Kurtna laat

Kõik mis puutub ülejäänud militaarvarustusse...
Vasta
gaasimask
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 23 Apr, 2004 21:02
Kontakt:

Postitus Postitas gaasimask »

kurtna laadani 1 nädal :!: :!:
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

Postitus Postitas taipohh »

mina sain käidud, sain endale mingi saksa mütsi millel pole kulli ees, seest ka suht räbal... ja siis mingi vene granaadi lätaka...

üks asi ajas segadusse mind seal, mingi mees müüs SS ruune mis kaelal käivad, ja kahe rauast auastmega junnuga nelinurka mis teiselpool kaelikul käib, mingi silt oli taga et bla bla bla nsdap jne. küsisin kas originaal üts ei ole... 450eek tahtis.
no aga se tehase vms. silt oli küll vanaaegne... ei teadnud mis arvata ja jäi ostmata.. :oops:
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

taipohh kirjutas:mina sain käidud, sain endale mingi saksa mütsi millel pole kulli ees, seest ka suht räbal... ja siis mingi vene granaadi lätaka...

üks asi ajas segadusse mind seal, mingi mees müüs SS ruune mis kaelal käivad, ja kahe rauast auastmega junnuga nelinurka mis teiselpool kaelikul käib, mingi silt oli taga et bla bla bla nsdap jne. küsisin kas originaal üts ei ole... 450eek tahtis.
no aga se tehase vms. silt oli küll vanaaegne... ei teadnud mis arvata ja jäi ostmata.. :oops:
Ole õnnelik, et aus mees oli.
Sellised asjad ei ole 99.99 % originaalid ja kui lisaks sulle öeldakse ka, et EI OLE ja sa ikka ostad, siis...
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2058
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Mis sellel aastal siis head pakuti Kurtnas, ei käinud ise. Viitsib ehk keegi rääkida.
gaasimask
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 23 Apr, 2004 21:02
Kontakt:

Postitus Postitas gaasimask »

Kaupa oli seal palju aga kirved hinnad olid.Seal oli näiteks wh telkmantel,saksa labidas, joogipudelid,katelokke ja see aasta oli sitaks ranitsaid ka.Koopiaid oli hullult ka.
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

Postitus Postitas taipohh »

jah ranitsaid nägin,,, ühes kohas maksis 750 teises 1100 jne.
ja üks ohvitseri feldmütse oli ka ,,,hõbeäärtega, 2000eek...
kuulsin kusagilt kõrvalt veel et keegi oli saanud 400 eek miski hea toru ka, vint nagu prillikivi, üks soomlane jalutas panzerschreki mürsuga ringi, ja egas jah, eurodes kauplejaid oli kole palju koletate hindadega,..
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
gaasimask
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 23 Apr, 2004 21:02
Kontakt:

Postitus Postitas gaasimask »

Parklas tegid hollandlased bussi ukse lahti ja buss oli igast mürsukestasi ja kaste täis.Pärast nägin et nad ostsid mingi 150 kr tk mürsukestasi
tõnuv
Liige
Postitusi: 638
Liitunud: 05 Jaan, 2005 19:07
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas tõnuv »

Mina sain saksa armee tööstusliku st vändaga konserviavaja.Tahab õlitamist. Hiljem hakkan Sääre ajalootoas turistidele "Turisti einet"pakkuma.Veel sain lätlastelt laheda väikese muna.Pidavat olema I ms aegne.Kahuri kilp oli ka, aga rahast hakkas kahju.Aga kõige huvitavam oli foorumlasi näost näkku näha.
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Ma ei läinud, sest autojuht oli eelmisest päevast veel pikali nagu maksavorst ja ise ka rooli ronima ei hakanud. Tagantjärgi selgub, et ei jäänud millestki erilisest ka ilma.
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

Postitus Postitas taipohh »

ma oleks ka võibolla kedagi tundnud, aga ei tea ju enne pole nägusi näinud, ise jalutasin musta särgiga ringi millel Eesti lipp oli õlapeal
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
Kasutaja avatar
Kriuks
Liige
Postitusi: 230
Liitunud: 30 Mär, 2005 20:15
Kontakt:

Postitus Postitas Kriuks »

Ehk peaks hakkama siinkohal mõtlema foorumi suvepäevadele.....
näiteks "Tander 2005" kuskil kenas kohas.....
Kasutaja avatar
7,62
Liige
Postitusi: 70
Liitunud: 05 Dets, 2004 21:01
Asukoht: Siin ja vahest ka seal
Kontakt:

Postitus Postitas 7,62 »

Tehke suvepäevad juulis, siis ma saan kah ehk tulla...! :D

Laat oli tõesti muljetavaldav. Imestama pani, mida kõike rahaks teha ei püüta!(Mitte halvustavalt) Pean silmas neid roostes kiivrite hunnikuid mida igal pool kohtas. Või olid need ainult dekoratsiooniks? Enamus olid need ju nii auklikuks roostetanud, et maha kukkudes oleks purunenud tuhandeks killuks. Tean, mis maksavad heas seisus kiivrid. Kas keegi juhuslikult uuris ka nende roostehunnikute hinda?
Kasutaja avatar
ivalo
Liige
Postitusi: 1102
Liitunud: 13 Apr, 2004 20:01
Asukoht: Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas ivalo »

Ausaltöeldes minule Kurtna kevad 2005 meeldis. Erilist juust - vorst kaelanüsimist ei olnud, kõik omandatud asjad sain minu jaoks väga hea hinnaga. Oleneb muidugi mida keegi otsis ,aga minule tundus ,et valiku üle ei saanud just eriti nuriseda.
Ilm oleks võinud olla soojem ja soosivam.
Meeldiv oli tutvuda ka foorumi poistega ! Nüüd nii mõnegi nime asemel konkreetne inimene. :D Minupoolsed tervitused!
Kui paar omapoolset möödalaskmist välja arvata, siis täitsa kordaläinud nädalalõpp.
Kasutaja avatar
ivalo
Liige
Postitusi: 1102
Liitunud: 13 Apr, 2004 20:01
Asukoht: Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas ivalo »

Nende roostes kiivrijäänuste juures seisatasin isegi! Tõesti ,kui oleks sellise ise kusagilt lahingupaigast leidnud ,oleks sellel mingi seos ja väärtus. Aga jah osta -50-100 eeku peotäis roostet , mina ei leia sellisele esemele lihtsalt rakendust?
Ja eks selle vana koluga ole ikka nii -kõigi meelest kasutuna näiv jubin on väärtuslik inimesele ,kes just seda asja pikisilmi taga otsinud. Omagi tuttav tuli vastu ,käes plekist võru ja näos rahulolev ilme. Oli leidnud otsitud tormilaterna detaili. Klaas veel ja asi komplektne!
Paljudele on selline laat kindlasti ainuvõimalikuks mooduseks leida otsitav ese. Seda enam on vastumeelne lugeda motomeeste omavahelist jorutamist -aristokraadid ja spekulandid -naeruväärne.
Horst
Liige
Postitusi: 363
Liitunud: 12 Veebr, 2005 0:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Horst »

Kahjuks ei saanud ise kohal käia. Muidu oleks ise kiiganud tääkide ja kiivrite poole. Kas selliseid kiivreid ka pakkuda oli, mida rusikaga tükkideks ei löö?
Me kõik oleme võhikud, ainult erinevates valdkondades.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist