Kremli troll vooglaid

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
Kasutaja avatar
Greta
Liige
Postitusi: 179
Liitunud: 01 Mär, 2022 21:05
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Greta »

Mõnda inimest ajendab jama ajama raha ja hüve aga Vooglaid õnnetuseks arvab, et ta ongi Lenin.
alari
Liige
Postitusi: 1614
Liitunud: 06 Juul, 2005 15:48
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas alari »

Ühel mehel on luulud sellest, et Nursipalu harjutusvälja suurendamine on vajalik USA-le ja tõenäoliselt pole vajalik Eesti kaitseväele
FiJyFNQXgAA8Frz.jpeg
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36620
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Kriku »

Jah, muidugi on USA baasile parim koht Nursipalu soos, mitte Ämaris või mõnes muus sellises mõttetus urkas :D
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4871
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Gideonic »

Orban trollib jälle et meediatähelepanu saada:

https://twitter.com/nexta_tv/status/1595002565632167937

Salli peal on siis Suur-Ungari (aladega praegusest Slovakkiast, Rumeeniast, Horvaatiast, Serbiast ja muidugi Ukrainast).
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3349
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Madis Reivik »

Nõmme Raadios käis just mingi põhjalik selgitus mingilt "intellektuaalilt" mille sisu oli umbes nii et

... pööbel ei saagi aru mis toimub
... usa korporatsioonid õhutavad sõda
... soome ei taha NATOsse astuda

jne

Minu arvates peaks igavlevad vanamehed võtma õppust sürrealist Jakobist (1), kes tegeles luuletamise ja putukatele dihlofossivastaste maskide konstrueerimisega. Pakub samamoodi ajule tegevust aga vähemalt ei piina ümberkaudseid

(1) Enn Vetemaa, "Möbiuse leht" - kuldaväärt lugemine
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40208
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Kapten Trumm »

alari kirjutas: 22 Nov, 2022 10:51 Ühel mehel on luulud sellest, et Nursipalu harjutusvälja suurendamine on vajalik USA-le ja tõenäoliselt pole vajalik Eesti kaitseväele
Puhtad Kremli jutupunktid ja Kremli huvide eest seismine. Teema pealkirjaks olev aunimetus on igati välja teenitud
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
AMvA
Liige
Postitusi: 3549
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas AMvA »

Kapten Trumm kirjutas: 22 Nov, 2022 14:56
alari kirjutas: 22 Nov, 2022 10:51 Ühel mehel on luulud sellest, et Nursipalu harjutusvälja suurendamine on vajalik USA-le ja tõenäoliselt pole vajalik Eesti kaitseväele
Puhtad Kremli jutupunktid ja Kremli huvide eest seismine. Teema pealkirjaks olev aunimetus on igati välja teenitud
Ma arvan, et Kremli troll on Vooglaiu jaoks juba natuke lahja. Pigem Kremli agent.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36620
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Kriku »

"Agent" eeldab otsese koostöö tuvastamist ja seda väljundi põhjal teha ei saa.
Ironman
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 29 Juul, 2015 21:35
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Ironman »

Sellistele on nimetus olemas: "Kasulik idioot".
AMvA
Liige
Postitusi: 3549
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas AMvA »

Ironman kirjutas: 22 Nov, 2022 18:30 Sellistele on nimetus olemas: "Kasulik idioot".
Idioot ei ole vooglaid kindlasti mitte.
Kasutaja avatar
Chupacabra
Liige
Postitusi: 3530
Liitunud: 25 Juun, 2014 15:25
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Chupacabra »

Kremli ööbik?
Ironman
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 29 Juul, 2015 21:35
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Ironman »

AMvA kirjutas: 22 Nov, 2022 18:36
Ironman kirjutas: 22 Nov, 2022 18:30 Sellistele on nimetus olemas: "Kasulik idioot".
Idioot ei ole vooglaid kindlasti mitte.
https://et.wikipedia.org/wiki/Kasulik_idioot
Kasulik idioot on inimene või institutsioon, kes viib enesele teadmata ellu vaenlase eesmärke või edendab vastase retoorikat või poliitikat.
AMvA
Liige
Postitusi: 3549
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas AMvA »

Ironman kirjutas: 22 Nov, 2022 20:20
AMvA kirjutas: 22 Nov, 2022 18:36
Ironman kirjutas: 22 Nov, 2022 18:30 Sellistele on nimetus olemas: "Kasulik idioot".
Idioot ei ole vooglaid kindlasti mitte.
https://et.wikipedia.org/wiki/Kasulik_idioot
Kasulik idioot on inimene või institutsioon, kes viib enesele teadmata ellu vaenlase eesmärke või edendab vastase retoorikat või poliitikat.
Ma ei ole sugugi kindel, et ta seda enesele teadmata teeb.
krijgsvolk
Liige
Postitusi: 807
Liitunud: 09 Aug, 2009 9:40
Asukoht: Jõgevamaa
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas krijgsvolk »

Tsiteerin Kapten Trummi: "...Puhtad Kremli jutupunktid ja Kremli huvide eest seismine. Teema pealkirjaks olev aunimetus on igati välja teenitud..."
Lugupeetud kaasfoorumlane kas Sind ennast ära juba ei tüüta täiesti mõttetu teemaga tegelemine? Ole ometi ratsionaalne! :D See puudutab ka teisi kaasfoorumlasi.
Niisiis.
Mis suurt ja ilusat asja või väga suurt kahju VV selle oma postitusega tegi või teha saab? Mis tähtsust sellel on kui üks üsna suletud ja üsna väikesearvuline grupp, st SAPTK iseendale kõlakoja korraldab? See grupp pole mingit erilist liikmete arvu ja mõju suurenemist näidanud, ikka üks ja seesama ja ringiratast ja uuesti. Tõtt öelda isegi imetlen nende meelekindlust, sest lollideks neid nimetada ei saa ega tohi. VV, muide on endine TÜ juura õppejõud. Jah, ma tean misloom on mõjuagent, mis kasulik idioot, mis on infosõda ja psy- op jne. Ei ole VV ei üks, teine ega kolmas. Olen selle pundi toimetamisi selle algusest peale jälginud ja seal küll midagi otseselt riigivastast ei paista. Ja ka KaPo oleks neile käpa ammu peale pannud kui mingitki alust oleks, ja nende poiste professionaalsuses ma ei kahtle mitte. Aga neil SAPTK- i tüüpidel on oma usk, ideoloogia ja kindlad veendumused, tänapäeva üsna müüdavas ühiskonnas omamoodi uunikum. Targem oleks selle üsna kõrvalise probleemiga mitte tegeleda, mõttetu ju, ei neid ümber veenda saa ja sõnavabaduse kallale ma ei läheks! See on nüüd päris kindel! Muide, mulle ei meeldi samuti tihti nende jutt, aga see õigus neil on- oma arvamus välja öelda, seni kuni see ei lähe vastuollu seadustega.
Umbes nii. Ma poleks suud siin lahti teinud, aga veidi veider pealt vaadata, kuidas austatud kaasfoorumlased siis tühja tuult väljal taga ajavad. 8) Mul pole soovi kedagi solvata, kamraadid. '
Lugupidamisega AJ
PS Mul ammu küsimus, misasjad on need kurikuulsadja müstilised "kremli jutupunktid"? Kuidas need formuleeritud on? Ja veel, mismoodi ja milles väljendub VV käitumises ja avaldustes "kremli huvide eest seismine"? :mrgreen:
Olen pikalt kripos ja uurimises töötanud ning harjunud selgete teeside ja tõestustega ning selguses esitatavate väidete osas. See oli mul tööl primaarne vajadus. Öeldakse, et harjumus on teine iseloom, seega pole kellelgi vaja vana võmmi porinat kurjustamisena võtta! AJ :lol:
PPS Pigem ootaks ära Riigikogu valimised märtsis ja siis, kui juhtumisi VV ja MJ valituks osutuvad(mida ma ei usu, kui siis ehk vaid VV), siis kaeme perra, mis teevad ja jätkame seda "trolluteemat". AJ
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1762
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas maksipoiss »

krijgsvolk kirjutas: 23 Nov, 2022 4:28 PPS Pigem ootaks ära Riigikogu valimised märtsis ja siis, kui juhtumisi VV ja MJ valituks osutuvad(mida ma ei usu, kui siis ehk vaid VV), siis kaeme perra, mis teevad ja jätkame seda "trolluteemat". AJ
Nice try. Ekre juhtkonnale see kindlasti meeldiks kui keegi seda jama ei torgiks enne valimisi ja varroke saaks rahulikult sotsmeedias oma jama edasi toota ilma laiema kajastuseta. :)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: metsanurk ja 2 külalist