Vene-Ukraina sõda II osa

Kõik käimasolevast sõjast
Vasta
Kasutaja avatar
wk2
Liige
Postitusi: 2678
Liitunud: 22 Aug, 2014 17:16
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas wk2 »

Soledar, täna. Ukraina väed on endiselt kohal. Prigožin ei näita vangi võetud sõdureid, kellest ta eile rääkis.
https://twitter.com/NOELreports/status/ ... 8006537216
navigator
Liige
Postitusi: 336
Liitunud: 09 Okt, 2022 21:19
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas navigator »

Fucs kirjutas: 11 Jaan, 2023 12:19 Prigožin soolakaevanduses. Video.
https://t.me/boris_rozhin/74979
Sealt videost küll ühtegi tuvastatavat objekti ei leia. Kui oleks tõsi, siis miks mitte poseerida tuvastatavates kohtades ? :roll:

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
wk2
Liige
Postitusi: 2678
Liitunud: 22 Aug, 2014 17:16
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas wk2 »

Soledaris viibiv Ukraina relvajõudude õhuluurerühma komandör, kutsung "Madyar" rääkis Praeguse aja eetris, kas linn on nüüd katlas.
https://twitter.com/CurrentTimeTv/statu ... 0613427201
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Fucs »

Sealt videost küll ühtegi tuvastatavat objekti ei leia. Kui oleks tõsi, siis miks mitte poseerida tuvastatavates kohtades ?
Sest Prigožin ei ole videos nendes kunagi "tivoliks" ümberehitatud "spa ja külastuskeskuse" käikudes, mis ksf navigator ilufotodel toodud, ja Prigožin koos oma gängiga ilmselgelt ei läinud sinna spaasse ennast pildistama mingite tilulilude taustal.... joppenbuhh...

Seal on mitmes eritasandis tunnelite süsteem (152-й горизонт; 208.... 243.... 280....300-й горизонт jne) ja kokku ca 300km tunneleid ja käike... panin siia piisavalt linke materjalidele, kus saab tutvuda sellega, mida endast see soolakaevandus kujutab.

viewtopic.php?p=771401#p771401

*

Edit.
Ma tõesti ei tea, ilmselt ongi minus viga, aga üha enam ja enam ma tunnen, et olen siin foorumis tänase seisuga täiesti vales selts- ja keskkonnas. Ma ei saa enam aru, millest ja miks osad head kaasfoorumlased kirjutavad ning ilmselgelt ei saa osad head kaasfoirumlased aru, mida ja miks mina kirjutan.
navigator
Liige
Postitusi: 336
Liitunud: 09 Okt, 2022 21:19
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas navigator »

navigator kirjutas: 11 Jaan, 2023 22:32
Fucs kirjutas: 11 Jaan, 2023 22:22
Sealt videost küll ühtegi tuvastatavat objekti ei leia. Kui oleks tõsi, siis miks mitte poseerida tuvastatavates kohtades ?
Sest Prigožin ei ole videos nendes kunagi "tivoliks" ümberehitatud "spa ja külastuskeskuse" käikudes, mis ksf navigator ilufotodel toodud, ja Prigožin koos oma gängiga ilmselgelt ei läinud sinna spaasse ennast pildistama mingite tilulilude taustal.... joppenbuhh...

Seal on mitmes eritasandis tunnelite süsteem (152-й горизонт; 208.... 243.... 280....300-й горизонт jne) ja kokku ca 300km tunneleid ja käike... panin siia piisavalt linke materjalidele, kus saab tutvuda sellega, mida endast see soolakaevandus kujutab.

viewtopic.php?p=771401#p771401
No ja millisel "levelil" siis Prigozin sinu andmetel käis ? joppenbuhh...
Seega ukrainlased valetavad, et Prigozin tegi need videod/pildid tegelikult Prõkožõni koobastes Donetski oblastis ?
Pilt
Fucs kirjutas: 11 Jaan, 2023 22:22
Edit.
Ma tõesti ei tea, ilmselt ongi minus viga, aga üha enam ja enam ma tunnen, et olen siin foorumis tänase seisuga täiesti vales selts- ja keskkonnas. Ma ei saa enam aru, millest ja miks osad head kaasfoorumlased kirjutavad ning ilmselgelt ei saa osad head kaasfoirumlased aru, mida ja miks mina kirjutan.
Sina kirjutasid :
Fucs kirjutas: 11 Jaan, 2023 12:19 Prigožin soolakaevanduses. Video.
https://t.me/boris_rozhin/74979
SEPKA-t ei olnud, järelikult kotrollitud kinnitatud andmed. Seega kes oli see 100% kindel allikas ? :roll:
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Manurhin »

Kas Venemaal ei ole ühtki soolakaevandust, kus Prigožin oma fotod oleks saanud teha ja pärast väita, et tehtud Ukrainas? Soolakaevandus on soolakaevandus ja kes ütleb suvalise foto järgi, et milline nimelt?
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Runkel
Liige
Postitusi: 2816
Liitunud: 07 Sept, 2017 22:39
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Runkel »

Feigin ja Piontkovski arutlevad Gerassimovi come back'i üle. Vene mehed panevad mahlakat teksti: piidrite vastulöök Surovikini ja Co-le, pedeokraatia :). Jooksvates kommentaarides jäi silma ütlemine, Surovikinile sai saatuslikuks Soledar mitte Aleppo. Raske edu venelastel Bahmuti all.
https://www.youtube.com/watch?v=YDSXCjnMlLc
navigator
Liige
Postitusi: 336
Liitunud: 09 Okt, 2022 21:19
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas navigator »

Manurhin kirjutas: 11 Jaan, 2023 22:42 Kas Venemaal ei ole ühtki soolakaevandust, kus Prigožin oma fotod oleks saanud teha ja pärast väita, et tehtud Ukrainas? Soolakaevandus on soolakaevandus ja kes ütleb suvalise foto järgi, et milline nimelt?
No Fucs-il on kindlad andmed, et Prigozin räägib eranditult ja alati tõtt, seega on need pildid 100% kindlalt tehtud Soledari soolakaevandustes.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19206
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas ruger »

Ukraina Bulatid liikvel idas
A column of 🇺🇦#Ukrainian T-64BM #Bulat tanks in the east
https://twitter.com/praisethesteph/stat ... 8232503298
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Rebane11
Liige
Postitusi: 1146
Liitunud: 10 Mär, 2021 20:15
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Rebane11 »

*Fucs, sa oled ja kirjutad, sest mulle meeldib sind lugeda. Sinu ämber ka meeldib. Kõtt tusatuju, sa oled parim.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19206
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas ruger »

AKF Fucs on üks vähestest, kes vaeva näeb info läbi töötamisega ja kontrolliga. Tihti ei jõua kõike lugeda, kuna ise samuti vaatan infoallikaid läbi. Aga jätkata. Ilma on siin foorumis tunduvalt vaiksem ja infovaesem. Kes see muidu jõuab seda kõike läbi seedida... lugedes mõlema poole infot ja otsides sealt infokillukesi, mis võiksid olulised olla. :write: :scratch:
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Fucs »

No Fucs-il on kindlad andmed, et Prigozin räägib eranditult ja alati tõtt, seega on need pildid 100% kindlalt tehtud Soledari soolakaevandustes.
Ah, et minul on sellised andmed, et Prigozin räägib eranditult ja alati tõtt? Mis BS see veel on. 4b klass.
Millel väide põhineb? Viide?

Fucsil on andmed, et Prigožin oli ühes Soledari ja Bahmuti vahelises kaevanduses.
Sellepärast linkisin ka video.
Ei ole kindlad andmed, aga on veenvad. Veenvamad kui UKR Stratcom "powerpoint" esitlus. Sellel teemal, mis andmed kust ja miks Fucsil on, arutelusse ei lasku. Seda teemat siin vaidlustega aia asemel aiaaukudest täita ei kavatse. Mul ei ole vaja siin pärast 8 aastat osint info edastamist kellelegi midagi tõestada.

Kui Fucs allikana ja sõltumatu allikana teile ei sobi, siis hankige ise omale infi.
Rebane11
Liige
Postitusi: 1146
Liitunud: 10 Mär, 2021 20:15
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Rebane11 »

Afk Fucs allikana on poltkõva. :write:
nukkel
Liige
Postitusi: 51
Liitunud: 30 Aug, 2014 15:03
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas nukkel »

Rebane11 kirjutas: 11 Jaan, 2023 23:47 Afk Fucs allikana on poltkõva. :write:
Ühinen. Mees on üllatavalt palju et meid kõiki kursis hoida. Kui midagi ei meeldi te ise ja paremini.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: kalvis ja 8 külalist