pole aega.
vdreving kirjutas:Sügelen ise ka pilte üles panema,kuid ütlen ausalt: Lihtsalt ei julge veel. Eks ta margi poolest Panther oli.Mootoriruumis oli midagi lõhatud,kuid suuri vigastusi polnud.Kahuritoru oli ka lõhki,muidu ilus asi.
Milliseid detaile ka kaikaga torkides pole võimalik tuvastada... Või käib jutt sellest, mille soomuselt Eesti tolm pühitud sai?
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Esialgse kontrollimise tulemusena Küti järves tanki pole.
Huvitun maisest rasketehnikast.
saeraam
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 26 Juun, 2005 2:35
Kontakt:

Postitus Postitas saeraam »

poisid räägivad tanki järvest väljatõmbamisest nagu oleks see aiakäru välja võtmine kodutiigist:D selleks et kuskilt soojärvest saada kätte 40 tonnine rauakolakas on vaja kõigepealt ehitada tee sinna järveni..kes on kunagi metsa teinud see teab kuidas käib kyttepuudest ja pindadest tee ehitamine..kus 100 meetrine jupp teed maksab juba päris palju raha..ja see on ka näinud seda mis jääb järgi kohast kus on kõige lihtlabasem metsatraktor kinni istunud ja yldse mitte järvepõhjas vaid lihtsalt masina põhjani mudas..nagu sõda oleks yle käinud...ma ei usu et selliseid operatsioone saaks eestis korraldada niiet keegi ei näe ei kuule..vähemalt mitte praegusel infotehnoloogia ajastul:D
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

Kood: Vali kõik

Tegelikult oli teise kaks,kuid üks oli kergesti kättesaadav ja eelmisel aastal pühiti sellelt meie riigi tolm maha. Lihtsalt nii oli vaja.

Kood: Vali kõik

See ,mis sealt ära viidi leiti vaid seetõttu,et mina seda näitasin.

Kood: Vali kõik

Ja sellest,kas asi jääb Eestisse või läheb välja on mul mõningate kogemuste tõttu poogen.
Need on mõned nopped selle teema alt, missugused iseloomustavad väga ilmekalt ehteestlaslikku patriotismi ja nn. ajaloohuvi.
Ainult et, (omast kogemusest lähtuvalt võin öelda) nii mõnelegi enesekesksele inimesele on suhteliselt mõttetu seletada tõsiasju ka mingite tema enese omast erinevate ellusuhtumiste olemasolust või mingitest teistsugustest hinnangukriteeriumidest.
Nukker tõdemus. :cry:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

23. juunil saab Eestis tankide arv topelt olema. Eks uudistes tuleb pikemalt juttu.
Huvitun maisest rasketehnikast.
NARVAKAD
Liige
Postitusi: 361
Liitunud: 31 Okt, 2005 18:01
Kontakt:

Postitus Postitas NARVAKAD »

Soomlased lõpuks kinkisid ühe STUGI EV-le, paar päeva tagasi saabus Eesti pinnale. Hurraaaa !!!
Kindlasti Tangi Ants uudistes võtab kõnet , ja teatab et oleme nüüd Tangiriik ja vaenlast mee nüüd ei karda !!! [/code][/quote]
Kasutaja avatar
Würger 190G
Liige
Postitusi: 2039
Liitunud: 27 Sept, 2005 12:57
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Würger 190G »

Tange peaks Eestis ikka jaguma ja STUG pole ikka tank.
Kasutaja avatar
Pirr
Liige
Postitusi: 541
Liitunud: 07 Dets, 2007 14:08
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Pirr »

Hmm, mis konditsioonis see see StuG III olla ka võib, suudab ta iseseisvalt ka liikuda ja tulistada kui moona oleks, on ta varasem või hilisem versioon?
Roamless
Liige
Postitusi: 3798
Liitunud: 22 Okt, 2005 20:57
Kontakt:

Postitus Postitas Roamless »

Kuule NARVAKAD,millest selline iroonitsemine, äkki tahtsid Stugi endale ,et nüüd nii kadedalt siin salvad või on tegemist mingi suurvenelase kompleksiga. Igatahes on tegu ju väga toreda uudisega, missest ,et Eesti reenactmenti tegelaste soomusvarustus hakkab ületama Eesti Kaitseväe oma. :D
Unforeseen consequences
NARVAKAD
Liige
Postitusi: 361
Liitunud: 31 Okt, 2005 18:01
Kontakt:

Postitus Postitas NARVAKAD »

Nalja võiks ju teha, väga tore ei EV sai ilusa eksponaadi , meie Stug on veel soos
Kasutaja avatar
Wots
Liige
Postitusi: 814
Liitunud: 21 Jaan, 2005 23:04
Kontakt:

Postitus Postitas Wots »

Tobe küsimus,aga ikkagi miks ei vuntsita meil muuseumis vedelevaid t-34 ja t-54/t-55 ülesse? Samuti peaks leiduma ka muud soomustehnikat,räme teada,et kuskil võsas miskit roostetab.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist