Telegramm, twitter jt infokanalid

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15540
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Majapidamismured

Postitus Postitas Fucs »

tra kus ajab närvi rsk... jälle tippisin telos näpuga pika romaani siia ja postitades viskas välja... brsuseri "back" ka ei aidanud jälle... kõik kadus... just enne seda tegin postituse kaadrimuudatuste teemasse ja olin sisselogitud....

Uuesti ja lühidalt:

Pms ma panen siia ainult neid TM linke kus näeb ka videosisu alati.

Mul endal ka pole Telegrammi ja ei pane ka.

99% juhtudel on "mediatoobig" TM videod saadaval ka mujal allikates... ma otsin alati need välja ja panen siia siis hoopis nende lingid mitte TM linke.... kõik ei viitsi seda teha...
kmeesk
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 26 Apr, 2022 13:48
Kontakt:

Re: Telegrammi kanalitega liitumine

Postitus Postitas kmeesk »

Sa kirjutamist seal ämbris pole kaalunud lihtsustada sellega, et soetada oma moblale bluetoothi klaviatuur?
diesel
Liige
Postitusi: 626
Liitunud: 20 Jaan, 2011 20:47
Kontakt:

Re: Telegrammi kanalitega liitumine

Postitus Postitas diesel »

aitüma küsimust õigesse teemasse tõstmast ja arusaadavalt vastamast.
telegramm juba kadus mu arvutist ja rohkem enam ei tule ka.
Keegi veel
Liige
Postitusi: 87
Liitunud: 27 Veebr, 2022 22:35
Kontakt:

Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Keegi veel »

Kirs kirjutas: 07 Okt, 2022 9:26
Gideonic kirjutas: 06 Okt, 2022 23:29 No p***e, tundub et Orkid on keemiarelvad siis nüüd päriselt välja võtnud :evil: :evil:

https://twitter.com/BanderoFashik/statu ... 0170100736
Mitteametlik info! Siin ka midagi mainitakse-näidatakse: https://www.reddit.com/r/UkraineWarVide ... bly_using/
No krt mehed!
Ma täpselt selle eelmise gideonic postituse juurde kirjutasin(viewtopic.php?p=757792#p757792) - pane mingi jutt juurde mida sa jagad!
See on ju kinnine link ja igaüks ei saa sinna ligi!
Üks lause pole ju raske: väike refereering kes, mis, kus, millal - ära risusta siin lihtsalt
Viimati muutis Keegi veel, 07 Okt, 2022 9:50, muudetud 5 korda kokku.
Kirs
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 21 Jaan, 2009 10:50
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Kirs »

Minu link EI ole kinnine!
Keegi veel
Liige
Postitusi: 87
Liitunud: 27 Veebr, 2022 22:35
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Keegi veel »

Kirs kirjutas: 07 Okt, 2022 9:32 Minu link EI ole kinnine!
Sinu lingi vaatamiseks peab sinna esmalt kasutajakonto looma, aka "kinnine".
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9067
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Kilo Tango »

Kirs kirjutas: 07 Okt, 2022 9:32 Minu link EI ole kinnine!
No kas on kurat raske paari lausega kirjutada, mis seal videos oli? Mõni mees kirjutab siin telefoniga terveid oopuseid sellest, mis Ukrainas toimub ja saavad siis veel sõimata ka. Teised tulevad ja postitavad ainult linke. Mingi lugupidamine võiks ikkagi kaasfoorumlaste vastu olla.
Kirs
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 21 Jaan, 2009 10:50
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Kirs »

Keegi veel kirjutas: 07 Okt, 2022 9:41
Kirs kirjutas: 07 Okt, 2022 9:32 Minu link EI ole kinnine!
Sinu lingi vaatamiseks peab sinna esmalt kasutajakonto looma, aka "kinnine".
Mida sa ajad. Vaatan erinevatest arvutitest regamata probleemideta.
Kasutaja avatar
Flopi
Liige
Postitusi: 42
Liitunud: 25 Okt, 2011 19:00
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Flopi »

Keegi veel kirjutas: 07 Okt, 2022 9:41
Kirs kirjutas: 07 Okt, 2022 9:32 Minu link EI ole kinnine!
Sinu lingi vaatamiseks peab sinna esmalt kasutajakonto looma, aka "kinnine".
Redditi jaoks ei pea kindlasti kontot looma ja twitteril on kerge debiilsus küljes, et tahab sisselogimist aga kui login akna lahti teed ja ristist kinni vajutad siis saab edasi lugeda. Õpitud abituse najal ei ole mõtet lärmata.
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9067
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Kilo Tango »

Veelkord - selline ilma sisuseletuseta linkide loopimine on ebaviisakas ja akf-de suhtes lugupidamatu. Ei ole raske sinna juurde paar lauset kirjutada. Ma ei pruugi tahta seda videot vaadata. Kui ma vaataks kõik lingid läbi, mis milnetis avaldatakse, tuleks mul ilmselt ööpäevast puudu.

Konkreetselt viidatud videost ei järeldu küll kuidagi, et tegelikult ka keemiarelva kasutati.
Keegi veel
Liige
Postitusi: 87
Liitunud: 27 Veebr, 2022 22:35
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Keegi veel »

Flopi kirjutas: 07 Okt, 2022 10:01
Keegi veel kirjutas: 07 Okt, 2022 9:41
Kirs kirjutas: 07 Okt, 2022 9:32 Minu link EI ole kinnine!
Sinu lingi vaatamiseks peab sinna esmalt kasutajakonto looma, aka "kinnine".
Redditi jaoks ei pea kindlasti kontot looma ja twitteril on kerge debiilsus küljes, et tahab sisselogimist aga kui login akna lahti teed ja ristist kinni vajutad siis saab edasi lugeda. Õpitud abituse najal ei ole mõtet lärmata.
OK, tunnistan, et see pole kinnine - olin ise saamatu, sellest redditi sisselogimisnõudest on tõesti võimalik mööda hiilida.
Aga lihtsalt "login aken lahti ja ristist kinni" variant ei toiminud - lisaks oli vaja browseri "inkognito mode".

Omaltpoolt võin jagada vihje, et ka osadest paywallidest saab mööda.
Kui terve leht laetakse alla aga sellel lehel keelatakse kerimine ja/või kuvatakse artikli peale omakorda mingi muu jura,
siis lehe lähtekoodi vaadates/muutes saab teksti kätte või kerimise keelu eemaldada. Kui artikkel lõigatud, siis sellest pole abi...
hjl85
Liige
Postitusi: 6358
Liitunud: 16 Mär, 2018 11:29
Kontakt:

Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas hjl85 »

Lihtsalt teadmiseks, et enam ei näe säutse kui ei ole sisse logitud ehk kui kontot ei oma siis ei näe. Lisaks kehtestas ork Elon ka muud piirangud. Näiteks 600 säutsu vaatamist päevas ( arvesse lähevad ka vastused).
Vabandust OT pärast aga kuna väga paljud lingid on twitterist siis pidasin seda oluliseks.
_dumbuser_
Liige
Postitusi: 1972
Liitunud: 14 Jaan, 2011 0:37
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas _dumbuser_ »

Ilmselt kolitakse kuskile mujale. Kui mitte kohe siis aja jooksul. Seniks aga peab hakkama jälgima kuhu platvormile liigutakse, muidu pole varsti enam mingit infot.
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4853
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Gideonic »

hjl85 kirjutas: 01 Juul, 2023 22:45 Lihtsalt teadmiseks, et enam ei näe säutse kui ei ole sisse logitud ehk kui kontot ei oma siis ei näe. Lisaks kehtestas ork Elon ka muud piirangud. Näiteks 600 säutsu vaatamist päevas ( arvesse lähevad ka vastused).
Vabandust OT pärast aga kuna väga paljud lingid on twitterist siis pidasin seda oluliseks.
Kordumatu geenius kasutas lihtsalt Trumpile analoogilist väljapressimist Google Cloudilt (nagu tehti ka varasemalt peakorteri üüri maksmismata jätmisega), ehk otsustas arveid mitte maksta, et ehk nõustuvad viimaks vähem küsima (tema ja ettevõte ju nii kõrgeprofiililised et neid ikka ei kotita). Arve rähtaeg oli igatahes 30. juuni ja probleemid hakksid(USA ajas) 1. Juuli hommikul:

https://twitter.com/oalexanderdk/status ... xuy7OaVjLQ

Kui paljude jaoks on üldse arusaamatu, miks Elon üldse twitteri nii kallilt üle turuhinna ostis, samas ei osanud sellega midagi ette võtta, siis sellele on tegelikult ainult üks väga loogiline põhjendus (mida ka ostu hetkel omajagu kajastati). Siin on ostu ajajoon:

https://apnews.com/article/twitter-elon ... 5ed042a609

Ta soovis Teslast (selle aktsia harjal, kus vähemalt platoo oli ette näha) 8.5 miljardit välja kantida. Rohkem kui ta oleks legaalselt saanud (ja ilma selleta et oleks selle vabalangusesse saatnud).

Selle jaoks oli "twitteri ost" suurepärane kattevari (ha see ühtib paljude tema sarnaste susserdamistega varasemas elus).

Sisuliselt kohe peale selle osa (8 miljardit) Tesla aktsia müüki aprillis, hakkas ta susserdama kuidas ta vist ikka ei hakkagi twitterit ostma, kuidas "asi on kahtlane" ja ikka "ilgelt palju botte on ja keegi ei avalda kui palju" jne jne.

Ta üritas igatpidi sellest ostust välja vingerdada (esmapilgul võiski tunduda et see õnnestub), asi läks ju ka kohtusse.Paraku olid twitteril liiga head advokaadid ja tal lihtsalt ei avanenud ühtegi head võimalust sellest diilist loobuda, ilma et see ei läinuks veel kulukamaks kui ära ostmine (vähemalt tollaste projektsioonide järgi, kui ei arvatud et ta kohe sellesama twitteri hinna kivina kaevu saadab).

Ehk siis, tõenäoliselt olid tal teised plaanid ja polnudki vähimat soovi seda ettevõtet tegelikult osta.

Võttes selle mõtte eelduseks, tunduvad mitmed muud arusaamatud seigad palju loogilisemad (nagu tema "peata kana" rahmeldamine säutsuriga, tuues ohvriks oma teised firmad)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist