Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Sündmused, mis saavad ajalooks alles homme.
Vasta
karrvik
Liige
Postitusi: 350
Liitunud: 01 Veebr, 2007 12:43
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas karrvik »

Eeee...........üksi kõrisid nüsima? No SELLES tegevuses vist oleks olnud suht kohatu abi pakkuda? :D
voina k voinu, a obeb-po rasparjadku!
LupusII
Liige
Postitusi: 512
Liitunud: 03 Veebr, 2015 22:06
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas LupusII »

See oli juba teises sõjas kus igasegused habemetega välismaalased kohal olid.1994-1996 aasta sõda oli midagi muud.
Qwerty226
Liige
Postitusi: 278
Liitunud: 31 Mai, 2022 11:37
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas Qwerty226 »

Võeti esimese sõjaajal ka päid maha. Ja Kadyrov oli teise sõjaajal venelaste poolel juba.
Ma ei tea kas see on see kus Kadyrov osales, https://en.m.wikipedia.org/wiki/Komsomolskoye_massacre#
(1996 aasta oma siis, 2000 korraldasid venelased)
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas Kriku »

Kadõrovid jooksid 1999. aasta sügisel minu mälu mööda üle, st. teise sõja alguses.
Sakamoto
Liige
Postitusi: 213
Liitunud: 12 Mär, 2022 8:43
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas Sakamoto »

Kriku kirjutas: 02 Veebr, 2023 14:20 Kadõrovid jooksid 1999. aasta sügisel minu mälu mööda üle, st. teise sõja alguses.

Siiski võib õelda, et Kadõrovite Klann osteti üle ja samuti ka see Sulim Jamadajev oma gängiga osteti üle, sellepärast venelastel kergem oligi seda teist sõda võita.
See mida ta seal https://twitter.com/ruinwanderer/status ... tlesime%2F räägib....tuleks lugeda ridade vahelt.
A la "Meid on ainult 1.5 milj. ja me ei tule toime"....u.ainus varjant oleks RF koosseisus, sealt saab pappi ja palju :D
"Ma ise olin Itškeeria vabariigi toetaja"....sinna kuuluks siis veel Dagestan ja Inguši Vabariik, RF koosseisus ja don oleks selle ainuliider ja siis saab RF-st veel rohkem like-e ja pappi. Vot sellised ambitsioonid.
Kunksmoor
Liige
Postitusi: 80
Liitunud: 10 Juul, 2022 12:32
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas Kunksmoor »

Kui pärast 1994. aastat olin riigiametnik, kes tegeles siia jäetud (reserv)ohvitseride ja nende perekondade kodumaale saatmisega (mineku juhendamisega), siis tuli mu juurde polkovnik ja teatas: Siin ja praegu ma olen Vene ohvitser (oli Ohvitseride maja ülem) aga kui ma kodumaale jõuan - Kaukaasiasse, siis hakkan tegelema Kaukaasia Imaraadi organiseerimisega.
Nii on ka kadõrovlastega. Kui on taskule kasulik, siis ollakse "venelasteks". Kui ei, siis tehakse jälle Imaraati!
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2076
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas krizz »

Kadõrovi ja tšetšeenide poliitkriminaalne võrgustik Euroopas
https://www.islam.ee/?p=562&fbclid=IwAR ... LvVE3VYN1k
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19209
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas ruger »

SEPKA-Kadõrovil väidetavalt tervisega suured probleemid. Arst oli välismaalt (Araabia Ühendemiraatidest) kohale lennutatud.
Kadyrov is very bad - a well-known nephrologist urgently flew out of the UAE, as he doesn't trust Russian doctors. Some report that he was poisoned, others say he has kidney failure
Kadõrovil on väga halb – tuntud nefroloog lendas kiiresti AÜE-st välja, kuna ei usalda Venemaa arste. Mõned teatavad, et ta sai mürgituse, teised ütlevad, et tal on neerupuudulikkus
https://twitter.com/AlexandruC4/status/ ... 6264474624
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Aspelund
Liige
Postitusi: 1141
Liitunud: 04 Mai, 2005 10:45
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas Aspelund »

Vaadates seda, kuidas aastaga on ta nägu paiste läinud, on tegu ikkagi tõsise haigusega. Mõned vähi vormid annavad vist sellise kliinilise pildi.
NGolf
Liige
Postitusi: 3036
Liitunud: 16 Juul, 2013 11:48
Asukoht: Sakala
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas NGolf »

Neeruteema vist tõsine tõesti...chief nephrologist of the OAU arrived in Grozny... His area of ​​expertise lies in nephrology, dialysis, transplantation, glomerulonephritis, acute renal failure
Pilt
Pilt
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3321
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas Madis Reivik »

Moskva korraldusel ja lubadustega on ilmselt ka Kadõrovi ihukaitseülem kohe valmis sobiliku teed keetma. Ei tohi unustada et see tüüp lasi oma lihase isa õhku et aga võimule saada, seega ega tema kaaskond ka mingid ümarlaua rüütlid pole.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas Kriku »

Madis Reivik kirjutas: 02 Mär, 2023 12:20Ei tohi unustada et see tüüp lasi oma lihase isa õhku et aga võimule saada
Kust see väide pärineb?
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3321
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas Madis Reivik »

Vene publitsist-opositsionääridelt, vist oli Politkovskaja.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas Kriku »

Võimalik, aga kahtlane.

Minu mälu mööda oli pomm valatud betooni juba staadioni restaureerimise ajal. Võimalikke korraldajaid on erinevaid.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3321
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Olukord Tšetšeenias ja Inguššias

Postitus Postitas Madis Reivik »

Kui FSB korraldas, siis raske uskuda et ilma Ramzani teadmata.

Tsetseenias on muidugi päris raske vahet teha, kes kelle poolel ja kelle vastu sõdib, täna on ühtepidi homme teistpidi.

Olukord kus Ramzan avab Dudajevi ausamba ja hakkab venelasi nottima, ei ole sugugi võimatu, pakuks et see on päris tõenäoline ;)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist