Mudelifoorumi modereerimine

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Kriku »

kalle kirjutas:Olen märganud, et meil oleks siia oma mode vaja, kes ehk mujal õigusi ei omaks. Saaks siin teemasi kohendada ja nii.
Tehniliselt on see täiesti võimalik.

On jäänud mulje, et mudelisõbrad moodustavad aktiivse kogukonna, kus üksteist hästi tuntakse. Palun siin teemas omavahel kokku leppida, kes võiks olla mudelifoorumi moderaator. Ja see isik võiks ise nõus ka olla :mrgreen:
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Surmaingel »

Väikse naerumugina saatel ei saa ma mitte vaiki olla: herr Steiner.
Viimati muutis Surmaingel, 07 Juun, 2017 20:21, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Kriku »

See akf on tõesti erakirja teel soovi avaldanud.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Hertsog »

See akf on tõesti erakirja teel soovi avaldanud.
RÖÖK :D :D :D

mis siis CV-s ära toodi? eredaimad isiklikud postitused? Lemet saaks neist ka varsti raamatu välja anda... aind natuke on vaja tõlkida kohati.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Lemet »

Oo tempora, oo mores...jumal, sa näed ja ei mürista...lätlane, rsk...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Kriku »

Kandidaat on üles seatud ja on ka ise nõus. Kas tulevad ühe kandidaadiga valimised või leidub ka konkurent?
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas kalle »

Surmaingel kirjutas:Väikse naerumugina saatel ei saama mitte vaiki olla: herr Steiner.
Raul krt.. ma tõesti ootasin su sisenemist siia üle pika aja! Tegelt küll mõne mudeliga või nii, aga see oli nüüd küll pauk ja samas..:))
Kui se nüüd tõesti ongi nii, mis Kriku kirjutab (mul pole mingit põhjust kahelda, aga see lihtsalt on sellise kaaluga ebareaalsus) siis on see jälle uus tase! Krt mul on kohati tunne, et me osaleme endi teadmata mingis peenes teaduslikus eksperimendis, kus meie reageeringuid ja tundeid katsetatakse läbi hoolikalt valitud ja juhitud tegevuste. See läheb kohati nii peenelt üle võlli lihtsalt.

Nii nüüd on selline teema, et pakun siin avalikult enda ka välja, sest ausalt.. kui peaks minema nii nagu mainitud erasõnumis soovi avaldati, siis mina kolin saba ja karvadega kuhugi mujale foorumisse! Ilma mingi naljata!

Kk
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas toomas tyrk »

kalle kirjutas: Krt mul on kohati tunne, et me osaleme endi teadmata mingis peenes teaduslikus eksperimendis, kus meie reageeringuid ja tundeid katsetatakse läbi hoolikalt valitud ja juhitud tegevuste. See läheb kohati nii peenelt üle võlli lihtsalt.
Kurt Vonnegut. "Tšempionide eine". Seal tegi katseid Jumal.

Vaata ette. See Wayne (või Dwayne?), kel sama tunne oli, lõpetas halvasti. Kuigi mitte väga halvasti...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Hertsog »

Kurt Vonnegut. "Tšempionide eine". Seal tegi katseid Jumal.
"ja nad tarbisd halbu kemikaale ning nende kakaaugud olid sellised:*" - oli kõva kraami peal kirjutatud teos tõesti.
aga uuemast ajast on ehk paralleeliks Matrix.

enivei, heietused heietusteks, kallet moderaatorina võiks näha küll. sütik on tal piisavalt pikk selleks...

ainult üks palve: ära palun meie külalolli postitusi ära kustuta. ausalt. meelelahutus peab säilima. ma luban, et ma panen ka rohkem mudelipilte siis foorumisse ja värki! :D
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
wyrd
Liige
Postitusi: 615
Liitunud: 19 Juun, 2007 22:27
Asukoht: IIRI/EESTI
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas wyrd »

Aga kui Sina Hertsog hakkaksid ise modeks? Sa suudaksid oma hea tekstiga siin kõike ohjes hoida.
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Enkus »

Kui nüüd kolmest valida tuleb, siis annaksin enda 12 punkti Kallele.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Joss Metsast »

Tjah, siiani olen ka arvamusel olnud et mudelismifoorum on nii asjalik et erilist modereerimist vajada. On ka, halbu päevi on kõigil ja see on inimlik. Kui aga peaks nüüd seeruhärra moderaatoriks saama siis ... maailma mastaabis ei muuda see muidugi midagi, ööpäev on ikka 24 tundi ja päike tõuseb jätkuvalt idast. Ilmselt mudelitootjad teevad mudelitoorikuid ka edasi :) Küll aga muutuks see meeldiv nurgake siin ajapikku ilmselt miskiks nonstop meelelahutuskanaliks, kus moderaator võitleb kõigest hingest krt teab millega/mille vastu jne... No ei ole seda vaja mitte.

Nii et Kalle saab minu poolt ka 10 point.

PS. Hertsogi palvele kirjutan ka kahe käega alla. Iga inimeseloom peab ju ometigi oma vitsad kätte saama, kasvõi sel teel et vaatab kunagi kui mõistus pähe tuleb oma vanu poste....

Edit: tegelikult olen jätkuvalt seda meelt et spets moderaatorit meil vaja ei ole. Seltskond on piisavalt kultuurne!
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Kriku »

Joss Metsast kirjutas:tegelikult olen jätkuvalt seda meelt et spets moderaatorit meil vaja ei ole. Seltskond on piisavalt kultuurne!
Moderaatori põhifunktsioon pole reeglite rikkujate korrale kutsumine, vaid info süstematiseerimine: lõngade jaotamine või ühendamine, et jutt hiljem kasutatav oleks. Mina isiklikult praegu milneti ainsa moderaatorina kirjutan "Häbiposti" teemasse midagi umbes kord 10 päeva jooksul, postitustega kõpitsen aga mitu korda päevas.

Eraldi moderaatori mõte just selle foorumi jaoks seisneb minu jaoks mudeliteema spetsiifilisuses ja selles, et kasutajaskond on ühtsem.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Joss Metsast »

Kriku kirjutas:Moderaatori põhifunktsioon pole reeglite rikkujate korrale kutsumine, vaid info süstematiseerimine: lõngade jaotamine või ühendamine, et jutt hiljem kasutatav oleks.
Seda ma tegelikult ka silmas pidasin, kui mainisin et seltskond on piisavalt kultuurne ja ei kirjuta jummal teab kuhu oma teksti. Erand kinnitab muidugi reeglit :)
Reeglite rikkumist pole siinnurgas vist veel nähtudki ? Või on, vat ei teagi .
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Hertsog »

endiselt soovitaks taas kallet. tal on oluliselt pikem sütik kui minul. samuti leiab ta veel endas ka empaatiavõimet sellistel tasemetel, kuhu mina oma nina pista ei suuda/taha/oska :D

moderaator võiks ja peaks olema siiski ka eeskujulik, mida ilmselt kalle ka meie satsi arvestades on.
seeru-matsil on hunnik võlgu, tühjad lubadused ning fiktiivsed mduelid, mdia ta kord ähvardab prügikasti visata või siis jälle kõik valmis teha ja siin näidata.

go kalle!
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist