militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36333
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Mul praegu töötab laitmatult.
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Kriku kirjutas: 09 Okt, 2022 7:15 Mul praegu töötab laitmatult.
Valikuliselt avas lehti. Näiteks Kertši silla 10 poogen jäigi eile kättesaamatuks. Aeg-ajalt ei lasknud tervele foorumile ligi
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Troll »

Oli jah öö otsa selline jama, iga uue kliki peale viskas kõigepealt veateate ette, tuli korduvalt klikkida, aga lõpuks siiski avas. Praegu paistab kõik korras olevat.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3299
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda II osa

Postitus Postitas Dr.Sci »

Kriku kirjutas: 08 Okt, 2022 13:30
kuldar81 kirjutas: 08 Okt, 2022 10:09
kkngs kirjutas: 08 Okt, 2022 10:05 Johhaidii, äkki teeks igast postitusest oma teema siia foorumisse siis juba :scratch:
Ühinen sarkasmiga. Mul on million uut akent lahti, et kõikidel UA-ga seotud teemadel silma peal hoida. Veidi nõme.
Pole mitte mingit vajadust hoida lahti iga jälgitava teema kohta eraldi akent, sest uute postituste vaatest https://www.militaar.net/phpBB2/search. ... d=newposts saab kõik lugemata postitused teemade kaupa kätte.
... kasutan sellist varianti aastaid sest ainult nii ongi võimalik vaadata kas on midagi uut. Ja siis loen seda mis huvi pakub... ja näe :D foorumi enda sisearutelu kvalifitseerus ka sinna. Lisan veel, et kui on soov, saab mõnda postitusse uue info laekumise korral tellida teavituse e-mailile... mul näiteks viktoriin niiviisi käib.
kmeesk
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 26 Apr, 2022 13:48
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas kmeesk »

Minu arvates on see tükeldamine igati normaalne tegevus. Näiteks silla teema on praeguseks 12 lehekülge juba aga kui palju sellest on reaalset väärtuslikku kraami? Suures osas on see väärtusetu praht nende jaoks, kes tahavad lihtsalt kursis olla sõja uudistega. Või uudiste seisukohast ei oma tähtsust kõikvõimalikud totrused, mida need mobiliseeritud teevad.
See on nagu normaalne, et sõja peamine teema kajastab sõja kulgemist mitte ei ole risustatud kõikvõimalike sündmuste oleksoloogiaga ja iga kaotatud tanki pildiga, venelaste viinaviskamise ja mis kõike jura siin sõja puhul ka ei ringle.
stg44
Liige
Postitusi: 150
Liitunud: 19 Sept, 2005 15:17
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas stg44 »

Sõda on toonud UKR teemasse palju uusi liitujaid/postitajaid, kes kirjutavad ikka erilist jama, asjtundmatut sonimist ja tihti ka a'la Seene Miku arvamust sõjapidamisest jms.
Loed normaalseid faktidega postitusi ja siis pasandab (sry aga ei leia muud võrdlust) keegi kirjavigadega sousti, mis pole normaalselt loetav, sisust rääkimata.

Ettepanek 1. Foorumi omanikud võiks avada arveldusarve foorumi toetuseks, et tänasel kallil ajal oleks moderaatoritel mingi huvi seda ainust eestimaist foorumit puhatada ja korrastada.
Ettepanek 2. Uusi liitujaid piirata postitustel vms. Foorumi lugemiseks ei pea ju liige olema.
Ettepanek 3. Liikmemaks
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas PaganHorde »

Võibolla lisada mingisugune automaatne grammatika proge jupike.
Runkel
Liige
Postitusi: 2809
Liitunud: 07 Sept, 2017 22:39
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Runkel »

Tekstiredaktori seadistuse võiks kasutaja ise oma nuti-plutis teha.
Järjehoidjas võiks 1. kohal olla Sõnaveeb - https://sonaveeb.ee/.
andrus
Liige
Postitusi: 4322
Liitunud: 02 Juul, 2004 11:39
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas andrus »

Kirjavigade hulk tekstis on väga hea esmane indikaator kirjutaja vaimsete võimete hindamiseks. Kui tuleb süstemaatiliselt samu lihtsaid vigu, siis on kirjutaja suure tõenäosusega kas loll või pole eesti keel tema emakeel :)
Ja siin tahavad inimesed selle vahendi minult ära võtta?
Runkel
Liige
Postitusi: 2809
Liitunud: 07 Sept, 2017 22:39
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Runkel »

Hehee.
Mõned võivad grammatikas olla kehvad, kuid möllavad Twitteris hästi (kus nt mina olen suht saamatu, pigem saan allikatest tillikaid; mitte et ma kooliajal eesti keeles tugev olin) ja on leidnud mingi tõsiseltvõetava voo. Muu emakeelega kasutajad samuti, kohalike vantide suhtes olen ma ülikriitiline, samas, ehk jõuab siia ka juba teistsuguseid venelasi ja muidugi ukrainlasi, kes soovivad oma väärtusliku sõna sekka öelda või viite allikale panna?
diesel
Liige
Postitusi: 626
Liitunud: 20 Jaan, 2011 20:47
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas diesel »

kas oleks mõeldav varustada foorum mingi automaatse postitustesse lisatud linkide võrdlemisega?
mõtlen, et ei saaks vaikimisi jagada linki kui seda on juba varem jagatud.
tuleks kiri ekraanile, viitega kasvõi teemale-positusele, kus link juba olnud on.
kui see tehniliselt võimalik on, aga tundub serverile liiga koormav olema, siis ehk võiks piirata võrdluse
mingi lühema ajaga, no näiteks nädal või paar.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2047
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas speedsta »

Eelneva jutu peale võiks kodanik diesel Shift nupu ülesse leida, mida enne uue lause alustamist koos tähemärgiga all hoida.
Kui on probleem, tõmba lõuga
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4853
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Gideonic »

diesel kirjutas: 14 Okt, 2022 6:41 kas oleks mõeldav varustada foorum mingi automaatse postitustesse lisatud linkide võrdlemisega?
mõtlen, et ei saaks vaikimisi jagada linki kui seda on juba varem jagatud.
tuleks kiri ekraanile, viitega kasvõi teemale-positusele, kus link juba olnud on.
kui see tehniliselt võimalik on, aga tundub serverile liiga koormav olema, siis ehk võiks piirata võrdluse
mingi lühema ajaga, no näiteks nädal või paar.
Piisaks tegelikult juba sellest kui lingid tuleksid välja tavaotsingust, poleks raske seda lahti hoida kõrvaltabis ja sealt kontrollida. Paraku phpBB out-of-the-box midagi sellist minuteada ei paku.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15540
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Fucs »

andrus kirjutas: 13 Okt, 2022 22:01 Kirjavigade hulk tekstis on väga hea esmane indikaator kirjutaja vaimsete võimete hindamiseks. Kui tuleb süstemaatiliselt samu lihtsaid vigu, siis on kirjutaja suure tõenäosusega kas loll või pole eesti keel tema emakeel :)
Ja siin tahavad inimesed selle vahendi minult ära võtta?
Düsgraafia on selle häire nimi
https://www.kliinik.ee/haiguste_abc/kir ... uue/id-694
https://et.m.wikipedia.org/wiki/D%C3%BCsgraafia
Runkel
Liige
Postitusi: 2809
Liitunud: 07 Sept, 2017 22:39
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Runkel »

Olgu kõigevägevam tänatud, et akf Fucs on saunast tagasi!
Õppetund: heas foorumis üksteisega plõksimine ei ole hea mõte. Kunagi ei tea, kus on teise "punane joon". Mul isiklikult pole kerge verbaalse rüseluse vastu midagi, aga kõrvalseisjatele ei pruugi asi sugugi huvitav olla.
...kast rummi ja kõik mehed tagasi. Või kuidas tolle loo lõpp oligi...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist