militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas toomas tyrk »

Failid uuendatud. klikkisin paaril viimasel Fucsi postitatud lingil - avas need uues tab'is. Bauser on mul Chrome.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2058
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas speedsta »

Some kirjutas: 19 Juun, 2022 15:30 Ole nii hea Toomas... Mul linkide avamisega see jama, et tean küll kuidas uues aknas avada aga harjumusest ikka klõpsan tavaliselt peale ja siis sulgen twitteri vms ristist ja pean hakkama milnetti uuesti sisenema. Tõesti tüütu.
Ctr+Shift+ t avab viimati suletud tabid, enamasti isegi siis, kui brauser täiesti kinni pandud.
Kui on probleem, tõmba lõuga
Kasutaja avatar
loomake
Liige
Postitusi: 1897
Liitunud: 17 Aug, 2014 15:32
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas loomake »

Tere jõudu.

Kas "aktiivsemad teemad" ka kusagil nupuna olemas on?
Uudishimulik loll on ikka huvitavam olla kui ignorantne loll.
Kasutaja avatar
Marvin
Liige
Postitusi: 332
Liitunud: 25 Veebr, 2022 10:41
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Marvin »

loomake kirjutas: 20 Juun, 2022 10:31 Tere jõudu.

Kas "aktiivsemad teemad" ka kusagil nupuna olemas on?
Seal kiirlinkide menüüs on ju?

Pilt
Manused
Screenshot 2022-06-20 113739.png
Screenshot 2022-06-20 113739.png (21.95 KiB) Vaadatud 1425 korda
Kasutaja avatar
loomake
Liige
Postitusi: 1897
Liitunud: 17 Aug, 2014 15:32
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas loomake »

Tänud
Uudishimulik loll on ikka huvitavam olla kui ignorantne loll.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Ma millegipärast ei leia varianti, kuidas saaks oma foorumikonto kustutada :roll:

Etkass foorumlasele polegi sellist võimalust ette nähtud :?: :?:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Borja kirjutas: 22 Juun, 2022 20:05 Ma millegipärast ei leia varianti, kuidas saaks oma foorumikonto kustutada :roll:

Etkass foorumlasele polegi sellist võimalust ette nähtud :?: :?:
Kontosid ei kustutata, vaid suletakse. Seda saab Toomas teha, kui soovi avaldad.

Alternatiiv on oma salasõna ära muuta, nii et paned mingi suvalise klõbina, mida ise ka ei tea. Teeb umbes sama välja.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kriku kirjutas: 23 Juun, 2022 8:10
Kontosid ei kustutata, vaid suletakse. Seda saab Toomas teha, kui soovi avaldad.

Alternatiiv on oma salasõna ära muuta, nii et paned mingi suvalise klõbina, mida ise ka ei tea. Teeb umbes sama välja.
..see sinu "alternatiiv" ei sobi - soovin konkreetselt foorumist lahkuda ja seda nii, et minu kasutajakonto siin "lahti" ega "rippuma" ei jääks.
Samas ei soovi ma (sarnaselt corvus´ega) oma foorumipostide kustutamist - olen siiski selle raffa harimiseks siin päris pallu panustanud // hulka harivaid poste teile tootnud.

Et olen nüüd ilmselt piisavalt oma "soovi avaldanud" - tyrk võiks reageerida lõpuks :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4086
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Some »

Kui saaksid oma kasutaja kustutada siis saaks keegi teine sinu nimega uuesti registreeruda, minu arust on sulgemine selles osas mõistlikum, ei teki segadust.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3343
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Madis Reivik »

MIs sa Borja tsirkust teed ?

"Kustutamine" nii et vanad postid jäävad alles seisneb milles ? Et sa enam sisse logida ei saa ? Admin peab parooli ära muutma sinu eest ?
Kui sellest ei piisa mida veel vaja oleks, mingit banketti roosiaias koos medali ja pensionitunnistuse üleandmisega.

Kuu aja pärast oled niikuinii tagasi mingi teise nime alt. Kui närv must, pea pausi.
Turist 47
Liige
Postitusi: 4370
Liitunud: 08 Nov, 2014 18:30
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Turist 47 »

Madis Reivik kirjutas: 23 Juun, 2022 11:32 MIs sa Borja tsirkust teed ?
Admin peab parooli ära muutma sinu eest ?
Mitte, et julgeks soovitada, aga enda eest rääkides, siis abiks on olnud enda poolne "mitte sisse logimine.." :roll:
Enda eest.., siis nii mõnigi akf postitus on olnud kvaliteetne, hea ja kasulik lugemine või umbes nii.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Hämmastav, kui raske on siin mõnedele oma lihtsat soovi selgitada :?

Ma soovin vaid oma kasutajakonto kustutamist/lukustamist/sulgemist - no kamakaks kuda seda siis nimetatakse..
Ma soovin, et minu alias ei kajastuks enam foorumikasutajate nimekirjas..
Foorum ise ei paku enam ammu mulle mitte midagi - ka on meil abs. vastastikune disrespekt foorumi juhiga/juhtidega..

Kõik missma soovin - on kaduda tagasihoidlikult foorumikasutajate listist..
Hämmastav, et selline lihtne soov tyrki poolt niivõimatuks on tehtud :lol:

Seniks aga, kuni tyrk ärkab (ja mu oma klientide listist "vabastab") mõned alternatiivvaated elule :P
Ega siin pole midagi imestada. Jäi mulje, et need kes seda foorumit vedasid ise justkui teemadesse ei panustanudki ja teemade vastu ka erilist huvi üles ei näidanud, piirdus see neil peamiselt vaid teiste foorumlaste postituste kustutamise ning bännimisega ja olgem ausad see modereerimise pool oli neil ka kuhugile poole ikkagi veidi kiiva. Ma sügavalt kahtlen kas need seltsimehed ise ajateenistustki läbinud olid aga militaarteemadest ei paistnud nad küll eriti midagi taipavat aga see eest lasid igasugu grafomaanidel, soolapuhujatel ja demagoogidel endile kenasti pähe istuda. Milnet oli ilmekas näide, milline üks foorum olla ei tohiks. Arutelud modereerimise üle keelatud, poliitteemadel keelatud... Sellest hoolimata milnet ei ei olnud ju mingi apoliitiline foorum. Seal tegeleti juhtkonna tasemel täiesti varjamatult julma poliitvõitlusega ja teatud seltskonna järjepideva tampimisega. Tegelikult mulle kohe ei meenu ühtegi nii ebaõiglaselt ja halvasti modereeritud foorumit kui milnet oli.
Militaar.neti tegelastel oli kombeks inimesi stigneerida häbipostiga. Hetke asjaolude valguses tundub, et sm TT (ei hakka nime tooma, kuid peaks olema selge, kellest jutt) oleks seal TOP kandidaat. Ma loodan, et siin sellist teemat ei teki või kui tekib, siis lihtsa märkena, et Foorumist eemaldatud ja/ või hoiatused. Kui eemaldamine oli ajutine, siis pärast vastava aja möödumist see staatus antud registrist eemaldada. Hoiatused võiksid ka kustuda mõne nädalaga. Ei ole siin vaja hoida üleval kellegi kunagist paturegistrit.
Mis puudutab bännimist, siis foorumi aktiivsetel liikmetel, kui on olemas mõningane mõistliku postitamise staatus, peaks olema bännimine välistatud. Igal tegijal vahel võib juhtuda ja selleks olemas moderaator (kuigi siin ma veel ei märganud, et keegi oleks modeks pandud), kes siis liigse jama ilma eriliste ektsessideta lihtsalt eemaldab lisades märkuse, mis ei sobinud. Ja noh selline asi, et etteheite alla sattunud isik ei või Jumala tegevusele mõistlikku vastulauset öelda- ka see peaks olema välistatud. Vastupidi, alati peab olema võimalus kas või 1 kirjana välja öelda, mis on teise poole nägemus.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Runkel
Liige
Postitusi: 2831
Liitunud: 07 Sept, 2017 22:39
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Runkel »

Akf Borja, palun ära loobu! Sa võtad sõjasündmusi kihvtilt kokku, sul on isikupärane väljendus ja ma nõustun, minusugusel foorumlasel on su selgitustel suur kaal. Ma ei tea ühtegi akf-i, kellega ma oleks 100% opositsioonis või nõus. Vahel läheb närv mustaks, vahel vaimustud ja vahel naerad komme lugedes südamest. Paugutame edasi.
Aga foorumi reeglid on foorumi reeglid.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

"Foorumi reegleid" teevad inimesed - ja hetkel juhivad siis foorumit // teevad noid "reegleid" kolm akadeemilist klouni, kes pole ka kolme peale kokku mitte ühtegi päeva mitte üheski sõjaväes teeninud..

Sorry, Runkel - aga mulle (enam) ei sobi...
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist