Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnistus

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
Lemet
Liige
Postitusi: 19913
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Lemet »

UU teema käsitluseks on lausa omaette rubriik...

viewtopic.php?f=58&t=47361
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Kilo Tango »

Borja kirjutas:.sama küsimus - kustmaalt võib hakata "püha ajkirjandust" kritiseerima :?:

...


Sa võid iga kell ajakirjandust kritiseerida. Aga kui sa toetud seda tehes erakondlikule propaganda väljaandele ära imesta kui sind kehu imelikuks peetakse.

Reformierakonnaga pole sellel mingit pistmist. Mina näiteks ei ole viimase 20 aasta jooksul kordagi refi valinud. Vanasti olin Isamaa valija, aga Seeder ei võimalda seda enam. Seda eelkõige autokraatidega mehkeldamise pärast.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kriku kirjutas:..nii et ära nüüd kaeble...

.."kaebleb" siin hulka teisi - minul, hea Kriku, on vastupidi // peris lõbus :P

KiloTango kirjutas:Seda eelkõige autokraatidega mehkeldamise pärast.

..ja kuda sa siis sõda sõdida kavatsed // pehmokraatidega vä :?: ahjahh, sai kavatsegi ju :?
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Martin Herem »

UU-d esindab EKRE-t, kelle taga seisvate EV reserv- ja eruohvitseride arv on kolmekohaline.
Väita, et see kõik on üks ja sama narvavenkaritest provokaatorite pundiga, saab ainult kas (a) sünnipärane kaltsakas või (b) foorumis sihilikult tegutsev provokaator..

Minu viimased kommentaarid on vastus viitele reserv- ja eruohvitseride osalusele EKREs, mida esindab UU ja väitele, et UUle on liiga tehtud.
Minu arvates kahjustavad mitmed UU artiklid sõjalist kaitsevõimet, edastades desinfot. Minu isiklik solvumine väga palju asjasse ei puutu.
Minu küsimus sulle ( ma ei tea mida pead silmas adresseerimisega): kui UU taga seisva EKRE ridades on sõjaväe taustaga inimesi nii palju, ja see peaks midagi tähendama, siis miks seal sellist jama nii palju on.
Ja kui neil pole selles rolli, siis pole sinu viitel ju mingit sisu.
ERRi jm võib minu poolest kritiseerida küll. Lihtsalt antud juhul ei jaga ma põhjuseid.
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1740
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas maksipoiss »

Borja kirjutas:
maksipoiss kirjutas:
Borja kirjutas:..UU-d esindab EKRE-t, kelle taga seisvate EV reserv- ja eruohvitseride arv on kolmekohaline.

Ei tea mina miks nad neid populiste toetavad. Kasu sellest midagi ju ei ole kui UU ja populistide juhid kogu aeg mingit jama ajavad
AndresTy
Liige
Postitusi: 940
Liitunud: 07 Mär, 2019 13:27
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas AndresTy »

Borja kirjutas:..UU-d esindab EKRE-t, kelle taga seisvate EV reserv- ja eruohvitseride arv on kolmekohaline.
Paraku, nagu näha, see kolmekohaline arv ei anna erakonnale mingit indulgentsi, mis nagu peaks tõestama erakonna eestimeelsust.
Imekaunis! Raha eest teen kõike, mida härrad soovivad...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Kriku »

AndresTy kirjutas:
Borja kirjutas:..UU-d esindab EKRE-t, kelle taga seisvate EV reserv- ja eruohvitseride arv on kolmekohaline.
Paraku, nagu näha, see kolmekohaline arv ei anna erakonnale mingit indulgentsi, mis nagu peaks tõestama erakonna eestimeelsust.
See aga ei puutu küll enam vähimalgi määral teemasse.

Kokkuvõtteks, see, et hea Borja poolt tsiteeritud artiklis nii mõnigi asi ka minu arust õige on (Kuusk vs. Kallas näiteks), ei tähenda, et oleks asjakohatu tähelepanu juhtimine selle ilmumisele propagandaväljaandes. "Sputnikus" võib ju lõpuks ka vahel mõni arv õige olla.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kriku kirjutas:Kokkuvõtteks, see, et hea Borja poolt tsiteeritud artiklis nii mõnigi asi ka minu arust õige on (Kuusk vs. Kallas näiteks)..

..minu arust on kõik kümmekond pointi sealt artiklist pädevad - et järsku diskuteeriks (lõpuks) nende üle ka :roll:
Siin "meie ajastu au, mõistuse ja südametunnistuse" teemas :twisted:
Või on (järsku) naba selleks liiga nõrk :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
kana tagumik
Liige
Postitusi: 1870
Liitunud: 13 Mai, 2009 19:12

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas kana tagumik »

Mul on juba pikemat aega tunne, et see nn. "faktikontroll" , mida delfi-päevalehes harrastatakse, käib nii, et otsitakse küsimus, mida annab kuidagi sobivamaks käänata, sest "kontrollijate" jaoks on juba ette ära otsustatud, kes peab õigeks jääma ja edasi järgneb käänamine ja väänamine, et tõde täpselt niipidi välja paistaks nagu vaja on.

Heakene küll ,kui on tegemist mingi arvamuslik-hinnangulise asjaga, siis jah "annab mängida", aga kui puht faktiline.... ma julgeks arvata, et ka siin foorumis seda tõe õigetpidi paista laskmist lugedes vajub karp lahti:

https://epl.delfi.ee/artikkel/95704475/faktikontroll-kas-kaja-kallasel-on-oigus-et-tuuleenergia-on-polevkivist-oluliselt-odavam
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Kilo Tango »

kana tagumik kirjutas:Mul on juba pikemat aega tunne, et see nn. "faktikontroll" , mida delfi-päevalehes harrastatakse, käib nii, et otsitakse küsimus, mida annab kuidagi sobivamaks käänata, sest "kontrollijate" jaoks on juba ette ära otsustatud, kes peab õigeks jääma ja edasi järgneb käänamine ja väänamine, et tõde täpselt niipidi välja paistaks nagu vaja on.

Heakene küll ,kui on tegemist mingi arvamuslik-hinnangulise asjaga, siis jah "annab mängida", aga kui puht faktiline.... ma julgeks arvata, et ka siin foorumis seda tõe õigetpidi paista laskmist lugedes vajub karp lahti:

https://epl.delfi.ee/artikkel/95704475/faktikontroll-kas-kaja-kallasel-on-oigus-et-tuuleenergia-on-polevkivist-oluliselt-odavam


Tõsi ta on - tuuleenergia ongi odavam, kui mistahes kraami ahjus põletamine (olgu see siis põlevkivi, kivisüsi või maagaas). Selle vastusega on see häda, et vastatakse küsimusele, mida mitte keegi pole küsinud, kuna vastus on ilmselge. Küsimus on ju pigem selles, et kust tuleb elekter siis, kui tuuleenergiast ei jätku. Ja seda ikka juhtub, kuna tervete kuude lõikes võib tuuleenergia tootmise maht erineda 4 korda, nagu ma siin korduvalt olen näidanud.

Mis puudutab seda faktikontrolli, siis ei maksa sellelt 100% erapooletust oodata (ehkki ma ütleks, et nad on suhteliselt tublid, et nad seda üldse teevad - palju täielikku kelbast on eetrist seetõttu ära kadunud). Kõik ajakirjandus on alati erapoolik ja nii tuleb seda ka käsitleda.
Kasutaja avatar
Pirr
Liige
Postitusi: 541
Liitunud: 07 Dets, 2007 14:08
Asukoht: Tartu

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Pirr »

Kilo Tango kirjutas:
Tõsi ta on - tuuleenergia ongi odavam, kui mistahes kraami ahjus põletamine (olgu see siis põlevkivi, kivisüsi või maagaas).


Kas oleks ka siis odavam kui fosiilkütust kasutavad elektrijaamad ei peaks maksma kõrgele üles kruvitud CO2 tasu?
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Kilo Tango »

Pirr kirjutas:...

Kas oleks ka siis odavam kui fosiilkütust kasutavad elektrijaamad ei peaks maksma kõrgele üles kruvitud CO2 tasu?

Jah. Aga see ei ole probleemi tuum.
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas mart2 »

Tänane artikkel EP-s: Infosõda külvab ärevust. Kas Vene-Ukraina sõda algab tõesti juba sel nädalal? - https://epl.delfi.ee/artikkel/95897463/ ... el-nadalal
Kohe pildi allkiri - Ukraina paremäärmuslikud rühmitused valmistuvad sõjaks ja õpetavad elanikke relvi käsitsema.
Kas teisiti ei olegi ja varsti nimetatakse neid ka lapseristilööjateks? :wall:

Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnistus ... Kas tõesti ongi? :evil:
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist