Suur auhind !!!

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Sam Beaver kirjutas:Seersandi lennuk konutab üksinda ja mahajäetuna Ülemiste Hobimaailma vitriinis...
. Minugi poolest võib ta sinna jäädagi sest ma olen edasi liikunud ja ma ei vaja teda enam. Teiseks mis mu lennumasinad viga on ?
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 826
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Sam Beaver »

Seersant Steiner kirjutas:...mis mu lennumasinad viga on ?
Ära saa valesti aru, ma pole öelnud et su lennuk on halb. Kaugel sellest. Aga siiski on paar asja mis kohe silma torkasid - ebaühtlane, st. laiguline värvkate ja ilmselt tsüaanakrülaadiga liimitud ja sellest uduseks läinud kabiinikuppel.
Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Seersant Steiner »

See oligi sellisena mõeldud kui ma valmistasin teda. Lahingust tulnud sügisel 1939
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Kriku »

Kas pilti saaks?
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Kriku kirjutas:Kas pilti saaks?
Milleks
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Kriku »

Et need ka aru saaks, millest siin jutt, kes vitriini näinud pole.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Kriku kirjutas:Et need ka aru saaks, millest siin jutt, kes vitriini näinud pole.
Kuna see asjandus on veel seal siis minge vaatama sest varsti träshitakse ta ära
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas vaoinas »

Mul on suur heameel näha, et Seersandil on lugupidamine iseenese töö suhtes säilinud.

Või noh siis, otse öeldes, seersant, mis kuradi auhinda sa igal aastal ootad, kui sa ise oma tööd rämpsuks pead?
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 826
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Sam Beaver »

Seersant Steiner kirjutas:Kuna see asjandus on veel seal siis minge vaatama sest varsti träshitakse ta ära
Aga ei pea ju "träshima."
krossipart kirjutas: Tervist Seersant!

Kui Sul on pakkuda prügikasti viskamiseks mudeleid siis meeleldi tooksin "prügikasti" Sulle lähemale. Kaasa arvatud "eelmised mudelid". Lootuses, et Sa mudeleid jalge alla ei ole trampinud! Ja sealt edasi kingime koos Sinuga? (võta sõbrad kaasa!) Astangu Kutserehabiliteerimskeskusele, kui Sulle sobib.

https://www.astangu.ee/et

MK
Sinul ei olegi ju muud vaja teha kui oma nõusolek anda.
Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Ja miks ma peaksin oma asjad mingitele rehabilitatsiooni keskuse totudele andma?
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Kriku »

Samal põhjusel, miks me sind siin talume...
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas kalle »

Seersant Steiner kirjutas:Ja miks ma peaksin oma asjad mingitele rehabilitatsiooni keskuse totudele andma?
Midagi nii nõmedat, küünilist ja mõttetut poleks oodanudki. Samas on seda oma tagurpidi vindiga üsna võimalik seletada ilmselt. Kurb on taas lugeda kogu seda viimast arendust siin. Hetkeks mõtlesin selle teema lõpu sootuks lühikeseks lõigata..aga samas, las jääb.

Kk
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Hertsog »

nädalate kaupa piimasupikile venitamist, vaikust ning kaamost foorumis... ja nüüd sellisne lugu terve päeva jooksul. ei kurat, mulle nagu meeldib: ikka tugevaid följetone on jälle kirjutatud. samas jälle on nagu segane lugu kvaliteedi osas. kusjuures siinkohal tuleb ennast ka sõimata, sest ma tegelt astusin paar nädalat tagasi ülemistest läbi, aga ei meenunud, et selline shedööver on seal keskust kaunistamas. loll noh... sellised elamused jäävad memuaaridesse kirjutamata...

aga tulles tagasi ka sügavate väljendite juurde, siis mina oma tagasihoidliku analüüsivõimega ütleks, et enne kui seersant kedagi mingiteks totudeks nimetama läheb... mõtleb natuke oma kuulsurikka ja halenaljaka külalolli vääritult väärika rolli üle järele?

see ilmselgelt kurikuulus mudel samas võiks jääda siiski kuhugi alles, koos selgitusega, et mitte igale inimesele ei mõju hobi ning võistlemine hästi...

P.S. - ma rohkem tankimees, et... seletage mulle kuidas on seotud lennuki tulek lahingust uduse kabiiniklaasi ja tsüanoakrülaadiplekkidega? et selle uduse osa ma saan aru, et vbolla läks lahing nii hsäti, et juba pilvedes tõmmati erinevate ainetega klaas uduseks, aga liimiplekid 39-da aasta lahingus...? minu teada leiutati tsüanoakrülaat 1942...? või see on auhinnajahtija "what if" kategooria eriline edasiarendus?
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Surmaingel »

Kurat, normull noh. Kas siin keskkonnas, sarnaselt FB’ le, “likesid” anda ei saa?
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Ma palun vabandust mul lihtsalt närvid läbi kuna kõik jamad isiklikus elus on niipalju kogunenud mu ümber
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Majestic-12 [Bot] ja 7 külalist