Kremli troll vooglaid

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3344
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Madis Reivik »

Ma ei saa kuidagi lisamata jätta et ehkki Kriku palub ÜLDISI homoteemasid siin mitte arutada, siis ma arvan et, rääkides kõigi nimel, palun siin kindlasti mitte arutada ka SPETSIIFILISI homoteemasid :)
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36585
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Kriku »

Noh, homoseksuaalide erinevates sõjavägedes teenimisega seonduvat ju võiks.
krijgsvolk
Liige
Postitusi: 802
Liitunud: 09 Aug, 2009 9:40
Asukoht: Jõgevamaa
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas krijgsvolk »

Härrased, võtame nüüd loogiliselt: kui SAPTK-il, Varro Vooglaiul jtjtjt, olekski kasvõi mingeidki sidemeid Moskooviaga, teda rahastatakse kas ida või lääne poolt ringiga, oleks selline fakt meie eriteenistustel teadmata? Ikka tõsiselt? Muide Varro Vooglaid on, minu teada lausa ametliku järelpärimise KaPo- le teinud, selles osas, et kas on tema vastu meie salateenistusel pretensioone? Vastus olnud, et pretensioone ja küsimusi ei ole. Mina olen küll meie luure- ja vastuluure jt asutustest- talitustest ja nende kompetentsist- analüüsivõimest+ mingite struktuuride infiltratsioonivõimest, kõige paremal arvamisel! Kindlasti oleks ca 10 aasta jooksul sellised asjaolud avalikuks tulnud ning ka süüdlastel natist kinni võetud! :D Olen jõudnud arvamusele, et ehk jätaks tulutu keel ripakil ringiratast lippamise, mõttetu oma saba taga ajamise ning ning kogu aeg ühtede samade mantrate korrutamise? Ja jätaks ka oma isiklike poliitiliste veendumuste baasil tolle seltskonna materdamise! Ja miks SAPTK-I vaktsiiniskepsise- homovastasuse teema äkitselt akuutseks saanud on? Kellelgi ei peaks olema mingit põhjust meie foorumit oma frustratsiooni väljaelamiseks kasutada. Panen, ette tegelda militaarteemadega ainult ning käesolev teema üldse sulgeda, kuna sellel pole puutumust sõjandusega! Punkt.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36585
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Kriku »

Algas käesolev arutelu ikka kodaniku avalikust avaldusest, et Eesti riiklikust iseseisvusest võiks teatud tingimustel ju ka loobuda.
teeline35
Liige
Postitusi: 1557
Liitunud: 11 Apr, 2010 9:21
Asukoht: LÄÄNEMAA
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas teeline35 »

Härrased, võtame nüüd loogiliselt: kui SAPTK-il, Varro Vooglaiul jtjtjt, olekski kasvõi mingeidki sidemeid Moskooviaga, teda rahastatakse kas ida või lääne poolt ringiga, oleks selline fakt meie eriteenistustel teadmata? Ikka tõsiselt? Muide Varro Vooglaid on, minu teada lausa ametliku järelpärimise KaPo- le teinud, selles osas, et kas on tema vastu meie salateenistusel pretensioone? Vastus olnud, et pretensioone ja küsimusi ei ole. Mina olen küll meie luure- ja vastuluure jt asutustest- talitustest ja nende kompetentsist- analüüsivõimest+ mingite struktuuride infiltratsioonivõimest, kõige paremal arvamisel!
Võtame veel loogilisemalt. Miks peaks tulema venemaa jutupunkte edastava ühingu arvele raha märkega FSB eriti salajaselt arvelt. Selliseid asju juba Nõukaajal liigutati läbi mitme äriühingu ja arve ning mida rohkem neid vahelülisi on seda raskem aru saada kustkohast raha teekond algas. Riikides kus venesõbralikkust rohkem, ei pea nii palju peitma ja kui on lootust selle pealt head mainet saada, siis tuleb raha otse venemaalt. Muul juhul Ühest riigist teise, sealt kolmandasse jne. kuni on raha algpäritolu väga raske tõestada. Mõnel juhul sellist juuda tööd tegev inimene ise ka ei saa aru kustkohast rahastus tema agenda ajamiseks tuleb. Selliseid kutsutakse kasulikeks idiootideks! Targemad muidugi aimavad, aga siis juba raha ei haise ning püütakse võimalikult hästi elada ja teadlikult rahastajale meelepärast agendat ajada.
(Üli)koolitamata,aga lugeda kirjutada mõistan.
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4088
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Some »

Miks see tühisus nii palju tähelepanu saab? :dont_know:
Walter2
Liige
Postitusi: 4001
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Walter2 »

Sama küsimus - igasugune auditoorium vaid pikendab agooniat ning lihtsalt takistab kõntsal ajaloo mülkasse vajumist..
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
AndresTy
Liige
Postitusi: 962
Liitunud: 07 Mär, 2019 13:27
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas AndresTy »

Some kirjutas: 05 Sept, 2022 15:28 Miks see tühisus nii palju tähelepanu saab? :dont_know:
Lihtsalt väga hea õpikunäide Eestist enesest, kuidas pealtnäha õilsate eesmärkide varjus aetakse pagan teab mida. Ja see pagan-teab-mida kipub Kremli narratiividega kangesti ühte jalga käivat.

Midagi nõukaaegse rahuvõitluse sarnast Euroopas.
Imekaunis! Raha eest teen kõike, mida härrad soovivad...
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3344
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Madis Reivik »

Mingil hetkel lükkab NKVD kõik oma välisagentide toimikut avalikuks. Sest see läheb kokku "omasid ei jäeta" loogikaga (loogika vene moodi).

Ja siis tuleb kindlasti huvitavaid asju välja.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3344
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Madis Reivik »

Kuna vv pole ekre ja ekre ja vv ei suhtle ja vv pole üldse midagi siis pole ka alljärgnev üldse seotud idiootse trollimisega ajal kus võiks päris asjadega tegeleda:

https://objektiiv.ee/martin-helme-poord ... tri-poole/

Hea on see et vähemalt riik maksab palka, sellise päringu kokkukirjutamine on ju töö omaette. Loodame et selgub tõde ja paljastatakse kaitseväes vohav judeomassoonlik homoagentide võrgustik ;)
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1759
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas maksipoiss »

Kui filmi vaatamine oli vabatahtlik , siis enamus küsimusi on ju sisutud?
krijgsvolk
Liige
Postitusi: 802
Liitunud: 09 Aug, 2009 9:40
Asukoht: Jõgevamaa
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas krijgsvolk »

Austet Maksipoiss, Sa ikka sõjaväes oled teeninud!? Kui jah, siis peaksid ju jagama seda "vabatahtlikuse" värki. :mrgreen: Kui ei. siis on Sinu edasine jutt teemal kontraproduktiivne. Vabandust.
AndresTy
Liige
Postitusi: 962
Liitunud: 07 Mär, 2019 13:27
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas AndresTy »

Tundub, et nüüd on krijgsvolk ise hakanud tahtmatult Kremli propat tootma. Omaaegse NLiidu orjaarmee "tegelikkuse" projitseerimine tänasele EV kaitseväele...
Imekaunis! Raha eest teen kõike, mida härrad soovivad...
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1759
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas maksipoiss »

krijgsvolk kirjutas: 25 Sept, 2022 2:08 Austet Maksipoiss, Sa ikka sõjaväes oled teeninud!? Kui jah, siis peaksid ju jagama seda "vabatahtlikuse" värki. :mrgreen: Kui ei. siis on Sinu edasine jutt teemal kontraproduktiivne. Vabandust.
Ikka 92-93 aastal , täiesti vabatahtlikult läksin :) . Isegi sellel ajal kõik asjad mis olid vabatahtlikud (näit. morgi külastus , doonorlus jne) ,olid seda ka tegelikult. Vaevalt et nüüdseks see asi muutunud on.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2373
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Martin Herem »

Austet Maksipoiss, Sa ikka sõjaväes oled teeninud!? Kui jah, siis peaksid ju jagama seda "vabatahtlikuse" värki. :mrgreen: Kui ei. siis on Sinu edasine jutt teemal kontraproduktiivne. Vabandust.
Ma olen sellest siin pikalt kirjutanud ... kümmekond ajateenijat ei soovinud seda vaadata ega vaadanud.
VV-l on aga oma allikas ja selle põhjal väidab ta, et oli ikkagi kohustuslik. Seejuures ei ole "allikas" oma õiguste kaitseks pöördunud mitte kuskile mujale kui VV poole.
Nii et austet krijgsvolk - parandage oma teadmisi Eesti Kaitseväest ja kui tekib võimalus, siis ka VV teadmisi.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist