militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Kriku »

Auväärt kaasfoorumlane.
Kasutaja avatar
Greta
Liige
Postitusi: 176
Liitunud: 01 Mär, 2022 21:05
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Greta »

Kriku kirjutas: 31 Jaan, 2023 13:55 Auväärt kaasfoorumlane.
alguses mõtlesin, et tähendab "always keep fighting" :)
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Kriku »

Ka hea pakkumine.
Lemet
Liige
Postitusi: 19913
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Huvitavalt erinevad standartid...kaasfoorumlane Peeter võtab teist foorumlast südamerahiga "isand barabaniks" kutsuda ja keegi ei viitsi kõhutuule laskmiseks isegi kannikat kergitada, samas kui sellesama Peetri analoogia põhjal "Petkaks" tituleerimine võetakse nobedalt ära parandada.... :lol: Kuidagi pisut piinlik...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

See on hea, et sul piinlik on.

Kunagi ma muidu andsin lausa hoiatuse kellelegi, kes sind Lempsuks või kuidagi nii kutsus. Nii et jah, on topeltstandardid :mrgreen:
Lemet
Liige
Postitusi: 19913
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Ei, mitte minul pole piinlik...lihtsalt konkreetsel juhul oleks viisakas, kui kas:
1. Mõlemad ebaviisakused leiaksid moderaatori poolset korrigeerimist. Seda enam, et juba eelnevalt sai sellele tähelepanu juhitud.
2. Mõlemad ebaviisakused jääksid edasi elama. Mis mõistagi pole eriti hea.

Lihtsalt moderaator ei peaks tegutsema isiklikke eelistusi aluseks võttes, vaid olema erapooletu korravalvur.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Tähelepanu juhtimiseks on punase hüüumärgiga nupp, nagu sulle vist juba korda kümme on selgitatud.
Lemet
Liige
Postitusi: 19913
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Täpselt seda ma tegingi, aga reaktsiooni, nagu näha, ei järgnenud. Ju siis oli moderaatorite arust kõik popp ja noortepärane.

Edit:
Ja ülepea- mis on nüüd põtkimise põhjus? Asi pole ju mitte minus, vaid selles, mis on kellele lubatud. Kui lugupeetav leiab, et nii peab ja võib, siis oleks see lihtsalt paslik ka foorumi reeglites fikseerida- on need, kes võivad ja on need, kes ei või. Sõltuvalt moderaatori suvast. Seda enam, et akf akf Peetri käsitluses endiselt "isand barabanina" õilmitseb ja seda ilmselt ei kavatsetagi muuta.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Lemet kirjutas: 07 Veebr, 2023 13:39Täpselt seda ma tegingi, aga reaktsiooni, nagu näha, ei järgnenud.
Lähemal vaatlusel ilmnes, et tõepoolest oled seda teinud ja tõepoolest on kaebus käiguta jäänud. Võimalik, et peeti sinu poolt teatatud "isiklikuks solvanguks" hoopis väljendit "loll möla".

Foorumi reeglid näevad aga ette, et kõiki selliseid küsimusi arutatakse erasõnumi teel.

Ülalöeldust lähtuvalt väljastame hoiatused:
Peeter - oponendi kutsumine "isand barabaniks";
Lemet - oponendi kutsumine "Petkaks" ning avaliku arutelu avamine modereerimise üle.

Loodetavasti on nüüd ühetaoline kohtlemine ning kõik rahul.
Lemet
Liige
Postitusi: 19913
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Sobib mulle. Eriti kui ka tekst ära parandatakse...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Vilks
Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 23 Okt, 2013 18:34
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

Kuidas tõlkida?

Postitus Postitas Vilks »

Kui on tasuline artikkel ja postitaja ei viitsi mõnda lauset tõlkida, siis võiks selle ära mainida. Minu 90 aastane ema ja 4 aastane pojatütar ei valda veel inglise keelt ja mul pole aega neile tõlkida ka.
Piisaks kasvõi sellest, et venemaa laevad tolknevad jälle põhjamaade torujuhtmete lähistel.
Vilks pidi teispool Läti piiri hunt olema?
Kasutaja avatar
exsoldat
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 08 Mai, 2008 12:23
Kontakt:

Re: VF toimetab? Infokillud ja uudised, mis mujale ei sobi.

Postitus Postitas exsoldat »

Vilks kirjutas: 21 Veebr, 2023 22:09 Kui on tasuline artikkel ja postitaja ei viitsi mõnda lauset tõlkida, siis võiks selle ära mainida. Minu 90 aastane ema ja 4 aastane pojatütar ei valda veel inglise keelt ja mul pole aega neile tõlkida ka.
Piisaks kasvõi sellest, et venemaa laevad tolknevad jälle põhjamaade torujuhtmete lähistel.
Olen Vilks- iga ühel arvamusel.
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: VF toimetab? Infokillud ja uudised, mis mujale ei sobi.

Postitus Postitas mart2 »

Vilks kirjutas: 21 Veebr, 2023 22:09 Kui on tasuline artikkel ja postitaja ei viitsi mõnda lauset tõlkida, siis võiks selle ära mainida. Minu 90 aastane ema ja 4 aastane pojatütar ei valda veel inglise keelt ja mul pole aega neile tõlkida ka.
Piisaks kasvõi sellest, et venemaa laevad tolknevad jälle põhjamaade torujuhtmete lähistel.
Selle postituse toksimise ajaga oleks viimase lause jõudnud vabalt neile ise ette lugeda! 8)
- Seda enam, et "tolknemine lähedal" ja "üritus kaardistada rajatisi" on täiesti eri kategooriates! :shock:
- On ka võimalus, et akf Vilks soovitab oma emal ja 4-aastasel lapselapsel mitte külastada seda raskesti arusaadavat foorumit ning kuulata raadiot ja loota sealse infole.

PS. Äkki võiks loobuda sellest virisemisest, et pole "nii ja naa" - inimesed loobuvad üldse postitamas, sest keegi, kes ise ainult tarbib, ei ole rahul!
Kas ei olda rahul, et ainult akf Fucs on foorumis siiani info kogumise ja jagamise otsi koomale tõmmanud? :scratch:
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Kuidas tõlkida?

Postitus Postitas Kriku »

Kahjuks mitte ainult akf Fucs :(
_dumbuser_
Liige
Postitusi: 1999
Liitunud: 14 Jaan, 2011 0:37
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: VF toimetab? Infokillud ja uudised, mis mujale ei sobi.

Postitus Postitas _dumbuser_ »

mart2 kirjutas: 22 Veebr, 2023 9:15 PS. Äkki võiks loobuda sellest virisemisest, et pole "nii ja naa" - inimesed loobuvad üldse postitamas, sest keegi, kes ise ainult tarbib, ei ole rahul!
Kas ei olda rahul, et ainult akf Fucs on foorumis siiani info kogumise ja jagamise otsi koomale tõmmanud? :scratch:
Kui välismaakeelse tasulise jutu sisukokkuvõte paari lausega on virisemine siis milleks üleüldse seda siia foorumisse toppida ? Seda lühikest kirjeldust on mitu korda nõutud, mõned saavad selle tegemata jätmise eest hoiatuse, mõnega ei juhtu midagi. Peaks üleüldse rahul olema, et inimesed huvi tunnevad mingite muude kanalite vastu kui delfi ja õhtulehk.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline