1. leht 1-st
TASER
Postitatud: 30 Jaan, 2007 13:57
Postitas ottojama
Selline riist on teatavasti olemas - TASER siis. Foorumi otsing selle nimega teda ära ei tunne, seega söandan üle küsida - kas see seade on Eestis tsiviilkäibes lubatud ja kui jah, kust hankida?
www.taser.com
Postitatud: 30 Jaan, 2007 14:33
Postitas bambino
§ 20. Tsiviilkäibes keelatud relvad ja laskemoon
(3) Tsiviilkäibes on keelatud elektrišokirelv.
§ 892. Elektrišokirelva ja tsiviilkäibes keelatud külmrelva ebaseaduslik käitlemine
(1) Elektrišokirelva või tsiviilkäibes keelatud külmrelva valmistamise, soetamise, omamise, hoidmise, müümise, kandmise, edasitoimetamise, vedamise või muu ebaseadusliku käitlemise eest – karistatakse rahatrahviga kuni 200 trahviühikut või arestiga.
Postitatud: 30 Jaan, 2007 15:25
Postitas ottojama
Danke.
Postitatud: 30 Jaan, 2007 21:19
Postitas ludvig
mingi paar aastat tagasi sattusime berliinis ühele huvitavale tänavale,kus umbes kümnekonna poe põhiline müügiartikkel olid el-sokid.ja neid oli seal vist kümmet erinevat sorti. erinevate võimsustega,need mis on kumminuia otsas,väljalendavate traatidega jne. ja müüjateks olid poodides venelased ning tingida sai ka.
Postitatud: 30 Jaan, 2007 23:24
Postitas EOD
Taser ongi see "väljalendavate traatidega" elektrišokirelv.