Telegramm, twitter jt infokanalid

Reeglid, arvamused, ettepanekud
olavsu1
Liige
Postitusi: 882
Liitunud: 26 Veebr, 2022 9:25
Kontakt:

Telegramm, twitter jt infokanalid

Postitus Postitas olavsu1 »

sass2401 kirjutas:
Поставленные Чехией РСЗО RM-70 уже на полях Украины бьют орков. https://t.me/c/1307866449/15295


link ei tööta. hästi kinnise grupi link.
sass2401
Liige
Postitusi: 741
Liitunud: 28 Veebr, 2022 0:06
Asukoht: EE
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas sass2401 »

Esita liitumistaotlus, mul lahendati kiirelt. Muuga ei oska aidata. BTW, FB-s on enamus gruppe üle taotluse ja keegi ei nurise.
Viimati muutis sass2401, 13 Mai, 2022 12:54, muudetud 1 kord kokku.
Mulle meeldib, et Mart Helme andekuste väljatoomise eest jagatakse hoiatusi.
olavsu1
Liige
Postitusi: 882
Liitunud: 26 Veebr, 2022 9:25
Kontakt:

Telegrammi kanalitega liitumine

Postitus Postitas olavsu1 »

[ot]
sass2401 kirjutas:Esita liitumistaotlus, mul lahendati kiirelt. Muuga ei oska aidata. BTW, FB-s on enamus gruppe üle taotluse ja keegi ei nurise.


See on nii kinnine, et ei saa sedagi teada, mis grupp see on.

"Message in a private group or channel.
This link will only work if you are a member. "

telegrammist saan veateate: "Sorry, this channel is not accessible."
[/ot]
sass2401
Liige
Postitusi: 741
Liitunud: 28 Veebr, 2022 0:06
Asukoht: EE
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas sass2401 »

Lisan kutsumise (invitation) viite https://t.me/oko_xx Äkki sellest abi.
Mulle meeldib, et Mart Helme andekuste väljatoomise eest jagatakse hoiatusi.
olavsu1
Liige
Postitusi: 882
Liitunud: 26 Veebr, 2022 9:25
Kontakt:

Re: Telegrammi kanalitega liitumine

Postitus Postitas olavsu1 »

Tänan, see töötas.

tegu on papagoikanaliga. mille sisu on sama, mis kõikidel teistel.
_dumbuser_
Liige
Postitusi: 1972
Liitunud: 14 Jaan, 2011 0:37
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Vene-Ukraina sõda: Venemaa kaotused

Postitus Postitas _dumbuser_ »

laikar kirjutas:Kingitus ülevalt. Lõpus lendab kõik hullu mürtsuga...
https://t.me/c/1307866449/15514


Ehk aitab juba neist kinnistest gruppidest ? Või pane siis vähemalt vastav teade juurde.
laikar
Liige
Postitusi: 1089
Liitunud: 28 Apr, 2014 9:48
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda: Venemaa kaotused

Postitus Postitas laikar »

Alati saab vingumise asemel grupiga liituda.
Sama asi siin.
https://mobile.twitter.com/GirkinGirkin/status/1525909028362141698
mannlicher
Liige
Postitusi: 40
Liitunud: 04 Aug, 2005 11:42
Asukoht: ösel
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda: Venemaa kaotused

Postitus Postitas mannlicher »

Ei pea iga grupiga liituma, asi on väga lihtne, ei pea oma jälge netis laiali ajama, kui tahate foorumis teistele avaldada, siis olgu ka kõigile kättesaadav.
ka luuavarrest vöib pauk tulla
Hukatus
Liige
Postitusi: 1221
Liitunud: 02 Mär, 2006 21:40
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda: Venemaa kaotused

Postitus Postitas Hukatus »

mannlicher kirjutas:Ei pea iga grupiga liituma, asi on väga lihtne, ei pea oma jälge netis laiali ajama, kui tahate foorumis teistele avaldada, siis olgu ka kõigile kättesaadav.

Ehk siis kui näed foorumis telegrammi linki ei pea ju sellele klikkima. Ja ongi kohe elu kegem.
olavsu1
Liige
Postitusi: 882
Liitunud: 26 Veebr, 2022 9:25
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda: Venemaa kaotused

Postitus Postitas olavsu1 »

laikar kirjutas:Alati saab vingumise asemel grupiga liituda.
......


saab ikka liituda?

Pilt

ei saa ikka küll. nii et aitab neist linkidest!
sass2401
Liige
Postitusi: 741
Liitunud: 28 Veebr, 2022 0:06
Asukoht: EE
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda: Venemaa kaotused

Postitus Postitas sass2401 »

Alles Te vastasite Telegramiga liitumise teemasse, et see viide sobis liitumiseks https://t.me/oko_xx .

viewtopic.php?f=55&t=51178
Mulle meeldib, et Mart Helme andekuste väljatoomise eest jagatakse hoiatusi.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36344
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda: Venemaa kaotused

Postitus Postitas Kriku »

mannlicher kirjutas:kui tahate foorumis teistele avaldada, siis olgu ka kõigile kättesaadav.
Ei ole nõus.
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4854
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda: Venemaa kaotused

Postitus Postitas Gideonic »

Kriku kirjutas: Ei ole nõus.

Nõustun ka, kuigi lisan et teatav skeptitsism veebikeskkondade suhtes, k.a. Telegram, arvestade selle loojaid, on vähemalt mingil määral mõistetav. Eriti kui sisuliselt kõik mis ta esimese asjana teeb on "tungivalt soovitab" äppi installida, ja muidu pooled asjad ei tööta. Ehk ei pea ilmtingimata kontot tegema tormama, või vähemasti võiks mitte jagada kõiki oma kontakte, arvestades, et avaldate keskkonnale põhimõtteliselt infot, mida telefoninumbriomanikud ei pruugi tahta jagada.

Näiteks kui ma kunagi aastaid tagasi tegin konto, panin varjunime ja keerasin sinisilmselt kõik konto-jagamised jms kinni (tahtsingi kasutada seda ainult mõnede kanalite lugemiseks, mitte suhtlemiseks), aga kasu ei miskit. Kuna süsteem teavitab kõiki sõpru kel su telefoninumber telefonis on ja kes ON konktakte jaganud, siis on hetkega kõigile ikkagi teada et liitusid, ja hakkavad ikka suhtlema.

Eks sarnaseid kanaleid pidi ka FSB oma neid Ukraina võitlejate telefoninumbreid sai, kellele libasõnumeid saata (ütle kes on su sõbrad, ja tead üsna täpselt mis masti inimesega tegu).

P.S. Ei tasu ettevaatlikusega ka lolliks mina, lihtsalt tasub arvestada et kogu su jagatav info on müügiks (k.a. erasõnumites räägitu ja ka pildid, kuigi jah anonümiseerituna), igalpool ja venelaste loodud ning venemaal aktiivselt tegutsevates ettevõtetes kindlasti ka nende organitele. Ainuke kanal kus (reservatsioonidega) usaldan, et päris kõigega nii ei ole, on Signal.
diesel
Liige
Postitusi: 627
Liitunud: 20 Jaan, 2011 20:47
Kontakt:

Majapidamismured

Postitus Postitas diesel »

loodetavasti sobib siin teemas küsida.
näiteks ukraina teemades on palju telegrammi linke. sageli näeb teadet, et fail liiga suur ja vaata telegrammis.
olen nüüd paar korda proovinud seda omale arvutisse installida, aga head nahka ei saa. no leiab ise õige versiooni windowsi jaoks ja installib ka kenasti.
edasi läheb jamaks. niisama telegrammi avades või linke klikkides saab ette akna mingi qr koodiga. kästakse seda kuidagi skännida või telefonis telegramm avada või sätetes midagi teha. no skännida pole millegagi, telefon on nuppudega ja telegrammi sätete all viidatud asja pole olemaski.
mida ma valesti teen ja kuis edasi?
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4854
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Re: Majapidamismured

Postitus Postitas Gideonic »

diesel kirjutas: 01 Juul, 2022 20:15 loodetavasti sobib siin teemas küsida.
näiteks ukraina teemades on palju telegrammi linke. sageli näeb teadet, et fail liiga suur ja vaata telegrammis.
olen nüüd paar korda proovinud seda omale arvutisse installida, aga head nahka ei saa. no leiab ise õige versiooni windowsi jaoks ja installib ka kenasti.
edasi läheb jamaks. niisama telegrammi avades või linke klikkides saab ette akna mingi qr koodiga. kästakse seda kuidagi skännida või telefonis telegramm avada või sätetes midagi teha. no skännida pole millegagi, telefon on nuppudega ja telegrammi sätete all viidatud asja pole olemaski.
mida ma valesti teen ja kuis edasi?
Kahjuks ei saagi midagi teha. Telegrami arvutiäpp tegelikult eeldab et sul on see ka telefonis olemas. Sisuliselt võimaldab see ainult (enamvähem) turvaliselt linkida arvutit telefoni äpi kontoga (mis on verifitseeritud telefoninumbriga). Seos loomisel on telefonist skännitav QR kood kõige kiirem ja mugavam viis. Sarnaselt töötavad ka Signal ning mõned muud apid.

Üldiselt on see nende poolt väga nõme, et sunnivad igal võimalusel üliagresiivselt brauserist enda äppi (kus on neil astmeliselt rohkem võimalusi iga su tegevust sellega jälgida) ning erilist lisausaldust küll ei tekita.

Tuleb ka aru saada et antud appi installeerimisel saavad sellest koheselt teada kõik su tuttavad, kel on see äpp juba olemas ja kellel on su telefoninumber telefoniraamatus (isegi kui sa ise enda telefoniraamatu numbreid äpiga ei jaga) Kui jagad, saad ise samas püramiidskeemis osaleda.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist