Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas Kriku »

Hoiatus Seersant Steinerile meie liitlaste kohatult üldistava halvustamise eest.
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas herman30 »

Ma ei saa eriti aru. Olen saanud aru et seersant Steiner elab USA;s, fännib Donald Trumpid aga millegi pärast on temast USA sõdurit saatanast? :dont_know:
zoho
Liige
Postitusi: 123
Liitunud: 27 Apr, 2017 15:39

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas zoho »

Steiner kas üritab kellegi ülesandel foorumlastelt USA vastaseid kommentaare välja meelitada või on USA-NATO vastase desinformatsiooni, vandenõuteoorijate ohver.


Või mõlemat.

OT kommentaar vallaslaste kohta eemaldatud.

Kriku
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas Seersant Steiner »

zoho kirjutas:Steiner kas üritab kellegi ülesandel foorumlastelt USA vastaseid kommentaare välja meelitada või on USA-NATO vastaste vandenõuteoorijate ohver.
ei täida kellegi käsku! 50 aastat pidime sundkorrar armastama idanaabri södured nüüd peame sunnikorral armastama yankesid
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19209
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas ruger »

Kes siin armastusest rääkinud on? Tegu ei ole mingi abielluga, vaid koostööga, millest mõlemad pooled saavad võita ja üksteist aidata. Nagu eelpool mainitud, siis on tihti tegu sellega, et antud riikide kodumaa karistused on tunduvalt suuremad, kui meie riigis kehtivad "tingimisi" karistused. Neil võib tähendada väiksemgi olulisem rikkumine kodumaale saatmist või sellist karistust, mida meil määrata ei saagi. Kui Steiner siin aru ei saa, et liitlasel ja 50 aastat riiki okupeerinud sõduri on vahe siis tuleks veidi ringi vaadata. Missioonidel tehtu on see, mis on toonud suures osas siia riigid, kellega me oleme koos olnud konfliktipiirkondades. Ühe abistamine on teise abistamine. See, kuidas need missioonid läinud on, ei sõltunud hiljem enam meie panusest. Meie sõdurid tegid ja teevad oma tööd, milleks neid suuna(s)b EV valitsus ja riigikogu.
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
zoho
Liige
Postitusi: 123
Liitunud: 27 Apr, 2017 15:39

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas zoho »

Seersant Steiner kirjutas:ei täida kellegi käsku! 50 aastat pidime sundkorrar armastama idanaabri södured nüüd peame sunnikorral armastama yankesid
Kes see käseb sul neid armastada, ära armasta kui ei taha, keda huvitab? Samas jälle Daily Express, Pamela Geller, Breitbart News, Uued Uudised jt. teised sarnased paremradikaalsed kallutatud saidid, mille baasilt sa oma arusaamu maailmast kujundad ei ole erapooletu objektiivne meedia ega tõsiseltvõetav alternatiivmeedia, maailm on siiski märksa keerulisem... Ei ole vist väga arukas seda primitiivset paremradikaalset mustvalget kallutatud propagandat nõndaviisi arutult laiali pritsida?
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas nimetu »

Loota võib, et väärteoga hakkama saanud isik saab oma vahetult ülemalt piisavalt pähe. Kellel ikka igasugu jamasid vaja on.
Kui ma ei eksi, siis selleks ongi loodud sõjaväepolitsei. Ma pakun, et see uus "immuniteedi" küsimus on pigem seotud sellega, et mingi teoga hakkama saanud sõdurid ei peaks veetma oma vanglapäevi võõral maal. See oleks poliitiliselt üsna tundlik teema, kasvõi meie laevakaitsjate näitel. Keegi ei taha sellist jama.
Seda ma küll ei karda, et keegi õigustamatult karistamata jäetakse.
Ma ei saa eriti aru. Olen saanud aru et seersant Steiner elab USA;s, fännib Donald Trumpid aga millegi pärast on temast USA sõdurit saatanast? :dont_know:
Ma pakun, et Hr Steiner on lihtsalt "alternatiiv-tõe" meediumite produkt. Nende seisukohtade kahepalgelisus ei ole selles osas mingi erand.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas Troll »

Hakkasin mõtlema erinevate riikide seaduste üle. Võtame näiteks seksi alaealisega. USA-s on see väga ränk süütegu ja vanusepiiriks on seal 18 aastat. Aga meil Eestis on see ju 14 aastat!? Mis juhtub USA sõduriga, kui ta Eestis puhkusel olles astub seksisuhtesse näiteks 16-aastase eesti tüdrukuga, täiesti vabatahtlikult ja mõlemapoolsel nõusolekul muidugi. Kas tema suhtes kohaldatakse Eesti või USA seadust?
Viimati muutis Troll, 20 Mai, 2017 21:43, muudetud 1 kord kokku.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas Kriku »

Ei ole teada, kas seksuaalkuriteod üldse lähevad selle režiimi alla. Perling räägib ikkagi ainult osast kuritegudest. Teiseks, mina saan aru, et kõnealune menetlus algab siis, kui Eesti seadust rikutakse.
„We will surrender our jurisdiction in a lot of cases,“ Attorney General Lavly Perling said with a measure of concern. This means that should allied soldiers break the law in Estonia, they will generally be tried in their home country and according to its laws.
Ise teema on muidugi, et välisriik võib oma kodanikke karistada Eestis toime pandud teo eest, mis pole siin karistatav. Nii on Kagu-Aasias lapsprostituutidega hullanud isikuid ridamisi USA-s trellide taha saadetud.

Akf Trolli küsimuse vastus võiks olla, et kui mõni USA sõdur magab Eestis 14-aastasega tolle nõusolekul, siis on vähe tõenäoline, et see juhtum üldse kuhugi välja jõuab, sest Eesti seadusi ei rikutud ja siin keegi kära ei tee. Kui aga keegi peaks tegema ja USA-sse kaebama (plika vanemad näiteks), siis on raske öelda, mis juhtub.
eloscuro
Liige
Postitusi: 500
Liitunud: 09 Mai, 2007 21:09
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas eloscuro »

No okei, kui nüüd "Generation Killi" vaadata/lugeda, siis siia saabunute suhtes pisike ettevaatustunne tõesti tekib. Ei ole nad nüüd niiii üllad rüütlid ka. Mitte et ilma nendeta parem oleks, sest isegi kõige hullem, mida USA getodest kokku kraapida õnnestuks, on täiesti inimlik punt võrreldes "Vostoki" tegudega Gruusias. Pealegi näonäitamismissiooni tarbeks on tõenäoliselt viisakama taustaga seltskond valitud.

USA on minu jaoks liitlasriikidest sümpaatseim. Prantsuse, Saksa jt. puhul peab ikkagi arvestama nende riikide veres oleva kultuuripärandiga, mis vaatamata pinnapealsele uuele avatusele ikka maailma "suurte" vahel ära jagama kipub. USA kultuuri uhkuseks on vastupidise suhtumise näitamine.

Arvestades käimasolevat propagandasõda, siis on tõenäoliselt rakendatud külma kalkulatsiooni, et võimalikud isikutevahelised vahejuhtumid tuleb enne "suure kella külge minekut" summutatult lahendada, isegi kui see "head tava" rikub. Ning lõpuks tuleb ju sõdurite moraali hoidmiseks "omasid maha ei jäeta" rakendada.
HeiniR
Liige
Postitusi: 2017
Liitunud: 15 Juul, 2008 19:32
Kontakt:

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas HeiniR »

Akfidele lihtne küsimus, kaua selline tegelane siin sitsib kuni ta komandeeringusse saadetakse?! Kes aru ei saanud, siis seltsimees Steinerist käib jutt.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas Seersant Steiner »

oma arvamust ei või ka avaldada enam? :wall: ma tõstatasin selle teema kuna ma tahtsin teada, et kui kaugele meie riik võib minna et kaitsta võimalikke liitlaste sooritatud pahategusid? ma tean väga hästi et seadused erinevad aga õiglane oleks kui nad saaksid karistada meie seaduste järgi kui nad sooritavad mõne kuriteo eestis`!
ants431
Liige
Postitusi: 729
Liitunud: 30 Jaan, 2007 21:54
Kontakt:

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas ants431 »

Seersant Steiner kirjutas:oma arvamust ei või ka avaldada enam? :wall: ma tõstatasin selle teema kuna ma tahtsin teada, et kui kaugele meie riik võib minna et kaitsta võimalikke liitlaste sooritatud pahategusid? ma tean väga hästi et seadused erinevad aga õiglane oleks kui nad saaksid karistada meie seaduste järgi kui nad sooritavad mõne kuriteo eestis`!
Õiglus on ka maitse asi. Oletame, et sõdur tapab röövimise eesmärgil eestlase. Eesti seaduse järgi teda surma ei mõisteta. Ameerika seaduse järgi aga mõistetakse. Kummas variant on õiglasem Steineri arvates?
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1017
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas Mudakoon »

Seersant Steiner kirjutas:oma arvamust ei või ka avaldada enam? :wall: ma tõstatasin selle teema kuna ma tahtsin teada, et kui kaugele meie riik võib minna et kaitsta võimalikke liitlaste sooritatud pahategusid? ma tean väga hästi et seadused erinevad aga õiglane oleks kui nad saaksid karistada meie seaduste järgi kui nad sooritavad mõne kuriteo eestis`!
Kuulge kodanik ,Teie arvamuse kohaselt sobivad ka "rohelised mehikesed" väga hästi Tallinna linnapilti ,kui ma õigesti mäletan....
(Steiner:kas siis need nn rohelised mehikesed ei või siis Tallinnat külastada? Tallinn ju ilus linn!!!)
Võtaks tabletid või peaks vähemalt oma tohtriherraga nõu ennemalt oma "arvamuste" avaldamist.
Isand Hertsogil vist õnnestus kodaniku "maandamine" hästi,kahju ,et teda teemat väisamas pole. :scratch:
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti annab immuniteedi nato sõduritele?

Postitus Postitas Kriku »

Seersant Steiner kirjutas:oma arvamust ei või ka avaldada enam?
Võib. Siiski on ülimalt soovitav - rõhutan, soovitav! - et arvamus oleks põhjendatud ja näited asjassepuutuvad. Kui ei ole, mis siis ikka, aga ära siis imesta ka, et see välja naerdakse.
Seersant Steiner kirjutas:ma tõstatasin selle teema kuna ma tahtsin teada, et kui kaugele meie riik võib minna et kaitsta võimalikke liitlaste sooritatud pahategusid?
Teemapüstitusel kui sellisel ei ole häda midagi, aga teostus on milneti jaoks erandlikult kehv.

Hoiatuse said sa mitte teemapüstituse ega oma arvamuse avaldamise, vaid põhjendamatu üldistamise eest.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist