Toetus Ukrainale eri maades

Kõik käimasolevast sõjast
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4866
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Toetus Ukrainale eri maades

Postitus Postitas Gideonic »

Selgub et karjuv enamus slovakkidest on imbetsillid, kes pigem toetavad Venemaa võitu selles sõjas (hetkel, peale kõike mis toimunud!)

20% on entusiastlikud tü*apead kes tahavad et Venemaa võidaks maksimaalselt, õnneks umbes 20% on ka sama tugevalt Ukraina poolt. Paraku sealt edasi lõppevad normaalsed inimesed otsa, sest pigem vene võitu toetab üle poolte ja 17.9% ei oma eelistust.

Ehk siis sisuliselt toetab ukrainat vaid 30% elanikest, tõsi, 20% üsna tugevalt.

https://www.euractiv.com/section/politi ... raine-war/

Pilt
Kasutaja avatar
ktamm
Liige
Postitusi: 1119
Liitunud: 03 Mär, 2005 23:01
Asukoht: Vaivara
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas ktamm »

Gideonic kirjutas: 15 Sept, 2022 13:50 Selgub et karjuv enamus slovakkidest on imbetsillid, kes pigem toetavad Venemaa võitu selles sõjas (hetkel, peale kõike mis toimunud!)

20% on entusiastlikud tü*apead kes tahavad et Venemaa võidaks maksimaalselt, õnneks umbes 20% on ka sama tugevalt Ukraina poolt. Paraku sealt edasi lõppevad normaalsed inimesed otsa, sest pigem vene võitu toetab üle poolte ja 17.9% ei oma eelistust.

Ehk siis sisuliselt toetab ukrainat vaid 30% elanikest, tõsi, 20% üsna tugevalt.
Millegipärast on nii, et Ukrainaga piirnevates riikides suurele osale elanikkonnast ukrainlased ei meeldi eriti...
kuido20
Liige
Postitusi: 3325
Liitunud: 06 Jaan, 2004 10:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas kuido20 »

ktamm kirjutas: 15 Sept, 2022 14:01
Gideonic kirjutas: 15 Sept, 2022 13:50 Selgub et karjuv enamus slovakkidest on imbetsillid, kes pigem toetavad Venemaa võitu selles sõjas (hetkel, peale kõike mis toimunud!)

20% on entusiastlikud tü*apead kes tahavad et Venemaa võidaks maksimaalselt, õnneks umbes 20% on ka sama tugevalt Ukraina poolt. Paraku sealt edasi lõppevad normaalsed inimesed otsa, sest pigem vene võitu toetab üle poolte ja 17.9% ei oma eelistust.

Ehk siis sisuliselt toetab ukrainat vaid 30% elanikest, tõsi, 20% üsna tugevalt.
Millegipärast on nii, et Ukrainaga piirnevates riikides suurele osale elanikkonnast ukrainlased ei meeldi eriti...
Stalin rabas tükke nii Slovakkialt kui Ungarilt ja see annab tunda.
Suramura
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 07 Sept, 2016 7:50
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas Suramura »

Mul Valgevenest pärit ämm peab ukrainlasi kõige hullemaks inimtõuks maailmas. Hullematekski kui juudid :D Kuidagi on jah seal suusad risti läinud.
Tommi
Liige
Postitusi: 203
Liitunud: 17 Aug, 2009 15:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas Tommi »

kuido20 kirjutas: 15 Sept, 2022 14:04 Stalin rabas tükke nii Slovakkialt kui Ungarilt ja see annab tunda.
Poolalt rabas veel suuremaid, kuid poolakate toetus Ukrainale on üks kõrgemaid.
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Toetus Ukrainale eri maades

Postitus Postitas Walter2 »

Ilmselgelt on poolakate toetuse taga reaalsus, et ukrainlased annavad vattidele hetkel reaalselt ka molli. Vattidele keda tõeliselt vihatakse ajaloolistel põhjustel.
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
an2
Liige
Postitusi: 1371
Liitunud: 04 Dets, 2020 9:25
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Toetus Ukrainale eri maades

Postitus Postitas an2 »

Portos sõitsin taksoga ja juhil oli peegli küljes Ukraina lipuvärvides vinjett. Küsisin, et miks nii? Vastas, et solidaarsusest. Andsin 5 euri rohkem. Hotellides olid vere TV kanalid nimekirjast eemaldatud.
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4866
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Re: Toetus Ukrainale eri maades

Postitus Postitas Gideonic »

Moldovas tuleb ka valimistel kaunis garanteeritult võimule ülivenemeelne seltskond:

https://twitter.com/dioniscenusa/status ... AGAoLf-QpQ

70% rahvast leiab et president peaks minema Venemaale isiklikult Putinilt odavamat gaasi lunima :wall: :wall:
Kasutaja avatar
Greta
Liige
Postitusi: 177
Liitunud: 01 Mär, 2022 21:05
Kontakt:

Re: Toetus Ukrainale eri maades

Postitus Postitas Greta »

Gideonic kirjutas: 15 Sept, 2022 13:50Selgub et karjuv enamus slovakkidest on imbetsillid, kes pigem toetavad Venemaa võitu selles sõjas (hetkel, peale kõike mis toimunud!)
Mul oli tööl slovakk, kes väitis USA ja Biden tahavad sõda. Tegime talle oma meelsuse selgeks ja selgitasin, et Ukraina loobus tuumarelvast. Olin suht närvis ja hiljem talle silma enam ei vaadanud. Fakenews on sellel maal ilmselt ajud ära loputanud, kuna seda jama, mis tema ajas pole võimalik kuskilt mujalt lugeda kui trollide kontodelt.
_dumbuser_
Liige
Postitusi: 2000
Liitunud: 14 Jaan, 2011 0:37
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: Toetus Ukrainale eri maades

Postitus Postitas _dumbuser_ »

Greta kirjutas: 17 Sept, 2022 16:09 Mul oli tööl slovakk, kes väitis USA ja Biden tahavad sõda. Tegime talle oma meelsuse selgeks ja selgitasin, et Ukraina loobus tuumarelvast. Olin suht närvis ja hiljem talle silma enam ei vaadanud. Fakenews on sellel maal ilmselt ajud ära loputanud, kuna seda jama, mis tema ajas pole võimalik kuskilt mujalt lugeda kui trollide kontodelt.
Mul pole küll kuskil selliseid töökaaslasi aga üsna paljudel juhtudel olen märganud, et tuuakse eraldi välja USA ja parajasti seal olev president aga mitte kunagi ei tooda vastaspoole kohta sama. Vastaseks on alati ainult üks nimetus.
KategorieC
Liige
Postitusi: 728
Liitunud: 01 Aug, 2006 17:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Toetus Ukrainale eri maades

Postitus Postitas KategorieC »

Gideonic kirjutas: 15 Sept, 2022 13:50 Selgub et karjuv enamus slovakkidest on imbetsillid, kes pigem toetavad Venemaa võitu selles sõjas (hetkel, peale kõike mis toimunud!)
Olen seal mõned korrad käinud ja peab ütlema et kohapeal jääb sama mulje. Nõukanostalgia on väga ausees.
Crispy
Liige
Postitusi: 858
Liitunud: 03 Veebr, 2016 14:53
Kontakt:

Re: Toetus Ukrainale eri maades

Postitus Postitas Crispy »

Kahtlemata oleks neil meeldiv kui piiri taga oleks venemaa. Nad ainult ei tea mis see kaasa toob...
LoeMind
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 26 Mär, 2022 15:45
Kontakt:

Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas LoeMind »

Tõrva
20220924_092447.jpg
20220924_092516.jpg
20220924_092729.jpg
Kasutaja avatar
Vilks
Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 23 Okt, 2013 18:34
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

Re: Toetus Ukrainale eri maades

Postitus Postitas Vilks »

Märtsi keskel olin Tenerifel, mul oli rinnas Ukraina värvides lint ja naisel sini-kollane rosett.
Lennujaamas võttis hispaanlasest taksojuht meid väljaspool järjekorda peale, ütles "Slava Ukrainu" ja võttis viis eurot arvest vähem.
Vilks pidi teispool Läti piiri hunt olema?
LupusII
Liige
Postitusi: 512
Liitunud: 03 Veebr, 2015 22:06
Kontakt:

Re: Toetus Ukrainale eri maades

Postitus Postitas LupusII »

Suvel Horvaatias sain tuttavaks slovakkide perega.Mees oli käinud ukrainas meedikuid koolitamas. Täitsa mõistlik sell. Selgitas seda tausta miks nad ukrainlastesse just kõige paremini ei suhtu. Esiteks 90ndad ja kuritegevus. Ukrainlased olid ja on suuresti pildil sellega. Teiseks rikkad põgenikud kes keerasid Slovakia kinnisvara turu p imikusse makstes alati rohkem kui küsiti. Ja nõuka nostalgia on kõva sest paljudel oli elu parem eriti tööstuslikul ida regioonil.Riigi parlamenti on valitud kommunistlik partei. Ei ole küll valitsuses rohkem nagu meie EKRE kellega vabathtlikult asju ei aeta.
Ja samas oli mehe suurimaks hirmuks ,et mis siis ikka saab kui "Azovi" fašistid euroopasse tulevad? Ühesõnaga lõpuni me teineteist ei mõistnud.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Kuuluud1, ruger ja 11 külalist