Infoopid, libauudised, ajudekompost ja pehme õõnestustegevus

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

MARIUPOLi lahing

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

https://www.delfi.ee/artikkel/96377539/ ... otsakorral

16:24

Ukraina merejalaväelased: tuleb viimane lahing Mariupoli pärast, sest laskemoon on otsas. Meenutage meid hea sõnaga

Ukraina 36. merejalaväe brigaad teatas, et täna tuleb neil ilmselt viimane lahing Mariupoli pärast, sest laskemoon on lõpukorral.


„Sõja käigus oleme me juba 47 ööpäeva Mariupoli kaitsnud. Meid on pommitatud lennukitelt, meid on tulistanud suurtükivägi, tankid ja teised tule andmise vahendid. Me oleme väärikalt kaitset hoidnud, tehes võimatut. Aga igasugustel ressurssidel on omadus lõppeda. Lahingutegevuse käigus anti meile üks kord üle 50 122 mürsku, 20 miini, natuke NLAW-e ja Elon Muski Starlink – aitäh Elonile, see pidas vastu paljudele õhurünnakutele ja töötab siiamaani. Rohkem ei ole meile midagi antud. Ilma laskemoonata ei ole meil võimalik ennast kaitsta ja vastane on surunud meid järk-järgult tehase Azovmaš poole, piiranud ümber, surunud tulega maha ja püüab meid nüüd hävitada. Oli variant tuua meie juurde reservid, et tugevdada ja pikendada kaitset. Brigaalid olid variandid teha läbimurre ja jõuda oma vägedeni. Me kandsime sellest ette operatiiv-taktikalisele grupeeringule Ida ja nad hakkasid operatsiooni planeerima. Sodol ja Deljatõtskõi püüdsid midagi teha, aga neist kõrgemad staabid sekkusid. Me kandsime sellest ette ühendatud jõudude operatsioonile ja nemad ütlesid, et pidage vastu, me töötame, lubasid helikopterit, mis ei tulnud. Me rääkisime ülemjuhatajaga, kes lubas blokaadist vabastamist. Me rääkisime garandiga, kes garanteeris meile olukorra poliitilise või sõjalise lahendamise. Üle kuu on merejalaväelased võidelnud ilma laskemoona täienduseta, ilma toiduta, ilma veeta, peaaegu lakkudes lompidest ja hukkudes hulgakesi. Haavatute mägi moodustab pea pool brigaadist. Need, kellel ei ole jäsemed küljest rebitud ja kes suudavad käia, naasevad rivvi. Jalavägi on kõik hukkunud ja lahingut peavad suurtükiväelased, õhutõrjujad, sidemehed, autojuhid ja kokad. Isegi orkester. Hukkuvad, aga võitlevad. Me saame järk-järgult otsa. Targad kindralid soovitavad võtta laskemoona vastaselt. Ilmselt ei ole need parketikindralid veel välja surnud, sest nende pärast sureb palju rahvast ilma asjata. Olid šansid. Olid võimalused, aga tahtmatuse tõttu kanda vertikaali mööda ette need ei realiseerunud. Meiega ei taha enam keegi suhelda, sest me oleme maha kantud. Täna tuleb ilmselt viimane lahing, sest laskemoona pole enam jäänud. Edasi käsitsivõitlusse. Edasi mõnede jaoks surm ja mõnede jaoks vangistus.

Kallis Ukraina rahvas.

Ma ei tea, mis edasi saab, aga ma väga palun sind, meenuta merejalaväelasi hea sõnaga sõltumata sellest, kuidas arenevad edasised sündmused, ärge rääkige merejalaväest halba.

Nad tegid kõik võimaliku ja võimatu.

Sest me oleme ALATI USTAVAD!”
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: MARIUPOLi lahing

Postitus Postitas oleeg »

Borja kirjutas:https://www.delfi.ee/artikkel/96377539/otseblogi-ukraina-vaed-mariupolis-valmistuvad-viimaseks-lahinguks-laskemoon-on-otsakorral

...


Ka Sina, Brutus?

Ma millegipärast arvasin teisiti...

Ei hakka siia kopeerima, kuid võiksid põhiteemat ka vahel lugeda.
Feik.

TÄIENDAN
Hommikul väitsin, et feik. Nüüd ka tõestus: infoop.
https://www.youtube.com/watch?v=BUqovlQ ... Arestovych

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: MARIUPOLi lahing

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

..väga hea, Oleg - sa vaid kinnitasid selle teema vajadust siin paneelis :|

Ühtlasi tõstsid sa ka kivasti mu tuju - sest kui ma ka toda defetistlikku sõnumit siin edasi jagades tõesti feilisin, siis ma olen ainult häppi selle üle kui see osutus feigiks :twisted: :twisted:
Viimati muutis Tundmatu sõdur nr. 4, 11 Apr, 2022 17:52, muudetud 2 korda kokku.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kirs
Liige
Postitusi: 926
Liitunud: 21 Jaan, 2009 10:50
Kontakt:

Re: MARIUPOLi lahing

Postitus Postitas Kirs »

Vaatan hetkel AK-d. Seal ka sama uudis.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: MARIUPOLi lahing

Postitus Postitas oleeg »

Borja kirjutas:..väga hea, Oleg - sa vaid kinnitasid selle teema vajadust siin paneelis :|

Ühtlasi tõstsid sa ka kivasti mu tuju - et kui ma toda defetistlikku sõnumit siin edasi jagades feilisin, siis ma olen ainult häppi selle üle :twisted: :twisted:


Mul on hea meel, et see õnnestus, ausalt!

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: MARIUPOLi lahing

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Vaatan hetkel AK-d. Seal ka sama uudis.

..siis on feik kaugele jõudnud :|

Misskõik vaid tõestab MARIUPOLi lahingu märgilist tähtsust...
Viimati muutis Tundmatu sõdur nr. 4, 11 Apr, 2022 17:42, muudetud 1 kord kokku.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Eku
Liige
Postitusi: 98
Liitunud: 23 Mär, 2010 18:00
Kontakt:

Re: MARIUPOLi lahing

Postitus Postitas Eku »

https://www.reddit.com/r/ukraine/comments/u0n7ug/1042022_lieutenant_svyatoslav_palamar_kalina/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Eilne video Azovi asekomandörilt sellesjutujärgi ei tundu küll ,et tegemist infooppiga oleks .
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: MARIUPOLi lahing

Postitus Postitas oleeg »

Kirs kirjutas:Vaatan hetkel AK-d. Seal ka sama uudis.


Juhtub...
Ega meilgi siin kõik eksimata lähe. Kambaga õnnestub rohkem :write:

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: MARIUPOLi lahing

Postitus Postitas oleeg »

Eku kirjutas:https://www.reddit.com/r/ukraine/comments/u0n7ug/1042022_lieutenant_svyatoslav_palamar_kalina/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Eilne video Azovi asekomandörilt sellesjutujärgi ei tundu küll ,et tegemist infooppiga oleks .


:crying:
:wall: :wall: :wall:

Ametlikult juba UKR võimude esindaja poolt infoopiks tunnistatud ja ikka... :dont_know:

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
eestlane356
Liige
Postitusi: 369
Liitunud: 22 Juun, 2014 18:39
Kontakt:

Re: MARIUPOLi lahing

Postitus Postitas eestlane356 »

Ma siuke filoloog ei ole, et Kalina öeldut sõna sõnalt suudaks kommenteerida, kuid nagu ma aru saan, siis Kalina mainis suhtlemist poliitikutega(?). Zaluzhnõi kinnitas aga seda, et sõjaline suhtlus käib pidevalt.

Ja seejärel kasutasid orkid võimalust ära ja ketrasid kohe oma täiendava infoopi valmis. Parandage vajadusel.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: MARIUPOLi lahing

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

..võtame päev korraga (teema on oluline) - ja katsume terad sõkaldest eraldada...

Feiki ümberlükkamine siis ka telhvisse jõudnud - no tubli on :|

https://www.delfi.ee/artikkel/96377539/ ... infosojast
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Infoopid, libauudised, ajudekompost ja pehme õõnestusteg

Postitus Postitas Kriku »

Olla käibel võltsitud BBC tooted: https://twitter.com/BBCNewsPR/status/15 ... 2065918977
Eku
Liige
Postitusi: 98
Liitunud: 23 Mär, 2010 18:00
Kontakt:

Re: MARIUPOLi lahing

Postitus Postitas Eku »

oleeg kirjutas:
Eku kirjutas:https://www.reddit.com/r/ukraine/comments/u0n7ug/1042022_lieutenant_svyatoslav_palamar_kalina/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Eilne video Azovi asekomandörilt sellesjutujärgi ei tundu küll ,et tegemist infooppiga oleks .


:crying:
:wall: :wall: :wall:

Ametlikult juba UKR võimude esindaja poolt infoopiks tunnistatud ja ikka... :dont_know:

terv
o

Ma pigem usaldan meest kes kohapeal ja asja juhtimise juures on, kui Ukraina võimude poolset infooppi. Ei pea just eriline psühholoog olema ,et arusaada mis seis on .
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: MARIUPOLi lahing

Postitus Postitas oleeg »

Eku kirjutas:Ma pigem usaldan meest kes kohapeal ja asja juhtimise juures on, kui Ukraina võimude poolset infooppi. Ei pea just eriline psühholoog olema ,et arusaada mis seis on .


Ühtegi infooppi pole võimalik ühepoolselt läbi viia. Mõtle sellele.
Seejärel paiguta kogu info ajateljele ja vaata - kes, mida ja millal ütles.

Olen sellistest asjadest juba piisavalt kirjutanud... eks usu mida tahad.

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
frantzus
Liige
Postitusi: 810
Liitunud: 26 Jaan, 2015 21:42
Kontakt:

Re: Infoopid, libauudised, ajudekompost ja pehme õõnestusteg

Postitus Postitas frantzus »

vene mees ei julge Soomest kodumaale minna munadepühadeks!
täna juhuslikult pealtkuulatud vestlus objektil kahe venelasest töölise vahel. üks küsib teiselt et kas lähed pühadeks kodumaale ka käima? teine vastab et naine ei luba tulla koju, olevat oht et ei lasta enam riigist välja mehi; et jutud käivad "vabatahtlikust" mobilisatsioonist Viiburis. mehel vanust ca 30+. järelikult mingi info ikka venes ka liigub et päris sõda käimas?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist