Arvo "KÄRE-MARU-VAHVA" nurk värvitahvlite album

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Kasutaja avatar
Vilks
Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 23 Okt, 2013 18:34
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

Arvo "KÄRE-MARU-VAHVA" nurk värvitahvlite album

Postitus Postitas Vilks »

Ma saan aru, et siin jagatakse tunnustust ja väärtuslikke pussnuge viimase aja postituste eest.
Aga meil on üks väga tagasihoidlik ja superviisakas kaasfoorumlane, kes on palju panustanud eesti sõjajaloo jäädvustamisele.

Arvolv
Arvo "KÄRE-MARU-VAHVA" nurk.
Need detailideni täpsed värvitahvlid + täpsustamine + info küsimine, on midagi erilist.

Kusagilt jäi meelde, et tal pidi üle 3 tuhande nii ehk naa Eestiga seotud värvitahvlit olema.
Ja kavatseb muist neist albumina jäädvustada, kui finantse on.

Meil jagatakse enne 23. veebruari igatsugu aurahasid, ka väljamaalastele.
Aga ehk saaksime meie aurahade asemel "Arvo "KÄRE-MARU-VAHVA" nurk". värvitahvlite albumi teokssaamisel kuidagi toetada? Kas või rahaliselt.
Vilks pidi teispool Läti piiri hunt olema?
Kasutaja avatar
Vilks
Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 23 Okt, 2013 18:34
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

Re: Arvo "KÄRE-MARU-VAHVA" nurk värvitahvlite album

Postitus Postitas Vilks »

Lgp. foorumi kolleegid ja külalised;

Arvo "käre-maru-vahva" Nurk on koht, kus ma mõningaid omalt poolt valmistatud värvitahvleid sõjaajaloost esitada soovin, mida ma üle viimase 40. aasta jooksul olen uurinud ja joonistanud. Kõik esitatud profiilid ei ole eesti/balti ajalooga seotud. Mõned värvitahvlid on Teile ehk juba tuttavad (ajakirjadest, raamatutest, Internet'ist, jne), teised ehk mitte. Minu vanaisa nimi oli dr. prof. jur. Mart Nurk.

Loodan, et minu silma-kombud Teile maitsevad....

Terv.;

Arvo L. V.

Tema esimene postitus.

Honored forum colleagues and guests;

Arvo's "swell" corner is a thread, where I wish to present some of my color art work/profiles, which I have researched and rendered during the past 40+ years. Not all of the presented art work has a connection with Estonian/Baltic military history. Some (profiles) may be familiar to you (from journals, books, the Internet, etc), others perhaps not. The name of this thread is a word-play in Estonian. "Nurk" means corner in the Estonian language; "Nurk" is also the name of my grandfather, Dr. Prof. Jur. Mart Nurk.

I hope you find some of my eye-candy to be tasty morsels...

Regards;

Arvo L. V.
Vilks pidi teispool Läti piiri hunt olema?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist