militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36343
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

See pole pilt, vaid säuts. Säutsus endas pole aga ka mitte pilti, vaid video.
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4854
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Gideonic »

Kriku kirjutas: 10 Aug, 2022 8:35 See pole pilt, vaid säuts. Säutsus endas pole aga ka mitte pilti, vaid video.
Ehk siis täpsustuseks. Mõned uuemad foorumitarkvarad võimaldavad ka vaid säutsu lingi postisuse põhjal genereerida posti embedded vaate videole. Militaar.net'is kasutusel oleva phpbb mootoriga ei tasu seda loota, ehk saad näidata ainult pilte või .gif animatsioone. See aga vajab linki otse pildile, mitte veebiaadressile kus pilt asub

Ehk see ei tööta:

Kood: Vali kõik

[img]https://twitter.com/rrichcord/status/1557169834215018496[/img]
ega ka otselink galeriile:

Kood: Vali kõik

[img]https://twitter.com/rrichcord/status/1557169834215018496/photo/1[/img]
Kui aga pildile vajutada teise hiirenupuga ning valida "kopeeri pildi link" (või misiganes keeles see sinu brauseris on) Siis sellega töötab:

Kood: Vali kõik

[img]https://pbs.twimg.com/media/FZwtkOdX0AEvrHR?format=png&name=small[/img]
Väino
Liige
Postitusi: 676
Liitunud: 10 Aug, 2009 20:18
Asukoht: Virumaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Väino »

Välisviited võivad homseks kadunud olla, teksti saab kopeerida ja pildid foorumisse üles laadida, kui on soov neid ka tulevikus kättesaadavana hoida. Vanemates postitustes on lademes katkiseid linke.
kkngs
Liige
Postitusi: 38
Liitunud: 26 Veebr, 2022 7:11
Kontakt:

Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas kkngs »

Johhaidii, äkki teeks igast postitusest oma teema siia foorumisse siis juba :scratch:
kuldar81
Liige
Postitusi: 193
Liitunud: 19 Mär, 2021 22:50
Asukoht: Poola
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas kuldar81 »

kkngs kirjutas: 08 Okt, 2022 10:05 Johhaidii, äkki teeks igast postitusest oma teema siia foorumisse siis juba :scratch:
Ühinen sarkasmiga. Mul on million uut akent lahti, et kõikidel UA-ga seotud teemadel silma peal hoida. Veidi nõme.
Koba
Liige
Postitusi: 103
Liitunud: 30 Sept, 2016 14:53
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Koba »

kuldar81 kirjutas: 08 Okt, 2022 10:09
kkngs kirjutas: 08 Okt, 2022 10:05 Johhaidii, äkki teeks igast postitusest oma teema siia foorumisse siis juba :scratch:
Ühinen sarkasmiga. Mul on million uut akent lahti, et kõikidel UA-ga seotud teemadel silma peal hoida. Veidi nõme.
Ei ole nõme. Asi kisub muidu messengeriks ja asi on kaugel foorumist, kui ei filtreeri teemasid. Kui ühest plahvatusest tekkib 3 lehekülge infot, kus iga ekspert kirjeldab mida tema nägi silla all või silla peal ja tahab kõigile sellest teada anda siis üsna loogiline, et liigub eraldi teemasse.
Gowker
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 26 Apr, 2022 19:16
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Gowker »

kuldar81 kirjutas: 08 Okt, 2022 10:09
kkngs kirjutas: 08 Okt, 2022 10:05 Johhaidii, äkki teeks igast postitusest oma teema siia foorumisse siis juba :scratch:
Ühinen sarkasmiga. Mul on million uut akent lahti, et kõikidel UA-ga seotud teemadel silma peal hoida. Veidi nõme.
Olen samuti nõus, et iga ajutise sündmuse enda teema alla kolimine teeb jälgimise eriti keeruliseks. Aga samas pole ka mõtet siin foorumi jumalatega vaidlema hakata.

Seetõttu leidsin endale lahenduseks RSS feedi ning kasutan inoreaderit lugemiseks:
https://ibb.co/Wvj32fL
Foorumi RSS feed ühendamiseks: feed.php
millionaire
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 29 Okt, 2011 22:32
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas millionaire »

kuldar81 kirjutas: 08 Okt, 2022 10:09
kkngs kirjutas: 08 Okt, 2022 10:05 Johhaidii, äkki teeks igast postitusest oma teema siia foorumisse siis juba :scratch:
Ühinen sarkasmiga. Mul on million uut akent lahti, et kõikidel UA-ga seotud teemadel silma peal hoida. Veidi nõme.
+1 Pikaajalise lugejana (mitte kirjutajana) ühinen - need tõstmised on 90% ulatuses totaalselt ajuvabad. Olen sõja algusest igapäevaselt sõjateemat lugenud ning ka paljudele tuttavatele, kes sama teevad, jääb arusaamatuks, miks sõtta puutuvat mujale tõstetakse.
Leelo
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 07 Okt, 2022 21:13
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Leelo »

Hei, üks täiesti tavaline lasteaiaõpetaja siin. Jälgin foorumit sõja algusest peale ja tegin alles nüüd kasutaja, et sõna sekka öelda.
Tänan adminne teemade puhtana hoidmise eest!
Tänan eraldi teemade eest, mina leian, et nii on oluliselt mugavam jälgida.
Ps! Kui kaua härra Fucs puhkusel olla plaanib? Sooviks väga igapäevast sisulist opinfot, see laat siin on suht ajaraisk :scratch:
Viimati muutis Leelo, 08 Okt, 2022 11:31, muudetud 1 kord kokku.
mart2
Liige
Postitusi: 5086
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas mart2 »

Eraldi teemad on head. Miks?
Igasugust läbu ei ole läbisegamini ning vajadusel leiab just antud hetkel olulise kiiresti üles.

Sageli akf-d ei viitsi vaadata, et kas mingi link juba on pandud või ei ja siis näen mõnda asja eri lehtedel 4-5 korda postitatuna. Kui tegemist on ühe konkreetse teemaga, näiteks Kertši sild, siis saab ju kiiremini kontrollida, kas info on juba üleval või ei.
Samas, kui teema ei ole enam nii aktuaalne, siis vajub ta ise eest ära tahapoole ning ei sega värske info otsingut.
Minu arust... :scratch:

PS. Ega keegi ka kodus eri asju segamini hoia - ikka kingad, sokid ja aluspesu sihtotstarbeliselt sorteerituna.
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36343
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Kriku »

kuldar81 kirjutas: 08 Okt, 2022 10:09
kkngs kirjutas: 08 Okt, 2022 10:05 Johhaidii, äkki teeks igast postitusest oma teema siia foorumisse siis juba :scratch:
Ühinen sarkasmiga. Mul on million uut akent lahti, et kõikidel UA-ga seotud teemadel silma peal hoida. Veidi nõme.
Pole mitte mingit vajadust hoida lahti iga jälgitava teema kohta eraldi akent, sest uute postituste vaatest https://www.militaar.net/phpBB2/search. ... d=newposts saab kõik lugemata postitused teemade kaupa kätte.
kuldar81
Liige
Postitusi: 193
Liitunud: 19 Mär, 2021 22:50
Asukoht: Poola
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas kuldar81 »

Kriku kirjutas: 08 Okt, 2022 13:30
kuldar81 kirjutas: 08 Okt, 2022 10:09
kkngs kirjutas: 08 Okt, 2022 10:05 Johhaidii, äkki teeks igast postitusest oma teema siia foorumisse siis juba :scratch:
Ühinen sarkasmiga. Mul on million uut akent lahti, et kõikidel UA-ga seotud teemadel silma peal hoida. Veidi nõme.
Pole mitte mingit vajadust hoida lahti iga jälgitava teema kohta eraldi akent, sest uute postituste vaatest https://www.militaar.net/phpBB2/search. ... d=newposts saab kõik lugemata postitused teemade kaupa kätte.
Akf Kriku, tänud. Ma ei tea miks ma ise pole selle peale tulnud et nii teemasid vaadata. Seegi ei ole minu kriitika enam põhjendatud ja võtan sõnad tagasi.
KategorieC
Liige
Postitusi: 725
Liitunud: 01 Aug, 2006 17:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas KategorieC »

Väga hea kui jaotuvad teemade kaupa ja nö peateema jääb peamiste rindesündmuste kajastamiseks.
paalberg
Liige
Postitusi: 591
Liitunud: 17 Mai, 2019 13:27
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas paalberg »

Leelo kirjutas: 08 Okt, 2022 11:02Ps! Kui kaua härra Fucs puhkusel olla plaanib? Sooviks väga igapäevast sisulist opinfot, see laat siin on suht ajaraisk :scratch:
Fucs ja tema igapäevane operatiivinfo, mis pärineb valdavalt emma-kumma sõjas osaleva osapoole allikaist ja sisaldab tõenäoliselt ka arvestataval määral desinformatsiooni emma-kumma osapoole kasuks st. ei ole enamasti objektiivne kolmandast allikast pärinev info, vääriks küll igal juhul eraldi teemat sest nagu ma olen aru saanud siis nii mitmeidki foorumi lugejaid häirivad need ukraina teema jälgimisel.
Crispy
Liige
Postitusi: 858
Liitunud: 03 Veebr, 2016 14:53
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Crispy »

Mis foorumiga toimub? Eile õhtust saadik viskab pidevalt "leht pole saadaval" teateid. Kui mitu korda lehte värskendada, siis lõpuks laadib ära. Kas teistel töötab? Rünnak?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist