mingi paks siga

Väljapaistnud isikud -- sõjaväelased, riigitegelased jmt. Kellest iganes peate vajalikuks kõnelda sõjandusega seoses.
Vasta
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7191
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

mingi paks siga

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

SEPKA.Ma nägin netis kuskil kuu aega tagasi mingi kindralleitnandi pilti,kes reservist tagasi kutsuti,et mingit väekoondist juhtida.No ma ütleks,kere järgi on nimetus rasvamagu veel tagasihoidlik sõna,mingi XXXXXXXL suurus vist tundus olema ja see nägu,noh ütleme nii ilma pudelita see kuju staabis küll püsti ei seisa.Aga,kui kindralid juba sellised,mis siis veel nendest sõjakomissarjaatide polkovnikutes-alampolkovnikutest rääkida,need ju puhta tinaviled.
Huviline78
Liige
Postitusi: 1266
Liitunud: 20 Mär, 2022 11:02
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas Huviline78 »

kaugeltuuriv kirjutas: 24 Aug, 2022 17:41 SEPKA.Ma nägin netis kuskil kuu aega tagasi mingi kindralleitnandi pilti,kes reservist tagasi kutsuti,et mingit väekoondist juhtida.No ma ütleks,kere järgi on nimetus rasvamagu veel tagasihoidlik sõna,mingi XXXXXXXL suurus vist tundus olema ja see nägu,noh ütleme nii ilma pudelita see kuju staabis küll püsti ei seisa.Aga,kui kindralid juba sellised,mis siis veel nendest sõjakomissarjaatide polkovnikutes-alampolkovnikutest rääkida,need ju puhta tinaviled.
Ma pidasin seda meemiks, aga on jah sihuke elukas olemas :shock: . Eks oma silm on kuningas.

https://mobile.twitter.com/ArbiterOfTwe ... 6942001153
_dumbuser_
Liige
Postitusi: 2000
Liitunud: 14 Jaan, 2011 0:37
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas _dumbuser_ »

kaugeltuuriv kirjutas: 24 Aug, 2022 17:41 SEPKA.Ma nägin netis kuskil kuu aega tagasi mingi kindralleitnandi pilti,kes reservist tagasi kutsuti,et mingit väekoondist juhtida.No ma ütleks,kere järgi on nimetus rasvamagu veel tagasihoidlik sõna,mingi XXXXXXXL suurus vist tundus olema ja see nägu,noh ütleme nii ilma pudelita see kuju staabis küll püsti ei seisa.Aga,kui kindralid juba sellised,mis siis veel nendest sõjakomissarjaatide polkovnikutes-alampolkovnikutest rääkida,need ju puhta tinaviled.
See polnud kindral vaid hoopis vantide raskerelvastuse näidiseksemplar. https://nypost.com/2022/06/26/obese-ret ... ne-report/
Kasutaja avatar
ambur123
Liige
Postitusi: 1584
Liitunud: 27 Apr, 2009 9:37
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas ambur123 »

Furaška paistab olevat piirivalve värvides.
Aga no on ikka korralikult süüa saanud mees küll :D
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4866
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas Gideonic »

ambur123 kirjutas: 24 Aug, 2022 18:12 Furaška paistab olevat piirivalve värvides.
Aga no on ikka korralikult süüa saanud mees küll :D
Tema kohta räägiti, et ta olevat see mees kes kõik vene desertöörid ära sõi :D
Kasutaja avatar
laifstaile
Liige
Postitusi: 41
Liitunud: 11 Mär, 2022 18:44
Kontakt:

Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas laifstaile »

ambur123 kirjutas: 24 Aug, 2022 18:12 Furaška paistab olevat piirivalve värvides.
Aga no on ikka korralikult süüa saanud mees küll :D
taat läks erru piirivalvest...
pilt tehtud..Yelan's park on 27 May 2022

Our '67-year old general Pavel' turns out to be the 58-year old Ivan Ivanovich Turchin, veteran of both the Russian military and the Border Guard.

He retired in 2011, after 20 years of service at the border in Uzbekistan.
aka Küpsis...
HAT
Liige
Postitusi: 965
Liitunud: 25 Dets, 2016 10:18
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas HAT »

_dumbuser_ kirjutas: 24 Aug, 2022 18:05
kaugeltuuriv kirjutas: 24 Aug, 2022 17:41 SEPKA.Ma nägin netis kuskil kuu aega tagasi mingi kindralleitnandi pilti,kes reservist tagasi kutsuti,et mingit väekoondist juhtida.No ma ütleks,kere järgi on nimetus rasvamagu veel tagasihoidlik sõna,mingi XXXXXXXL suurus vist tundus olema ja see nägu,noh ütleme nii ilma pudelita see kuju staabis küll püsti ei seisa.Aga,kui kindralid juba sellised,mis siis veel nendest sõjakomissarjaatide polkovnikutes-alampolkovnikutest rääkida,need ju puhta tinaviled.
See polnud kindral vaid hoopis vantide raskerelvastuse näidiseksemplar. https://nypost.com/2022/06/26/obese-ret ... ne-report/
Tegemist paistab olema vene piirivalve kindralmajoriga reservis
vene PV gen.major.jpg
vene PV gen.major.jpg (18.99 KiB) Vaadatud 3057 korda
,
kes max. suudab kamandada tugevdatud piilkonda ( 5 sõdurit+koer)
_dumbuser_
Liige
Postitusi: 2000
Liitunud: 14 Jaan, 2011 0:37
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: mingi paks siga

Postitus Postitas _dumbuser_ »

Ilmselt leiti lahendus.
Pilt
Manused
Augulappimine.jpg
Augulappimine.jpg (105.43 KiB) Vaadatud 1099 korda
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist