Borja bännimisest.

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Kasutaja avatar
alo
Liige
Postitusi: 390
Liitunud: 23 Dets, 2003 9:41
Asukoht: Virumaa
Kontakt:

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas alo »

Dr.Sci kirjutas:Ja ma soovitaks Borjale amnestiat ning tingimisi karistust tingimisel et valimisteni poliitteemadel sõna ei võta.
+1 tingimisi vabastuse poolt! Pole kaugeltki alati Borjaga sama meelt, kuid tema asjatundlikud ja teinekord teravad postitused kindlasti rikastasid seda foorumit siin.
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas ASuur »

ugandiklubi kirjutas:8) Võiks jah jõulude puhul anneks anda , kuna paljudel teemadel oli ta üpris hea arutleja .
Olen sama meelt.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas Martin Herem »

Võiks jääda (mõjutamata) Admini otsustada. Ega Borja seda tühjast kohast saanud.
Ja ise oli ta modena üsna lahtise käega ...
Kasutaja avatar
Überpolkovnik
Liige
Postitusi: 54
Liitunud: 25 Mär, 2007 14:40
Kontakt:

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas Überpolkovnik »

Panen minagi siinkohal moderaatoritele ette läbi viia ümberhindamine ja Galopeerivale Kõutsile anda amnestia. Tema hinnangud siin-seal, isegi kui käivad mitmetele maksa peale - kuluvad ära ikka.

Mõistan, et küsimus oli politiseeritud kallutatuses. Idealoogiline sõltuvus on võimas relv ning selle küüsis siplev ohver on enda jaoks kangelane, sestap vast sellealast tulemuslikku kastreerimist ei maksa loota. Jääb modereerimine ja sellekohaste üleastumise tsenseerimine/kustutamine.
Käin käed taskus ringi ja targutan.
davidsoniharald
Liige
Postitusi: 989
Liitunud: 16 Veebr, 2010 22:57
Kontakt:

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas davidsoniharald »

Mina aga olen seisukohal, et Borja sai asja eest bänni. Ajal, kui ta oli veel mode ja omas sellekohaseid õigusi, sai talle korduvalt privaatsõnumitega meelde tuletatud, et mode olla on privileeg ja peaks olema teistele eeskujuks oma käitumisega. Seda ta teps mitte aga ei olnud.
Vanasti kui facebooki ei olnud veel, teati ainult oma pere sees, kes loll on.
krijgsvolk
Liige
Postitusi: 776
Liitunud: 09 Aug, 2009 9:40
Asukoht: Jõgevamaa
Kontakt:

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas krijgsvolk »

Austet kaasfoorumlased, me kõik oleme erinevad inimesed: erineva kasvatuse, teadmiste, temperamendi, harjumuste ja ka mingil määral erinevate vaatenurkadega. Ka eksime tihti, kui midagi väga südamesse võtame, sest emotsioonid hakkavad mängima.
Leian aga, et siin foorumis saab tolereerida ainult isamaalisi vaateid, mida võib erinevalt väljendada, st kuidas keegi ja vahel ka ebaõnnestunult või subjektiivselt mittemeeldivas vormis toimib.
Mida mina ei seedi on see nn "poliitiline korrektsus" Paraku, on see üks väheseid asju, mida ma arulagedaks pean ja seda tingimusteta! :evil:
Nii roppu sõna pole olemaski, mis seda iseloomustaks! :evil:
Noh, see on minu isiklik kiiks. :shock:
Olen siin harva sõna võtnud, kuna suhtun enda teadmiste tasemesse kriitiliselt ja foorumis on absoluutne enamuses asjatundlik seltskond.
Mis akf Borjasse puutub, siis arvan, et temale võiks tingimusliku amnestia kohaldada ja keegi ei kaota oma nägu... :)
Tihti kulub foorumisse lihtsalt ka väheke pujäänivõitu toriseja ära, väike skepsis on tervislik! :lol:
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas Z03 »

Borja on Borja. Võibolla ei saa tema kohta öelda hea inimene, võibolla pole ta salliv ega muidu ninnunännu tegelane, aga ta ütleb, mis mõtleb ja on seega aus ja julge, mis tänapäeval, kus "väärtusteks" pugemine ja lipitsemine, on üsna haruldased omadused.

Pealegi, ma olen seda näinud päris mitmes foorumis, kuidas foorum modereeritakse surnuks. Blokitakse ja tõrjutakse eriarvamusi ning massist erinevaid kommenteerijaid, tulemuseks on igavuse meri. Keegi enam ei vastandu, kõik kiidavad üksteist ja lõpuks enam ei viitsi. No kaua sa jaksad kiita, lõpuks tahaks paar krõbedamat sõna ka sekka öelda.

Pooldan bänni eemaldamist. Pöördun palvega foorumi karmi administraatori Toomas Türki poole saabuvate jõulude puhul olla halastav ja andestav ja suuremeelne.
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas Lemet »

Ka minu arvates on akf Borja bännimine üpris maotu liigutus.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Sektor gazovoi ataki
Liige
Postitusi: 989
Liitunud: 27 Dets, 2012 10:02
Kontakt:

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas Sektor gazovoi ataki »

Toetus Borjale, kui välja modereerida siis eelkõige trolle ja lolle!
diesel
Liige
Postitusi: 627
Liitunud: 20 Jaan, 2011 20:47
Kontakt:

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas diesel »

no eks on liiga selgrootu mõne toetava postituse peale kohe meelt muuta ja karistust kergendada,
aga kohevarsti on jõulud ja sel puhul väike amnestia oleks päris paslik.
tõlgendagem seda siis suuremeelsusena, mitte järelandlikkusena.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15540
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas Fucs »

Sektor gazovoi ataki kirjutas:Toetus Borjale, kui välja modereerida siis eelkõige trolle ja lolle!
Hästi öeldud.
Mul on miskipärast selline tunne, et Borja siia enam postitama ei tule.
Loodan et eksin.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas Martin Herem »

Põhjused endised - riigikaitses kauaosalenud ühiskonna arvamusliidrite tige halvustamine, mingi (kummaline?) tigedus ja sildistamine pisutki teist arvamust omavate kaasfoorumlaste suhtes :dont_know:
Kas mingi stalinlik eksimatusekompleks - vale arusaam patriotismist? On kuis on aga teenekate inimeste labane mõnitamine ja/või nende teadlik halvustamine ei ole foorumis tolereeritavad.
Põhjused:
- suutmatus taluda teist arvamust
- suutmatus peatuda
- suutmatus aktsepteerida moderaatorit
krooniline seaduslikult valitud valitsuse vastane poliitpropaganda (mille eest on varasemalt 3 x bännitud).
2 x nädalat
- meinstriimteema(de) risustamine
- moderaatori hoiatuste eiramine // avalik vastandumine moderaatoriga
- modereerimise põhimõtete de facto mittetunnistamine
Järgmine kord on lõplik
mittekonventsionaalne riiakus ühe uustulnuka kohta + moderaatori märkuste eiramine = 1 x nädal
... võtsin mõned nopped. Et me tunneks oma kangelasi :)
Kes nii on öelnud?
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5553
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas toomas tyrk »

No kõigepealt ma pean valmistama pettumuse neile, kes arvavad, et see on mingi hääletuse teema. Et palju plusse, ja Borja tagasi.

Ei, see ei ole hääletuse teema.

Jõuluamnestia?

Noh, jõuluni on veel 2 nädalat. Ja mina isiklikult ei ennusta mitte midagi. Isegi mitte iseenda käitumist. Borja oma veel vähem.
Kasutaja avatar
Überpolkovnik
Liige
Postitusi: 54
Liitunud: 25 Mär, 2007 14:40
Kontakt:

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas Überpolkovnik »

Martin Herem kirjutas:Kes nii on öelnud?
Päris andeka püändiga lähenemine. Ise sellise rakursi peale ei tulnuks ning mõistatuse lahendamine oli vahva.

Keski kuskil öelnud nõnda, et kui meil ei oleks mässajaid ning kriitikuid (mitte küll muidugi umb-ropsu lahmivaid), võime minna mugavaks kätte ära? Või mõnelegi tuttav korüfee kaptenleitnant erus Enn Võidula sõnadega: "Ega's ma nii sitt mees ka ole, et mul vaenlasi poleks." Kes midagi ei tee, tollel justkui ei saa midagi ka valesti minna. Staabiülematel närvid terved, sõjaväepolitsei uurijad söönud.

OT. Öeldud sedagi, et 21. sajandil Rommel ja Patton leitnandi aukraadist/ametikohast kõrgemale ei tõuseks.
Käin käed taskus ringi ja targutan.
Kasutaja avatar
Überpolkovnik
Liige
Postitusi: 54
Liitunud: 25 Mär, 2007 14:40
Kontakt:

Re: Borja bännimisest.

Postitus Postitas Überpolkovnik »

toomas tyrk kirjutas:No kõigepealt ma pean valmistama pettumuse neile, kes arvavad, et see on mingi hääletuse teema.
Siinkõneleja ei arva, et see on hääletus. Foorumi korrakaitsjatel on lõplik sõna ja jõud; väike osa foorumlastest omakorda võttis ette ja puistas murelikult südant, pani kamraadlikult ette.
Käin käed taskus ringi ja targutan.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist